מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

תיקון נזילה

יש לכם נזילה בצינור מים בבית? בעמוד תראו מה הגורמים לנזילה, איך תזהו אם יש לכם נזילה ואיפה הן יכולות להופיע. בנוסף תראו מה המחיר של תיקון נזילה בצינור המים ותוכלו למצוא אינסטלטור מומחה.

איפה יכולות להיות נזילות סמויות?

 • נזילה בקיר פנימי: המקום הנפוץ ביותר שבו תסתתר לה נזילה היא בתוך הקיר הפנימי. רוב הצינורות עוברים שם וגם הקירות האלו עוברים הכי הרבה שינויים כמו קדיחות.
   
 • נזילה בקיר חיצוני: הרבה צינורות גם עוברים בקירות החיצוניים. הצינורות האלו חשופים ומושפעים יותר ממזג האוויר, שהם למעשה הגורם המרכזי לכך שיש נזילה בצינור מים (נרחיב על כך בהמשך).
   
 • נזילה בתקרה: התקרה שלכם היא רצפה של מישהו אחר. היא יכולה להיות הרצפה של השכן מלמעלה והיא יכול להיות הרצפה של הגג. הרבה פעמים אם יש נזילה בתקרה יש מחלוקת לגבי תחום האחריות.
   
 • נזילה ברצפה: כמו שאמרנו הרצפה היא שלנו היא הרבה פעמים התקרה של מישהו אחר. אם גרים בבית קרקע או קומת קרקע הרצפה שלכם היא התקרה של האדמה והצינורות שעוברים שם יכולים להיות גדולים ומרכזיים יותר.
   
 • נזילה בבריכה: לרוב הסיבה שיש נזילה בבריכה היא בגלל איטום לקוי. בדרך כלל כשזו הסיבה הנזילה באה מהמקומות בהם הותקנו פנסים ולפעמים המקור הוא צנרת המים שמזרימה מים לבריכה.
   
 • נזילה בגג: אם יש לכם נזילה בגג ברוב המקרים הבעיה היא בעיית איטום, ואז בעל המקצוע עבורכם הוא איש איטום. במקרה של גג שטוח צריך לחדש את האיטום ובמקרה של גג רעפים צריך לרוב להחליף רעפים. יש סיכוי שהסיבה היא נזילה בצנרת שבין הגג לתקרה שלכם.

 

נזילה בצינור מים

סימנים שיש לכם נזילות סמויות

כמו ששמן מרמז נזילות סמויות הן סמויות מהעין ולא תוכלו לראות אותן לבד. עם זאת יש כמה סימנים שיכולים לעזור לכם לדעת שיש לכם נזילה סמויה:

 • התנפחות צבע: אחד הסימנים הבולטים ביותר שיש לכם נזילה סמויה היא התנפחות של צבע. תסתכלו טוב על הקירות והתקרה ואם אתם רואים התנפחויות לא מוסברות כדאי לוודא האם יש שם נזילה.
   
 • חשבון מים גבוה: אם אתם רואים עלייה בלתי מוסברת בחשבון המים שלכם יכול להיות שיש לכם נזילה. שימו לב שיכולה להיות נזילה בניאגרה או בכלל נזילה באסלה אבל במידה וזה לא המצב החשוד הבא הוא נזילה סמויה.
   
 • רטיבות ועובש: היווצרות של רטיבות ועובש לא חייבת להצביע על נזילה, אלא לפעמים על בעיה באיטום, אבל במידה והבעיה היא לא האיטום כנראה שהבעיה היא נזילה. אם הסיבה היא נזילה לפעמים תוכלו לראות את העובש הולך בקווים ישרים מה שאומר שהוא הולך בקו עם הצנרת.
   
 • אבקה לבנה על הרצפה: בהנחה שלא נשפך לכם שום דבר על הרצפה כמו קמח או סוכר, ואתם לא מצליחים להסביר למה יש לכם אבקה לבנה על הרצפה יש סיכוי שהאבקה הלבנה באה כתוצאה מרטיבות שנמצאת מתחת לריצוף, שיכולה להצביע על נזילה.

 

קיר רטוב

מה גורם לנזילות סמויות?

אם יש נזילה סמויה משמע יש פיצוץ צינור מים. הסיבה הנפוצה ביותר לכך היא בגלל קיפאון של המים שעושים חורים בצנרת. כשמים קופאים הם מתרחבים ומתקשים (הופכים לקרח) ואז הם עושים חורים בצינורות. סיבה נוספת יכולה להיות בגלל בלאי טבעי של הצינורות, ואז כל לכלוך מעט קשה יכול לגרום לחור.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

איך מתבצע תיקון נזילה בצינור מים?

