מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

אינסטלטור בטבריה

מחפש אינסטלטור בטבריה? דרך פייפר אינסטלציה תוכל למצוא אותו ובמהירות! השאר פרטים וקבל בחזרה עד שלוש פניות של אינסטלטורים מומלצים מטבריה.

מחירי עבודות אינסטלציה בטבריה

טבריה אשר רחוקה מהמרכז ומוגדרת כצפונית, מספקת לכם מחירים זולים יותר מאשר במרכז הארץ. זה קורה רבות בתחומים של בעלי מקצוע ושירותים נוספים. אנחנו כתבנו מחירון ממוצע באתר. אם תסתכלו שם, תוכלו להפחית בין 10% ל-15% מהמחירים הכתובים. כי על פי בחינה שערכנו באזור, המחירים אכן זולים יותר בטבריה. בכל אופן הנה כמה דוגמאות של עבודות אינסטלציה נפוצות בטבריה:

מחירון עבודות אינסטלציה בטבריה

מחיר פתיחת סתימה בשירותים

שירותי פתיחת סתימות בטבריה המתבצעים באמצעות פומפה.


180 - 260 ש"ח
כמה עולה לפתוח סתימה במרזב?

פתיחת סתימה במרזב באמצעות ספירלה חשמלית.


400 - 500 ש"ח
הוספת נקודת מים חדשה

המחיר נקבע בהתאם למיקום הספציפי של הנקודה.


700 - 1,200 ש"ח
פתיחת סתימת שורשים בביוב

שירותי פתיחת סתימות יתבצעו לרוב ע"י ביובית.


1,000 - 1,600 ש"ח
עלות ביקור אינסטלטור בטבריה

ביקור של שרברב בטבריה לצורך החלפת גומיות או צינור.


150 - 200 ש"ח
כמה יעלה שירות של איתור נזילות בטבריה?

איתור נזילות המתבצע באמצעות גז.


1,300 - 1,500 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.


אם צפיתם במחירון המלא, ככל הנראה שהבנתם שהמחירים שם יקרים במעט ובאזור טבריה ניתן לקבל מחירים זולים יותר. אם תוסיפו את אלמנט השוואת המחירים, אנו בטוחים שתשיגו מחירים זולים יותר.

 

חשוב לנו לציין כי המחירים המוצגים לעיל ובאופן כללי באתר 'פייפר אינסטלציה' הנם לצורך מידע בלבד ולא מחייבים את נותני השירות הפועלים עימנו בכלל האזורים בארץ לעמוד בהם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

מצאו אינסטלטור בטבריה עם 'פייפר אינסטלציה'

פורטל פייפר אינסטלציה מאפשר לכם לקבל עד שלוש פניות חוזרות מאינסטלטורים מומלצים באזור טבריה (באופן כללי, מכל הארץ). למה שלוש? בכדאי שתוכלו לבצע השוואת מחירים בינהם, ככה שקודם כל תשאבו מידע מקצועי מכל אחד מהם ותדעו להעריך מהי התקלה ומהו טווח המחירים שהיא צריכה לעלות.

 

לא די בכך, תוכלו לקבל מהם הצעות מחיר ולבחור במי שנשמע לכם כמתאים ביותר לביצוע המשימה. בין אם זה בפאן המקצועי או מבחינת המחיר שהוא מציע. כעת כל מה שנותר לכם הוא להשוות את המחיר בינהם ולהזמין את האינסטלטור המתאים.
 

איך זה עובד

כיצד תדע שהאינסטלטור שהזמנת טוב ואמין?

משיחה ראשונית עם האינסטלטור ועם עוד כמה אינסטלטורים בטבריה שאיתם תדברו, תוכלו כבר להבין מי מתמחר את תיקון התקלה באופן יקר יותר. מי נשמע לכם לא אמין ומי כן מספק לכם מידע מקצועי.

 

אבל לא די בכך - כאשר תקבלו את שמות בעלי המקצוע, הריצו חיפוש בגוגל אליהם ותוכלו לראות ביקורות, לראות אם קיימות חוות דעת רעות או טובות והאם הוותק שלהם הוא כפי שהוא. כיום באמצעות האינטרנט והרשתות החברתיות ניתן לאמת את איכות בעל המקצוע כבר לפני שמזמינים אותו ולמעשה נוכל להבטיח 

אינסטלטור בטבריה

האם עליי לספק לאינסטלטור ציוד כלשהו?

אין צורך לספק לאינסטלטור בטבריה ציוד או כלי עבודה מאחר והוא מגיע עם הציוד הדרוש לו. יחד עם זאת, ייתכן ותצטרכו לרכוש את המוצר בעצמכם, למשל כאשר מתקינים כיור, אסלה או ניאגרה וזאת מאחר והאינסטלטור עשוי לספק רק את העבודה עצמה, ללא רכישה של המוצר. כמו כן, במקרים מסוימים עשוי השרברב לבקש מכם בעת הצורך מוצר משלים כמו דלי מים, סמרטוט או סולם.