מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

אינסטלטור בצפון

פורטל פייפר מאפשר לכם לקרוא מידע על עבודות אינסטלציה שונות וגם מאפשר לכם לקבל עד 3 אינסטלטורים המעניקים שירותי אינסטלציה בצפון, ביניהם תוכלו להשוות במחירי אותה העבודה בדיוק ולחסוך בזמן יקר ובכסף. 

 • למציאת אינסטלטור בצפון התקשרו 077-3633609

 • לחלופין השאירו פרטים באתר

 • קבלו הצעות במהרה מאינסטלטורים מומלצים בצפון

 • כל עבודות האינסטלציה בצפון כמו פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות והתקנת כלים סניטריים

 • ניסיון של שנים בכל עבודות האינסטלציה השונות

 • מצאו אינסטלטורים מנוסים וזמינים בצפון וערכו השוואה בין המחירים שלהם

כמה עולה להזמין אינסטלטור בצפון?

להלן מחירון קצר אשר מציג עלויות של העבודות הנפוצות ביותר בענף האינסטלציה. לפני שאתם מזמינים אינסטלטור בצפון, חפשו את העבודה במחירון ובדקו כמה אתם צפויים לשלם בעבורה. זכרו, לעיתים עשויים להיות שינויים במחיר בעקבות מורכבות העבודה, המיקום הספציפי שלה ועוד.
 

עלויות ומחירים של עבודות אינסטלציה בצפון

עלות החלפת ברז חדש במטבח

מחיר החלפת ברז מטבח, ללא עלות הברז.


300 - 450 ש"ח
כמה יעלה לפתוח סתימה עם ספירלה?

מחיר פתיחת סתימה בשירותים עם מכשיר ספירלה.


400 - 500 ש"ח
כמה עולה להתקין אסלה חדשה?

מחיר זה הוא להתקנת אסלה רגילה (לא תלויה)


450 - 650 ש"ח
מחיר תיקון נזילה בניאגרה סמויה

תיקון נזילה בניאגרה, כולל החלפת גומיות.


350 - 450 ש"ח
מה המחיר של התקנת מסנן מים?

מתייחס להתקנת מסנן מים דירתי.


300 - 500 ש"ח
כמה עולה להחליף כיור באמבטיה?

לא כולל עלות הכיור. גלו עוד על התקנת כיורים.


300 - 400 ש"ח
ביקור שרברב בצפון

מחיר ביקור שכולל אפיון תקלה, ללא תיקונה ובשעות עבודה פורמאליות.


150 - 250 ש"ח
פתיחת סתימה במקלחון או אמבטיה

פתיחת סתימה בצנרת אמבטיה או מקלחון ע"י מכשיר ספירלה וניקוי קווי ביוב פנימיים.


300 - 450 ש"ח
הגברת לחץ מים דירתי

המחיר מתייחס להתקנת משאבה המגבירה את לחץ המים בדירה (מחיר כולל התקנה והמשאבה).


3,000 - 4,000 ש"ח
כמה עולה להתקין טוחן אשפה?

מחיר התקנת טוחן אשפה, לא כולל את שווי הטוחן.


400 - 500 ש"ח
החלפת סיפון בצפון

מחיר להחלפת סיפון מפלסטיק, כולל שווי הרכיב.


200 - 400 ש"ח
איתור רטיבות בקיר

איתור של רטיבות בקיר עם מצלמה טרמית


1,500 - 2,000 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.
  

אילו מקרים מחייבים הגעה מיידית של אינסטלטור?

אם הבחנתם ברטיבות בקירות ברחבי הבית, דעו שהדבר עשוי לרמז על נזילה בצנרת שחבויה בקירות שלכם. בנוסף, גם במידה וקיבלתם חשבונות מים גבוהים, מבלי שחל שינוי בהיקף הצריכה שלכם, דעו שהדבר יעיד לרוב על בזבוז מים במקור סמוי (כמו צנרת בקיר ומתחת לרצפה).

 

במידה ונתקלתם באחד מהסימנים הללו דעו שזה הזמן להתקשר לאינסטלטור בצפון שיגיע לאתר בצורה מדוייקת את מיקום הנזילה וזאת תוך שימוש באביזרים ייעודיים לכך. זכרו שנזילה שאינה מטופלת עשוייה להוביל להתפוררות של הקירות במצטבר הזמן ועל כן אין לשחק בזה.
 

דחיפות להזמנת אינסטלטור בצפון:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

אילו שירותי אינסטלציה בצפון ניתן לקבל דרך פייפר ?

