מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

אינסטלטור בחדרה

הזמינו אינסטלטור בחדרה לטיפול בצנרת הבית, התקנת כלים סניטריים מכל סוג וכמובן טיפול בנזילות או סתימות במטבח, בחדר השירתים או חדר האמבטיה.

מדוע חשוב להשוות מחירים?

מאחר ואין מחיר מדויק ואחיד לכל עבודות האינסטלציה, המחירים בשוק עשויים להשתנות בין אינסטלטור בחדרה אחד למשנהו. השוואה ובדיקה של העלויות השונות אצל מספר בעלי מקצוע, עוזרת לקבל מושג כללי אודות המחירים ולעיתים עשויה לחסוך לנו כסף רב עבור שירותי האינסטלציה השונים ברחבי העיר חדרה. דרך פורטל 'פייפר אינסטלציה' ניתן לקבל מספר הצעות מחיר שונות בקלות ובמהירות וכך להשוות בין הצעות המחיר ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר שהתקבלה.

אינסטלטור בחדרה

מחירון אינסטלטורים בחדרה לפי סוג העבודה

במחירון הבא, אנו מציגים דוגמאות לעבודות בתחום האינסטלציה, כולל טווח מחיר משוער לכל אחת מהעבודות. המחירים נלקחו מהצעות אמיתיות שהתקבלו על ידי אינסטלטורים בחדרה ובסביבתה הקרובה אך לעיתים המחיר עשוי להיות גבוה או נמוך יותר מהמוצג, בעקבות שיקוליו המקצועיים של השרברב.

מחירון עבודות אינסטלציה בחדרה

כמה יעלה לתקן צנרת מתחת לריצוף?

תיקון של צנרת שאינה גלויה.


1,200 - 2,200 ש"ח
עלות התקנת מסנן מים בדירה

התקנה של מסנן מים בברז המים הראשי.


300 - 500 ש"ח
עלות תיקון של נזילה בניאגרה

כולל החלפת גומיות שנשחקו.


200 - 350 ש"ח
עלות החלפת ברז ע"י שרברב בחדרה

מתייחס להחלפה של ברז מטבח סטנדרטי.


300 - 450 ש"ח
עלות התקנת כיור בחדר האמבטיה

התקנת כיור ללא עלות הכיור עצמו (רק העבודה)


400 - 700 ש"ח
התקנת נקודת מים למכונת כביסה

חיבור אל חנוכיית המים.


650 - 900 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

איך לאתר אינסטלטורים מומלצים בחדרה?

בתחום האינסטלציה, לא חסרים בעלי מקצוע לא הגונים, לא מקצועיים, כאלה אשר גובים מחירים גבוהים ומופקעים וכמובן גם כאלה שאינם אמינים ולא מספרים לכם את האמת על התקלה האמיתית שמצאו, במטרה להגדיל את סכום העסקה.

 

אינסטלטורים מומלצים בחדרה הם מצרך מבוקש ולכן כאשר אתם פונים אלינו לצורך קבלת שירות, אנו דואגים לכך שתקבלו שירות מבעלי מקצוע שנבדקו ונמצאו מומלצים ובעלי חוות דעת חיוביות כך שתוכלו להיות רגועים שמדובר בנותני שירות מצוינים.

איך עובד התהליך בפייפר

אינסטלטור מקצועי בחדרה לפתיחת סתימות

זקוקים לפתיחה של סתימות? דעו שמדובר בעבודה אשר ניתן לבצע בעזרת שיטות שונות כאשר השיטה המוכרת ביותר היא כמובן פתיחת סתימה באמצעות פומפה. פרט לפומפה,אינסטלטור מקצועי בחדרה ישתמש בספירלה חשמלית או בטכניקות אחרות כמו פיזור של חומרים אשר מפרקים את המזון אשר חוסם את פתחי הניקוז והצנרת ומאפשר זרימה תקינה של המים.

