מחפש אינסטלטור?
מחפש אינסטלטור? קבל עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

ביובית

שירותי ביובית למטרת שאיבת ביוב או פתיחת סתימות קשות בביוב, דרך פורטל "פייפר אינסטלציה" ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר ולבצע השוואת מחירים בין ביוביות שונות, השאירו פרטים כעת או חייגו והתחילו לקבל הצעות מחיר כבר עכשיו.

בצעו השוואת מחירים להזמנת ביובית בזול

על מנת להשיג שירותי ביובית במחיר זול עליכם ראשית לבצע השוואת מחירים בין כמה נותני שירות ובעלי ביובית. דרך פורטל 'פייפר אינסטלציה' - אתר האינסטלציה המוביל בישראל, תוכלו לבצע השוואה בפשטות, השארת פרטים בטפסי האתר או חיוג אל המוקד הטלפוני שלנו יאפשר לנו לאסוף ולהשלים את הפרטים החסרים, כמו אזור מגורים ואיזה שירות אתם צריכים (שאיבת ביוב או פתיחת סתימה בביוב) - שניהם מתבצעים באמצעות ביובית כמובן.

לאחר שנאסוף את המידע הנחוץ נפנה אליכם בחזרה עד שלוש נותני שירות המתאימים לכם, החל מאזור המגורים ועד לסוג השירות. בינהם תוכלו לבצע השוואת מחירים וכמובן לבחור במחיר הזול והמשתלם לכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

מחירון ביובית - גלו את המחירים

אז כמה עולה להזמין ביובית? הנה מחירון המסביר על מחירים משוערים וממוצעים לשירותי הביובית שונים. המחירים המוצגים במחירון הנם ממוצעי שוק ואינם משקפים את המחיר שתקבלו מבעל מקצוע דרך פורטל "פייפר אינסטלציה" והנם לידעה בלבד.

סוג השירות ומחיר משוער

מחיר שאיבת ביוב עם ביובית

שאיבת בור ביוב כולל ריקון באתר מורשה - מחיר דינאמי לפי גודל העבודה.


650 - 1,000 ₪
כמה עולה פתיחת סתימת ביוב עם ביובית?

פתיחת סתימת ביוב מורכבת באמצעות רכב ביובית - בלחץ מים


550 - 850 ₪
שטיפת קווי ביוב עם משאית ביוב

מתייחס לשטיפה בלבד של קוו ביוב עד 50 מטר (6 צול)


850 - 1,400 ₪
עלות פתיחת סתימת שורשים בביוב

באמצעות דיזה המחוברת לצינור הביובית (לחץ מים ודיזה לחיתוך שורשים)


1,250 - 1,800 ₪
שאיבת הצפות מים במקומות נמוכים

שאיבת הצפות מתוך מקלטים וחניוכים עם ביובית נמוכה


650 - 950 ₪
צילום קווי ביוב לאיתור סתימות בתוך הביוב

עבודה מקדימה למציאת סתימה לפני פתיחה.


800 - 1,500 ₪

הדפס מחירון

שירותי ביובית נוספים ב'פייפר אינסטלציה'

בפורטל פייפר אינסטלציה ניתן לקבל את כלל הפתרונות בתחום האינסטלציה וכמו כן גם כאשר מדובר על שירותי הביובית, הנה עוד כמה אפשרויות הקשורות לנושא ועשויות לעניין אותך:

מה זה ביובית (משאית ביוב)?

שמעתם את המונח "ביובית" מאנשי המקצוע, אך אינכם יודעים מהי המשמעות לכך? אנחנו כאן ב"פייפר אינסטלציה" בשביל להסביר לכם וגם כמובן לסייע לכם במידע מקצועי אודות הביובית, מהם מחירי השירות ואיזה אפשרויות היא נותנת לכם.

 

אז משאית ביוב הלוא היא ביובית הינה משאית קטנה בעלת מיכל על גבה, כאשר ישנה אפשרות לשאוב אל תוך המיכל מיי שפכים או להשתמש במיכל למטרת פתיחת סתימה בלחץ מים חזק.

 

לביובית ישנו חיבור לצינור מים חיצוני אשר מזין אותה כאשר היא "פותחת" סתימה בביוב. את מי השפכין שצוברת הביובית בתוך המיכל לאחר שאיבת הצפה או בור ביוב, היא צריכה לרוקן באתר פסולת מורשה הייעודי לכך.

 

מהם שירותי ביובית

כיצד ביובית פותחת סתימות?

כאשר קיימת סתימה עמוקה בקווי הביוב או קשה בתוך בור הביוב, שימוש בכלים ידניים לא יכול לתת לנו את הפתרון ונאלץ להשתמש בשירותי הביובית, אז איך זה עובד וכיצד בדיוק הביובית פותחת את הסתימה? באמצעות צינור מים עבה המחובר אל מיכל הביובית. את אותו הצינור מכניסים את הביוב או אל קו הביוב עמוק ככל שניתן עד שנתקלים בסתימה (במרבית המקרים באמצעות סיב אופטי בודקים היכן הסתימה קודם לכם). ואז מפעילים את לחץ המים החזק, אשר פותח כמעט כל סתימה למעט - סתימות שורשים, אליהם נרחיב באופן נפרד.

ביובית

איך מבצעים שאיבות ביוב עם ביובית?

בדרך כלל בורות ביוב הדורשים שאיבה ככל הנראה עקב הצפה או תקלה במשאבת ביוב טבולה, ריקון בורות ביוב חשוב על מנת לאתר את התקלה ולעיתים גם לאפשר פתיחה של סתימה, מה שאומר שאנחנו צריכים 2 שירותים, ראשית שאיבה ולאחר מכן פתיחת סתימה.

 

את שאיבת הביוב עם הביובית תוכלו לראות באמצעות צינור גדול אשר מוחדר את פתח הביוב ומחובר אל מיכלית הביובית, כאשר משאבה שואבת את מיי הביוב באופן מאסיבי ומהיר (הרבה יותר מהר מאשר עם משאבה טבולה).  לעיתים תמחור שאיבת הביוב יהיה לפי קו"ב מים (כי לאחר השאיבה יש לרוקן את המים המקום מורשה ושם מתמחרים להם זאת גם כן על פי קו"ב).

ביובית לשאיבת ביוב

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה