מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

אינסטלטור בשפרעם

במידה ויש לכם נזילה באמבטיה, בשירותים או אולי במטבח ואתם גרים בשפרעם, אתם זקוקים לאינסטלטור בשפרעם. אינסטלטור בשפרעם היודע לפתוח סתימות בכיורים או באסלות השירותים, ניתן למצא כאן, בפייפר, המקום שמאגד עבורכם את מגוון שירותי האינסטלציה בשפרעם ובכל רחבי הארץ. אצלנו תוכלו לבצע השוואת מחירים מהירה בין ספקי שירות שונים, לאחר שתקבלו מספר הצעות מחיר מאנשי מקצוע המוצגים באתר. 

כמה עולה ביקור של אינסטלטור בשפרעם?

מחיר ביקור אינסטלטור בשפרעם, כאשר מדברים על ביקור סטנדרטי, היוצא לפועל בשעות העבודה המקובלות, שהן בין השעה 8:00 בבוקר ועד השעה 18:00 בערב, עולה בממוצע 200 ₪.מחיר זה מתייחס לעבודות אינסטלציה בסיסיות כגון: החלפת גומייה בניאגרה, או החלפת ברז ניל.

 

מחיר ממוצע לביקור אינסטלטור בשפרעם

מחיר ממוצע לביקור אינסטלטור בשפרעם: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

 

במידה ומתגלה במהלך הביקור שקיים צורך בתיקון נוסף ומורכב יותר, מחיר הביקור יעלה יותר. אינסטלטורים בשפרעם גובים מחיר דומה עבור ביקור אולם, עבודות מורכבות עשויות להדגים פערים משמעותיים, בין ספק אחד לאחר.

 

אינסטלטור בשפרעם

מחירון שירותי אינסטלציה בשפרעם

כמה עולות עבודות אינסטלציה בשפרעם? כמה תעלה החלפת ברז, פתיחת סתימה, החלפת צינור וכו'. להלן מחירון בו תוכלו לצפות במחירי עבודות האינסטלציה השונות בשפרעם.

 

יש לציין, העלויות עשויות להשתנות בהמשך להחלטות מקצועיות כגון: מיקום התקלה אותה יש לתקן והחומרים השונים אותם יש לקחת בחשבון עבור ביצוע העבודה.
 

מחירון לעבודות אינסטלציה בשפרעם

עלות פתיחה של סתימה רגילה בכיור המטבח

כאשר מדובר על סתימה קלה ופשוטה.


250 - 400 ש"ח
עלות פתיחה של סתימה במקלחון

פתיחת סתימה לרבות ניקוי צנרת.


300 - 500 ש"ח
עלות התקנה של אסלה בשירותים

מדובר בעלות התקנה בלבד ללא עלות האסלה עצמה.


450 - 650 ש"ח
עלות הוספה של נקודת מים במרפסת

על ידי התקנת מעקף חיצוני.


700 - 900 ש"ח
עלות התקנה של מסנן מים דירתי

התקנה בברז המים הראשי של הדירה.


300 - 500 ש"ח
עלות החלפה של כיור מטבח

קראו עוד על החלפת כיור במטבח.


350 - 450 ש"ח
עלות פתיחה של סתימה בביוב

מתבצע באמצעות רכב ביוב מקצועי.


550 - 850 ש"ח
עלות החלפה של ברז

מתייחס למנגנון ברז סטנדרטי.


250 - 300 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

אינסטלטור בשפרעם - תוך כמה זמן הוא יגיע?

אינסטלטור מומלץ בשפרעם, ייענה לקריאה דחופה כמה שיותר מהר, במטרה לספק מענה מקצועי לבעיות כגון: הצפות, סתימות קשות, מים העולים מהביוב וכן הלאה. טווח זמן ההגעה הממוצע של אינסטלטור בשפרעם במקרה כזה, ינוע בין 30 ל- 60 דקות. מותנה בשעה ביום ובתקופה בשנה. 
 

זמן הגעה ממוצע של אינסטלטור:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

כך נקבע מחיר השירות של אינסטלטור בשפרעם

  • מועד הביקור: אחד הפרמטרים החשובים בקביעת מחיר השירות הנו, זמן הקריאה לשירות. במידה ואתם במשבר אינסטלציה דחוף כדוגמת פיצוץ של צינור והיום הוא יום שבת, או יום חג דתי, אתם צפויים לשלם מחיר שירות יחסית גבוה. הפער במחיר ינוע בין 25 ל- 50 אחוזים יותר ממחיר רגיל.
     
  • רמת המורכבות של העבודה הנדרשת: קיים הבדל משמעותי בין פתיחה של סתימה בכיור, או בשירותים, לבין פתיחה של סתימה מורכבת כגון: פתיחה של סתימה קשה עם לחץ מים. ההבדל בין שתי העבודות הללו הוא בעיקר במשך זמן העבודה הנדרש וגם, רמת הציוד הנדרשת לביצוע העבודה. אי לכך, קיים הבדל די גדול בעלות כל אחת מעבודות אלה.
     
  • עלות חומרים וחלקי חילוף: בחלק גדול של התיקונים, נדרשים חומרים ורכיבים שונים, להם ישנה עלות נפרדת. למשל, גומייה חדשה, צינור חדש או, ברז חדש. עלות הרכיבים הללו תשפיע על המחיר אותו תידרשו לשלם לאיש המקצוע.