מחפש אינסטלטור?
מחפש אינסטלטור? קבל עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

אינסטלטור בצפת

תקלות אינסטלציה הן דבר נפוץ שקשה מאוד להימנע ממנו באופן מוחלט. אז מה עושים כאשר צצות תקלות כמו סתימה, פיצוץ בצינור או טפטוף מהניאגרה? מזמינים אינסטלטור בצפת שזאת בדיוק עבודתו. 

קבלו מספר הצעות מחיר משרברבים בעיר

דרך נהדרת לחסוך בהוצאות על עבודות האינסטלציה השונות היא לבחון מספר הצעות מחיר ופשוט להשוות ביניהן. תתפלאו לראות שישנם פערים בין עלויות הביקור של אינסטלטורים בצפת עבור אותה העבודה בדיוק.

 

פעמים רבות אנשים נוטים לבלבל בין מחירים זולים לאיכות נמוכה וזאת לא חייבת בהכרח להיות המשוואה, אפשר למצוא שירות איכותי ומקצועי ועדיין לשמור על מחיר משתלם. רוצים להתחיל לקבל הצעות משרברבים בצפת והסביבה? השאירו פרטים בטופס באתר ונחזור אליכם בהקדם.

 

אינסטלטור בצפת

מהי עלות הביקור של אינסטלטור מומלץ בצפת

כפי שהסברנו מקודם, אין מחיר אחיד לעבודות האינסטלציה בעיר וגם המחיר של ביקור סטנדרטי של אינסטלטור משתנה בין בעל מקצוע אחד למשנהו. יחד עם זאת, מבדיקות שערכנו עולה כי המחיר הממוצע נע בדרך כלל בין 150 ש"ח ל-250 ש"ח, מה שמוביל למחיר ממוצע של 200 ש"ח לביקור של אינסטלטור מומלץ בצפת, בו לא נדרש לבצע עבודה מורכבת אלא בדיקות פשוטות או עבודות של פתיחת סתימה בשירותים או תיקון נזילה פשוטה.

 

מחיר ממוצע לביקור של אינסטלטור בצפת

מחיר ממוצע לביקור של אינסטלטור בצפת: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

האם בעל המקצוע מביא איתו חלקי חילוף?

נשאלת השאלה האם כאשר צריך להחליף רכיב מסוים, בעל המקצוע מביא אותו בעצמו או שאנו צריכים לדאוג לכך? התשובה היא, שמאוד תלוי במה שמסכמים עם האינסטלטור.

 

ברוב המקרים כאשר מדובר בכלים סניטריים (כיור, ברז, ניאגרה וכדומה) הלקוח מספק את הרכיב בהתאם לטעמו האישי ורצונותיו אך בדרך כלל כאשר מחליפים רכיבים שנחשבים יחסית לסטנדרטיים, כמו ברזי NIL למשל, האינסטלטור נוהג להביא עמו את החלק החדש ולתמחר זאת בהתאם.

 

הדבר החשוב ביותר הוא לסכם מראש מי מביא את החלק בשביל לא להגיע למצב שבו כל צד סומך על הצד השני ולבסוף נוצר מצב שאף אחד לא רכש את החלק.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

קבלו עד 3 הצעות מחיר. השירות ניתן בחינם וללא התחייבות! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

כיצד אינסטלטור בצפת מאתר נזילות?

שיטת האיתור של מקור הנזילה משתנה בהתאם למיקום של הנזילה. כך למשל, עבודה של איתור נזילות בקיר מתבצעת באמצעות מצלמה טרמית מיוחדת שמאפשרת לראות בעזרת קרני אינפרא אדום את הנקודה שממנה התחילה הנזילה, מה שמאפשר לתקן נקודתית את האזור.

 

לעומת זאת, ייבוש רטיבות תת רצפתית, כלומר רטיבות מתחת לריצוף בבית - אפשר לאתר עם חיישני לחות מיוחדים אך גם בעזרת מצלמה תרמית. אגב, כדאן לדעת כי איתור נזילות בצפון הוא שירות בפני עצמו ולכן חשוב לשים לב לכך שהעלות אינה כוללת ברוב הפעמים את פעולת התיקון.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה