מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

אינסטלטור בעפולה

פורטל פייפר עוזר לכם להשוות מחירים בין אינסטלטורים בעפולה, בעבור העבודות השונות בתחום. השאירו פנייה כאן באתר וקבלו מספר הצעות מחיר משרברבים המספקים שירות בעיר.

פעולות שמבצע אינסטלטור בעפולה

במידה ותהיתם אילו פעולות ניתנות לביצוע במסגרת עבודתו של אינסטלטור בעפולה - נציין בעבורכם תחומים אלו מתחת כדי שתהיו בטוחים שאינסטלטור הוא הכתובת לטיפול בתקלה שברצונכם לטפל:

 • פתיחת סתימות - אם קיימת לכם סתימה באחד מהאיזורים הבאים : בכיור, באסלה או בכיור - דעו כי אינסטלטור בעפולה יכול להביא לפתיחת סתימה בכל האיזורים שצויינו.
   
 • תיקון נזילה - אם הברז שלכם מטפטף מחיבוריו או שמבנה השירותים שלכם מזרים מים ללא הפסקה? זה עשוי להעיד על היווצרות של נזילה באסלה או בברז שלכם, שאותם ניתן לתקן ע"י אינסטלטור בעפולה.
   
 • עבודות התקנה - חולמים על אסלה תלויה? או אולי הברז החליד ומעוניינים להחליפו? בעזרת שירותי אינסטלציה בעפולה ניתן לבצע התקנות של מגוון כלים סניטריים בצורה מקצועית ואיכותית.

 

אינסטלטור בעפולה

מה המחיר של עבודות אינסטלציה בעפולה? ראו מחירון

שניה לפני שאתם מזמינים שרברב בעפולה, כדאי שתכירו את המחירים של העבודות הנפוצות ביותר בתחום:

מחירים ועלויות של עבודות אינסטלציה בעפולה

מה המחיר להתקנה של כיור בחדר אמבטיה?

בעבור התקנה בלבד, ללא עלות המוצר.


400 - 700 ש"ח
כמה עולה לתקן נזילה מחנוכיית המים?

תיקון נזילה, כולל החלפה של חלקים במידת הצורך.


400 - 600 ש"ח
עלות שירותי פתיחת סתימות בעפולה

פתיחת הסתימה עם פומפה או ספירלה חשמלית.


250 - 450 ש"ח
מחיר החלפת מנגנון הדחה בשירותים

כולל בדיקת תקינות בסיום העבודה.


300 - 400 ש"ח
שיפור לחץ מים בדירה

טיפול בצינור סתום או צינור שאינו מוברג טוב.


500 - 1,000 ש"ח
החלפה של צינור מים ראשי ע"י אינסטלטור בעפולה

שימו לב, המחיר הוא למטר אורך.


150 - 250 ש"ח למטר
איתור נזילות בעפולה באמצעות מצלמה תרמית

זיהוי של מקור הנזילה בקיר.


1,400 - 1,800 ש"ח

הדפס מחירון

פתיחת סתימות ע"י אינסטלטור בעפולה

נוצרה לכם סתימה בכיור ושימוש בפומפה לא סייע לכם? זה הזמן להזמין אינסטלטור בעפולה שיבצע פתיחת סתימות בצורה מקצועית ויעילה, נרחיב על סוגי הסתימות שבאפשרותו של אינסטלטור או שרברב לפתור בביתכם:

 • פתיחת סתימה במקלחת - במידה ומי הרחצה לא יורדים בחור הניקוז הייעודי היושב ברצפת המקלחת, דעו כי ע"י הזמנת אינסטלטור תוכלו למנוע נזק מצטבר , הן לריצפת המקלחת והן למקלחת עצמה.
   
 • פתיחת סתימה באסלה - במידה ומי האסלה תקועים ועולים על גדותם, זה עשוי להעיד על תקיעות של גורם זר שמפריע למים לעבור בצורה תקינה וע"מ לחסוך מכם התעסקות מלוכלכת, תוכלו לבצע פתיחת סתימה באסלה ע"י יצירת קשר עם אינסטלטור מומלץ בעפולה - שיביא לפתרון הבעיה.
   
 • פתיחת סתימה בכיור - גם במקרים בהם נוצרת סתימה בכיור, ניתן להביא לפתיחת סתימה זו ע"י אינסטלטור בהליך מהיר ויסודי.