יש כמה עבודות שנחשבות נפוצות עבור אינסטלטורים באזור הצפון, עליהם נרחיב מתחת:

 • פתיחת סתימות - פתיחת סתימות נחשבת לעבודה הנפוצה ביותר בקרב אינסטלטורים בצפון. זה אומנם רק נשמע פשוט אבל יש מקרים מורכבים שמקור הבעיה הוא בצנרת שמצוייה מתחת לריצוף ובין הקירות, שאליה אין לנו גישה. יש לכם בבית סתימה שחוזרת על עצמה? זה הזמן להניח לפומפה ולקרוא לבעל מקצוע.
   
 • תיקון נזילות - גם עבודה זו נחשבת לנפוצה בקרב עבודות אינסטלציה בצפון. נזילות נגרמות לרוב בגלל הצטברות של פסולת שאינה מתקלה בעומקי הצנרת או לחילופין, עקב הצטברות גדולה של אבנית שנפוצה מאוד במי השתיה בישראל. כמו שהצגנו למעלה - במידה ונתקלתם בנזילה כזו או אחרת כדאי שתפעלו מהר ותעזרו באינסטלטור שימנע החרפה של המצב.
   
 • התקנת כלים סניטריים - אינסטלטור בצפון אף יוכל להתקין עבורכם מגוון כלים הקשורים ברחצה ובשימוש הגייני כמו התקנת ברז בצפון, התקנת מקלחת, אמבטיה, אסלה, כיור ואפילו בידה.
   
 • החלפה בין אמבטיה למקלחון - במידה ויש לכם חלל רחצה קטן ואתם רוצים לפנות בו מקום או לחילופין - תשתית הצנרת של האמבטיה גורמת שוב ושוב לנזילות - דעו שאינסטלטור יוכל להיפתר מהאמבטיה הקיימת ולהתקין במקומה מקלחון חדש עם צנרת תקינה. לעתים העבודה גם תצריך סיוע של זגג וגם של רצף אבל יש אינסטלטורים שיוכלו לבצע את כל העבודה בעצמם.
   
 • הגברת לחץ מים - אנשים רבים סובלים מלחץ מים נמוך בביתם עקב צנרת בעייתית והצטברות חוזרת של אבנית. אם אתם רוצים להגביר את לחץ המים בביתכם, תוכלו לבקש מאינסטלטור בצפון שיתקין לכם משאבת מים שעוקפת את צנרת המים הנוכחית.


אינסטלטור בצפון

תוך כמה זמן אינסטלטור בצפון מגיע?

לאינסטלטורים בצפון לוקח בממוצע בין חצי שעה עד שעה להגיע אליכם הביתה וזאת בהתאם לעומס שלהם ביום בו שוחחתם. לעתים אינסטלטור יכול אף להגיע מוקדם יותר מטווחי הזמן שציינו או לחילופין להגיע מאוחר יותר.

זמן ממוצע להגעת אינסטלטור בצפון:
45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

השיגו אינסטלטור בצפון להחלפת צנרת ביתית

נהוג להחליף צנרת במהלך מעבר לדירה חדשה או לחילופין כאשר אתם מתגוררים בדירה ישנה מאוד, בה הצנרת היא צנרת מתכת. הסיבה לכך היא שבניגוד לצנרת הפלסטיק המותקנת כיום כסטנדרט מפלסטיק, צנרת המתכת צוברת לא מעט חלודה לאורך השנים, מה שעשוי לגרום לבלאי מהיר, סדקים וכמובן נזילות. אם אתם מחפשים אינסטלטורים בצפון המספקים שירותי החלפת צנרת, אנו נשמח לעזור לכם באיתור הגורם המתאים ביותר לעבודה שכזו.

האם ניתן לקבל אחריות על שירותי אינסטלציה בצפון

האחריות שניתנת בגין עבודות אינסטלציה בצפון מתחלקת לרוב לשניים:

 • עבודות אינסטלציה קטנות - אינסטלטורים בצפון ברוב המקרים לא יספקו אחריות לעבודות פשוטות כמו פתיחת סתימות, תיקון נזילות וכד'.
   
 • עבודות אינסטלציה גדולות - הכוונה לעבודות אותן מבצע האינסטלטור מ א' עד ת', כמו התקנת אסלה, החלפת אמבטיה למקלחת, החלפת צנרת ביוב ועוד. לרוב מדובר באחריות הנעה בין חצי שנה עד שנת אחריות וחצי.
   
משך תקופת האחריות הממוצעות להתקנת כלים סניטריים:
שנה וחצי אחריות שנה אחריות חצי שנת אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ אינסטלטורים בצפון אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

אילו סתימות יכול אינסטלטור בצפון לפתוח?

