מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

אינסטלטור בחיפה

מחפשים אינסטלטור בחיפה? בעמוד תראו מחירים של עבודות אינסטלציה נפוצות בעיר וגם תוכלו להשוות בין אינסטלטורים בשביל למצוא אינסטלטור מומלץ וזול ולחסוך עד 37% במחיר. בנוסף תראו טיפים למניעת סתימות בעתיד.

מחיר אינסטלטור בחיפה

מחיר ביקור אינסטלטור בחיפה נע בין 150 - 250 ש"ח. המחיר הוא לביקור או לעבודת אינסטלציה פשוטה כמו פתיחת סתימה קלה עם פומפה. במידה והאינסטלטור יבצע עבודה אחרת מחיר הביקור יתבטל ותשלמו רק על העבודה עצמה. בפסקה הבאה נפרט לכם על מחירים של עבודות אינסטלציה נפוצות עיר.

 

מחיר ביקור אינסטלטור בחיפה בממוצע

מחיר ביקור אינסטלטור בחיפה בממוצע: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מהו מחיר עבודות אינסטלציה בחיפה? ראו מחירון

לפניכם טבלה עם מחירים של עבודות אינסטלציה נפוצות בחיפה. אם לא מצאתם את העבודה שאתם צריכים או שאתם רוצים לראות עם מחירים תוכלו לראות מחירי עבודות אינסטלציה במחירון.

מחיר עבודות אינסטלציה בחיפה והסביבה

כמה עולה התקנת כיור ע"י אינסטלטורים בחיפה?

המחיר הוא עבור התקנת כיור, ללא עלות הכיור.


400 - 600 ש"ח
עלות פתיחת סתימה בשירותים

פתיחת סתימות בחיפה אשר מתבצעת עם ספירלה חשמלית.


400 - 500 ש"ח
מחיר של איתור נזילות בחיפה

איתור של נזילה בקיר באמצעות מצלמה טרמית.


1,400 - 1,800 ש"ח
הזזה של נקודת מים קיימת

המחיר מתייחס להעתקה של כמה מטרים באותו החלל.


500 - 900 ש"ח
עלות החלפת ברז במטבח ע"י שרברב בחיפה

מחיר מדויק נקבע לפי סגו הברז (ברז סוללה או פרח)


200 - 600 ש"ח
פתיחת סתימה עם ביובית

מתייחס לפתיחת סתימות בחיפה באמצעות לחץ מים.


550 - 850 ש"ח
שטיפת צנרת עד 100 מטרים

נקבע על פי הצול והמטרים שצריך לשטוף.


1400 - 2000 ש"ח
מה המחיר של התקנת אינטרפוץ?

אינטרפוץ 3 או 4 דרך.


1,200 - 1,600 ש"ח
כמה עולה לפתוח סתימה פשוטה?

בשירותים או בכיור.


250 - 400 ש"ח
מה המחיר של התקנת אסלה?

מחיר של התקנת אסלה פשוטה לא כולל את האסלה עצמה.


450 - 650 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

מצאו אינסטלטור זול בחיפה עם השוואת מחירים

בשביל למצוא אינסטלטור זול בחיפה חשוב להבין שהמחיר משפע ממספר דברים:

 • סוג העבודה: דבר ראשון מחיר אינסטלטור בחיפה ישתנה בהתאם לסוג העבודה שהוא יבצע אצלכם. כמו שראיתם  מחיר פתיחת סתימה פשוטה לא שווה למחיר של התקנת נקודת מים או למחיר של איתור נזילות.
   
 • זמן הקריאה: שעות העבודה הסטנדרטיות הן א' - ה' 8:00-18:00. אם תצטרכו אינסטלטור בחיפה בשבת, בחג או בשעות הלילה תהיה תוספת למחיר.
   
 • האינסטלטור: לא כל האינסטלטורים בעיר לוקחים את אותו המחיר גם אם מדובר על אותה שעה ההגעה ואותה העבודה. בגלל זה פורטל פייפר עוזר לכם לבצע השוואת מחירים. השאירו פרטים או התקשרו וקבלו עד 3 הצעות מחיר מאינסטלטורים בחיפה כדי לחסוך עד 37% במחיר.

 

אינסטלטור בחיפה

כמה זמן לוקח לאינסטלטור בחיפה להגיע לבית שלכם?

מהרגע שאתם מדברים עם אינסטלטור בחיפה הוא בדרך כלל מגיע אליכם לבית בין חצי שעה לשעה. כמובן שבשעות שהן לא שעות העבודה הסטנדרטיות יכול לקחת לו יותר זמן.