שרברב בעפולה לתיקון נזילות

אם עליתם על מקור נזילה בבית דעו כי זה הזמן להזמין אינסטלטור בעפולה , שיביא לטיפול בבעיה ויחסוך לכם הוצאות מים גבוהות, נתאר את מקורות הנזילה הנפוצים, הניתנים לתיקון ע"י אינסטלטור בעפולה:

 • תיקון נזילה בברז בעפולה - באפשרותו של אינסטלטור בעפולה לאתר את מקור הנזילה בברז ולתקן את הנזילה או במידה ומדובר בברז ישן, אף יביא להחלפת הברז - לפי שיקול דעתכם.
   
 • תיקון נזילה באסלה בעפולה - מקור החיבור של האסלה אל מערכת הביוב המצוייה בקיר או בריצפה, נוטה להיהרס עם הזמן - מה שמביא לנזילה של האסלה בין החיבורים שלה ולהופעת שלוליות באיזור בו היא מותקנת.
   
 • תיקון נזילה בצנרת בעפולה - במידה והבחנתם באיזורי קיר רטובים עם עובש - זה עשוי להעיד על נזילה שמקורה בצנרת המצוייה בין קירות ביתנו.

  במקרה כזה יש להזמין אינסטלטור בעפולה שעושה שימוש באמצעים טכנולוגיים לאיתור נזילות, כמו מצלמה טרמית לדוגמה - דבר היביא לאיתור ותיקון מהיר של מקור הנזילה.
   
האיזור בו יש לתקן נזילה סימני זיהוי לנזילה
בברז יציאת מים בחיבורי הברז 
באסלה הופעת שלוליות בריצפת חדר השירותים
בצנרת הופעת רטיבות ועובש בקירות או בתקרה

התקנת כלים סניטריים ע"י אינסטלטור בעפולה

מעוניינים לבצע שיפוץ של חדר הרחצה שלכם או שסתם בא לכם להתחדש?  דעו כי תוכלו לבצע התקנה של כלים סניטריים כמו - מקלחת, אמבטיה, כיור ושירותים ע"י שירותי אינסטלציה בעפולה:

 • התקנת כיור בעפולה - אינסטלטור בעפולה יבצע התקנה של הכיור החדש שלכם אל נקודת מים בקיר בצורה תקנית והן להתקנת סיפון שאליו יועברו המים.
   
 • התקנת ברז בעפולה - התקנת ברז ע"י אינסטלטור מוסמך, תביא לשימוש תקין בכיור שלכם לעוד שנים ארוכות.
   
 • התקנת אסלה - במידה ואתם מעוניינים אסלת מונובלוק סטנדרטית או דווקא מעדיפים את העיצוב היוקרתי של אסלה תלוייה - דעו כי אינסטלטור בעפולה יוכל לבצע זאת בעבורכם.

זקוקים לאינסטלטור בעפולה? השוו מחירים וחסכו

בין אם אתם מחפשים אינסטלטור שיתקין לכם בבית חנוכיית מים או נקודות מים באחד מהחדרים ובין אם מדובר על לפתוח סתימה בשירותים או הכיור - דעו שדרך פנייה אלינו תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר. מציאת אינסטלטור בעפולה לא חייב להיות תהליך ארוך וניתן למצוא בעלי מקצוע מעולים אשר מספקים שירות מהיר ואמין ומגיעים בזמן שבו קבעתם איתם. פנו אלינו עוד היום דרך הטופס המצורף באתר ותוכלו לקבל פרטים נוספים. 
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

התקנת ברז חדש ע"י אינסטלטור מומלץ בעפולה

התקנה של ברז, על ידי גורם לא מיומן או לא מקצועי, עשויה לגרום לנזילות וטפטוף של הברז מתחת לכיור שלכם. ישנם סוגים שונים של ברזים וכל ברז מצריך התקנה באופן קצת שונה בהתאם לסוגו.

המחיר של התקנת ברז ע"י אינסטלטור בעפולה נקבע בדרך כלל על סמך הסוג שלו (ברז סוללה או ברז פרח) וברוב המקרים מדובר על עלות של בין 200 ש"ח ל-600 ש"ח. התקנה ממוצעת לוקחת כשעה בממוצע אך עשויה להתארך בעקבות גישה בעייתית או פעולות מקדימות של פירוק והחלפת ברז קיים. מומלץ לבדוק עם מספר אינסטלטורים בעפולה באשר לעלויות, לפני קבלת ההחלטה הסופית.

 
זמן ממוצע להתקנת ברז ע"י אינסטלטור בעפולה:
 60 דקות
90 דקות משך זמן 30 דקות