 1. איתור מקור הנזילה: תיקון צנרת מים מתחלק ל-2 סוגים, צנרת גלויה וצנרת סמויה. במקרה של צנרת גלויה קל לדעת מה מקור הנזילה כי ניתן לראות מים נוזלים. במקרה של צנרת סמויה, שזה המקרה הנפוץ ביותר, צריך להזמין מאתר נזילות. כתבנו עמוד שלם ומקיף על כל נושא איתור נזילות אז תוכלו להסתכל עליו. בקצרה נגיד שלרוב מאתר הנזילות יגיע עם מצלמה טרמית ויעבור לאט לאט בצנרת בשביל לראות איפה יש נזילה ואז יתן לכם דו"ח מפורט.
   
 2. סגירת השיבר: בשביל למנוע נזילה מוגברת לכל רחבי הבית שלכם האינסטלטור יסגור את השיבר של הבית שלכם ולפעמים 
   
 3. שבירת הקיר: השלב הזה מיועד רק במקרים של צנרת סמויה. במקרה של צנרת גלויה ניתן לעבור לשלב הבא. במקרה של צנרת סמויה האינסטלטור יצטרך לשבור את הקיר, ואם יש חיפוי כמו קרמיקה אז גם אותו, בשביל להגיע לחלק השבור בצנרת.
   
 4. החלפת המקטע: אחרי שהאינסטלטור הגיע למקטע הבעייתי הוא יפרק אותו וירכיב מקטע חדש. פה חשוב שהוא ידע איזה סוג צנרת יש לכם, צנרת ישנה מנחושת או צנרת מפלסטיק. אם מה שגרם לפיצוץ בצנרת הוא הבלאי שלה יכול להיות שהוא ימליץ להחליף את הצנרת לגמרי.
   
 5. החזרת הקיר: אחרי שהוא החליף את המקטע הוא יפתח את השיבר ואת המים בשביל לראות אם יש נזילה. אם אין הוא יחזיר את הקיר והחיפוי למקום ובזה עבודתו הסתיימה.
 • תיקון צנרת מים ללא הרס: אם הצנרת היא צנרת חיצונית יש אפשרות לתקן את הצנרת בלי הרס. במקרה הזה התיקון מתבצע באמצעות ביובית שמלבישה על המקטע הישן מקטע חדש ואטום. הוא לא עשוי מהחומר של הצנרת שלכם, אבל בהחלט מחומר אטום. במידה וזה אפשרי הפעולה הזו הרבה יותר פשוטה ויותר זולה.
   
 • אם הנזילה היא ברצפה יהיו לכם מים כלואים ותצטרכו להזמין בעל מקצוע לצורך ייבוש תת רצפתי.
 • אם הבעיה חמורה יכול להיות שכדאי להחליף את כל הצנרת בבית

 

ניקיון לאחר תיקון נזילה בצינור מים

מחירון תיקון נזילות בצינור מים

מחיר תיקון נזילה בצינור נע בין 1,200 - 2,500 ש"ח עבור צנרת סמויה ועבור צנרת גלויה מחיר תיקון הנזילה נע בין 500 - 1,500 ש"ח. המחיר עבור תיקון הנזילה בלבד, לא כולל האיתור שלה. מחיר איתור הנזילה נע בין 1,300 - 1,800 ש"ח.

מחירון תיקון נזילות

כמה עולה תיקון נזילת מים בצנרת גלויה?

המחיר הוא לתיקון נזילה לא כולל איתור.


500 - 1,500 ש"ח
כמה עולה איתור נזילה?

איתור נזילה במצלמה טרמית.


1,300 - 1,800 ש"ח
מה המחיר של ייבוש רטיבות תת רצפתית?

המחיר הוא למטר.


80 - 130 ש"ח
כמה עולה תיקון נזילת מים בצנרת סמויה?

המחיר משתנה בהתאם לקוטר הצנרת.


1,200 - 2,500 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

מצאו אינסטלטור מומחה לתיקון נזילות בפייפר

עם פייפר תוכלו למצוא אינסטלטורים מומחים לתיקון ואיתור נזילות ביחד. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר מאינסטלטורים בעירכם. תוכלו להשוות בין רמת הזמינות שלהם, המומחיות וגם הצעת המחיר. באמצעות השוואת מחירים ניתן לחסוך עד 37% במחיר איתור ותיקון נזילות בצנרת.