 

זמן הגעה ממוצע של אינסטלטור בחיפה
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

מוצאים אינסטלטור מומולץ בחיפה עם פייפר

בשביל למצוא אינסטלטור מומלץ בחיפה יש כמה דברים שאתם צריכים לבדוק:

 • זמינות: גם אם לא מדובר על שעות חירומיות, זמינות היא משהו שמומלץ לבדוק עם מספר אינסטלטורים בחיפה. אם אתם מדברים עם אינסטלטור ואתם רואים שהוא יכול להגיע רק מחר, אולי מומלץ לדבר עם אינסטלטור אחר שבתקווה יהיה יותר זמין.
   
 • מחיר: עוד דבר שחשוב לבדוק בשביל למצוא אינסטלטור בחיפה הוא המחיר. כאמור המחיר יכול להשתנות בין אינסטלטורים שונים, וזה יכול להיות משמעותי ולהצטבר לעשרות ומאות שקלים בסופו של דבר.
   
 • ניסיון: בשביל למצוא אינסטלטור מקצועי בחיפה משהו שכדאי לברר איתו הוא הניסיון שלו בעבודה שאתם צריכים. אם מדובר על עבודה מאוד נפוצה ויחסית פשוטה כמו החלפת ברזים אז לא אמורה להיות ממש בעיה, אבל אם מדובר על התקנת אינטרפוץ למקלחת העבודה מורכבת יותר ומומלץ לוודא שהאינסטלטור אכן ביצע את העבודה הזו מספר פעמים בעבר.
   
 • אחריות: על חלק מעבודות האינסטלציה תוכלו לקבל אחריות ועל חלק לא. בכל מקרה מומלץ לבדוק את הנושא עם מספר אינסטלטורים בחיפה על מנת לראות אם אחד מהם כן נותן. לצורך הדוגמה תקופת האחריות הנפוצה מהאינסטלטור על החלפת ברזים בערך שנה.

 

משך תקופת האחריות הממוצעת להחלפת ברזים
15 חודשי אחריות 12 חודשי אחריות 9 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ אינסטלטורים בחיפה אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

אינסטלטור בחיפה לפתיחת סתימות

צריכים להזמין אינסטלטור בנתניה לפתיחת סתימה? בואו נראה מה גורם להן, איך מתבצעת פתיחת הסתימה ואיך ניתן למנוע בעתיד:

 • אסלה: סתימה באסלה לרוב נובעת כתוצאה מהצטברות של מגבונים ותחבושות שמשליכים לתוך האסלה שלא מצליחים לרדת בצנרת הביוב. סתימה באסלה יכולה להצביע על בעיה בביוב. במקרה של סתימה פשוטה אינסטלטור בחיפה יפתח אותה עם פומפה או סליל. אם מדובר על סתימה בביוב כנראה תצטרכו להזמין ביובית.
   
 • כיור: סתימה בכיור בדרך כלל נוצרת בגלל שאריות מזון או שמן בישול שחוסם את הכיור. במקרה הפשוט יהיה ניתן להשתמש בפומפה ובמקרה המסובך יותר יהיה צורך לפתוח את הסיפון ואז להוציא משם את המזון. חשוב לא להשתמש בחומרים לפתיחת סתימות או בסודה קאוסטית כי הם יכולים להזיק לצנרת.
   
 • מקלחת: סתימות במקלחת לרוב נגרמות כתוצאה משאריות שיער שהמסנן לא מצליח לתפוס. המסנן אמור לתפוס את רוב השיערות אז אם הוא לא עובד טוב יכול להיות שכדאי לכם להחליף אותו.

 

מקום הסתימה איך מונעים
אסלה להפסיק להשליך מגבונים
כיור מסנן מזון טוב ולהפסיק לשפוך שמן
מקלחת מסנן שיער טוב

התקנת כלים סניטרים בחיפה

הזמינו אינסטלטור בחיפה להתקנת כלים סניטרים שונים. מה נחשב לכלים סניטריים?

 • ברז: בין אתם יש לכם טפטוף מהברז ואתם רוצים להחליף אותו ובין אם קניתם ברז חדש שאתם רוצים להתקין בכיור תוכלו להזמין אינסטלטור בחיפה על מנת שיעשה עבודה מקצועית שתוודא שהברז יישאר עמיד לאורך זמן.
   