 

השיטה נקבעת לפי סוג הסתימה ומורכבותה ולכן חשוב לפרט כבר בשיחת הטלפון הראשונה עם האינסטלטור, מה בדיוק הבעיה. בנוסף בעת הזמנת שירות של פתיחת סתימות בחדרה, כדאי לפנות את האזור ולפזר סמרטוטים על הריצפה בקרבת הכיור או בחדר השירותים.

 

אינסטלטור בחדרה

מתי נדרש להזמין אינסטלטור בחדרה?

כדאי להזמין אינסטלטור בחדרה כאשר אתם מזהים נזילות או טפטוף באזורים מסוימים בבית. הטפטוף עשוי להגיע מהניאגרה בשירותים או מהאזור שמתחת לכיור במטבח וכמובן מאזורים אחרים בהם יש צנרת שמעבירה מים.

 

בנוסף, נמליץ על הזמנת אינסטלטור מקצועי בחדרה במצבים בהם אתם מבצעים שיפוץ כללי בבית הכולל שינויים הקשורים במיקום הצנרת או בהתקנה של כלים סניטריים כמו התקנת כיורי אמבטיה, ברזים חדשים במטבח וגם אסלה או ניאגרה חדשה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

עבודות אינסטלציה בחדרה גם לעסקים

ניתן להיעזר בשירות שלנו גם כאשר מבצעים שינויים ושיפוצים בעסקים, חנויות ומוסדות ציבוריים בעיר חדרה ולהזמין אינסטלטור עבור התקנה של נקודות מים חדשות או אפילו התקנה של מרכזיית מים. אם נכנסתם אל משרדים חדשים לאחרונה, תוכלו להזמין אינסטלטורים בצפון גם בעבור הקמה של תשתית אינסטלציה מקיפה במקום ותכנון קפדני של כל קווי המים במשרד.

טיפול בצנרת ע"י גורם מוסמך ומקצועי

צנרת המים בבית או הבניין, עשויה לצבור חלודה וגם לא מעט אבנית לאורך השנים. לעיתים, נדרש להחליף חלקים מסוימים בצנרת ובמקרים חמורים יותר, יש לבצע החלפה של הצנרת בשלמותה. עבודה שכזו מצריכה מאיתנו להזמין בעל מקצוע מיומן ומקצועי אשר מחזיק בכלי העבודה המתאימים לביצוע התיקון ומלאכת ההחלפה.

 

מומלץ להתקין צנרת פלסטיק ולא צנרת מתכת, מה שימנע את הצטברות החלודה. בנוסף כדאי לקנות חלקים מקוריים המסומנים עם תו תקן ולא להסתפק בחלקי חילוף זולים שעשויים לגרום לתקלות בהמשך.

שאלות בנוגע לעבודות אינסטלציה בחדרה:

מתכננים להזמין אינסטלטור בחדרה? הנה כמה שאלות שעשויות לספק לכם מידע חיוני נוסף.

האם ניתן להזמין שרברב בחדרה מהיום להיום?

תוכלו להזמין שירותי אינסטלציה בחדרה בהתראה קצרה, במידה ויש אינסטלטור שפנוי כעת לספק את העבודה. צרו איתנו קשר עוד היום ונחפש אחר בעל המקצוע המתאים ביותר.


הזמנתי אינסטלטור לתיקון הסיפון, כיצד עליי להיערך לתיקון?

על מנת לייעל את התהליך, תוכלו לפנות את כל התכולה של הארון ולאפשר גישה נוחה לאינסטלטור. פרט לזה, אין הכנות מיוחדות שנדרש לבצע.


כיצד מתבצע תהליך של איתור נזילות בחדרה?

ברוב המקרים, בעל המקצוע יביא עמו ציוד מיוחד אשר מאפשר גילוי של מקור הנזילה בעזרת מצלמה טרמית לאיתור נזילות בקיר, בתקרה או אפילו מתחת לריצוף.