 • אסלה: התקנה של אסלה חדשה היא לא פעולה פשוטה והיא מצריכה ידע קודם. במקרה של אסלה רגילה צריך לוודא שהאיטום מבוצע בצורה נקייה וטובה. אם מדובר על אסלה תלויה העבודה הרבה יותר מרוכבת מפני שצריך להוריד את הקרמיקה, להתקין את האסלה התלויה ואז לכסות מחדש.
   
 • החלפת סיפון: הסיפון שלנו לא מחזיק מעמד לנצח וגם אותו צריך להחליף כל כמה שנים. החלפת סיפון בכיור היא הכרחית אם אתם רואים שלוקח למים הרבה זמן לרדת ואין סתימה ברורה. לפעמים הבלאי של הסיפון הוא גורם מרכזי לסתימה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

תיקון נזילות בחיפה בברז, באסלה ובאמבטיה

איך אינסטלטור בחיפה מתקן נזילות ברחבי הבית?

 • נזילה בברז: נזילה בברז יכולה להיגרם כתוצאה מבעיה בברז עצמו או כתוצאה משחיקה של האיטום שלו. במקרה הראשון צריך לקנות ברז חדש ורק אז להזמין את האינסטלטור שיתקין אותו ואילו במקרה השני לרוב ניתן לאטום את הברז.
   
 • נזילה באסלה: נזילה באסלה לרוב נגרמת כתוצאה מבלאי של גומיית האטם, ולפעמים היא בגלל החיבור שלה עם הרצפה. במקרה הראשון צריך להחליף את גומיית האטם של הניאגרה ובמקרה השני צריך לחדש את האיטום.
   
 • נזילה בצנרת: נזילה בצנרת היא כבר עסק יותר רציני. קודם כל צריך לאתר את הנזילה ורק לאחר מכן אפשר לתקן אותה. ההחלפה בדרך כלל תתבצע באמצעות חציבה בקיר והחלפה של המקטע הבעייתי.

אינסטלטור בחיפה לתיקון בעיות אינסטלציה נפוצות

הזמינו אינסטלטור בחיפה לתיקון בעיות אינסטלציה נפוצות:

 • ריח רע מהשירותים: יכולות להיות כמה סיבות לכך שיש ריח רע בשירותים. לרוב הבעיה היא כתוצאה מסתימה בביוב או באסלה, אבל לפעמים הבעיה היא גם בקופסת הביקורת בסיפון. אינסטלטור מומלץ בחיפה ידע לאבחן את הבעיה ולפתור אותה בהתאם.
   
 • מים לא יורדים באסלה: הסיבה הנפוצה ביותר לכך שהמים לא יורדים באסלה היא בגלל תקלה במנגנון ההדחה, אבל גם אבנית יכולה לגרום לכך. אם יש לכם אסלה רגילה יכול להיות שתוכלו לתקן את הבעיה בעצמכם בקלות, אבל אם מדובר על אסלה תלויה תצטרכו ללא ספק להזמין אינסטלטור בחיפה לתיקון התקלה.
   
 • חשבון מים גבוה: אם חשבון המים שלכם גבוה זה כנראה בגלל נזילה שיש לכם בצנרת. במקרה הזה צריך להזמין אינסטלטור בחיפה מאתר נזילות שיאתר את הנזילה ולאחר מכן להגיש בקשה למי כרמל על צריכה מופרזת.

שאלות נפוצות על אינסטלטור בחיפה

איך מאתרים אינסטלטור זול בחיפה?

לא מסתפקים בהצעת מחיר בודדת אלא בודקים מספר הצעות דרך השוואת המחירים שלנו.


איך בודקים אינסטלטור לפני שמזמינים ממנו שירות?

בשביל לאתר אינסטלטור מקצועי ומומחה בחיפה נמליץ לשאול אותו האם הוא מספק אחריות על העבודה, כמה שנות ניסיון יש לו וגם לחפש את שמו ברחבי האינטרנט ולקרוא עליו המלצות.


מה גורם לזרימת מים חלשה בברז?

ברוב המקרים יהיה מדובר באבנית שהצטברה אך יכול להיות גם שהשיבר של המים סגור. בכל אופן, כדאי להזמין אינסטלטור שיבדוק זאת לעומק.


איך מאתרים נזילה בקיר?

חפשו אינסטלטור שיש ברשותו מצלמה טרמית שיכולה לאתר את מקור הנזילה באמצעות טכניקה של אינפרא אדום. כך לא תצטרכו לשבור את כל הקיר אלא רק את האזור הנקודתי של מקור הנזילה.