לא סגורים על סוגי הסתימות שאינסטלטור בצפון יכול להתמודד מולן? גלו מתחת:

 • פתיחת סתימה באסלה - פתיחת סתימה באסלה בצפון היא בין העבודות הנפוצות בקרב אינסטלטורים. היא נגרמת לרוב בגלל הצטברות פסולת שאינה מתקלה ולעתים גם בגלל לחץ מים נמוך שלא מאפשר שאיבה מיטבית של הפסולת אל צנרת הביוב ובכך גורם להצטברות פסולת בחור הניקוז.
 • פתיחת סתימה בכיור בצפון - סתימה בכיור נחשבת למשהו שבשגרה והיא נוצרת גם כן מפסולת שאנחנו נוטים לזרוק לחור הניקוז, היווצרות סתימה בכיור יכולה להתרחש בקלות רבה יותר מאשר סתימה שבאסלה וזה מפני שעובי צינור הניקוז של הכיור הוא דק בהרבה. 
   
 • פתיחת סתימה במקלחת בצפון - אחד הסימנים לסתימה במקלחת הם האטה בקצב ירידת המים בחור הניקוז, דבר שמרמז על דבר מה שמונע מהמים לחלחל בצורה חלקה אל הביוב. זה לרוב קורה בגלל הצטברות אבנית, חול ושיערות. כמו כן, גם שומנים שמקורם בתחליבי הרחצה שלכם מובילים לסתימה. 

מדוע חשוב לבדוק מספר הצעות שונות?

ישנה חשיבות גדולה להשוואת מחירים בין חברות אינסטלציה ושרברבים מאחר ופעולה זו לא רק עוזרת לנו להבין את מחירי השוק ומסייעת לנו בחיסכון אלא גם מאפשרת לנו לבחון פרמטרים נוספים כמו זמינות האינסטלטור, ההמלצות שיש על שירותיו השונים וכמובן הציוד שבו הוא משתמש.

 

כך למשל, אם אתם מחפשים אינסטלטור בצפון לצורך איתור נזילות, תוכלו לבדוק באיזה ציוד משתמש כל אחד מהאינסטלטורים מאחר ורק חלקם מחזיקים למשל במצלמה תרמית אשר מייעל את התהליך, מקצרת את זמני העבודה ומונעת שבירת קירות מיותרת. 

אזורי השירות הנפוצים ביותר בצפון:

מה משפיע על מחירי עבודות אינסטלציה בצפון?

במידה ואתם רוצים להבין לפי מה נקבע מחיר סופי של עבודות אינסטלציה בצפון - תוכלו לקרוא מתחת:

 • סוג העבודה - תסכימו איתנו שתשלמו עלויות שונות על פתיחת סתימה באסלה ופירוק אסלה קיימת נכון? מורכבות העבודה לרוב זו שתקבע את המחיר הסופי: ככל שהעבודה תהיה קשה יותר לביצוע כך המחיר שתשלמו יהיה יקר יותר.
   
 • עלות שימוש בציוד - במידה והאינסטלטור עושה שימוש בציוד משוכלל לצורך פתרון בעיה בביתכם, לדוגמה שימוש במצלמה תרמית או סיב אופטי לצורכי איתור נזילה סמוייה - הדבר ירמז על גובה התשלום שתשלמו מפני שמדובר בציוד יקר ערך.
   
 • מועד הגעה - במידה והזמנתם אינסטלטור בצפון בשעות שאינן פורמאליות, הכוונה: בזמני חג, סופ"ש או באמצע הלילה - צפו לשלם מחיר מוגדל יותר ב -  25% - 50%.


שרברב בצפון

כיצד אדע שאינסטלטור בצפון הוא מקצועי ולא חאפר?

קיימים כמה היבטים שיסייעו לכם לדעת מי הוא אינסטלטור בצפון הנחשב למקצועי ואמין ומיהו אינסטלטור בצפון שנחשב חאפר:

 • שאלות - אינסטלטור בצפון שנחשב לרציני ואמין ינסה לברר כבר בשיחת הטלפון מולכם מה הבעיה שאתם חווים וזאת מפני שדרך כך הוא מנסה להבין באילו כלים להצטייד, הוא אף עשוי להנחות אתכם לסגור את השיבר וכדומה. לעומתו - אינסטלטור חאפר אפילו לא ישאל מה הבעיה והשאלה היחידה שהוא עשוי להוציא מהפה היא : "מה הכתובת" וזאת מפני שלא באמת מעניין אותו לאפיין את הבעיה שלכם אלא פשוט להגיע לביתכם ולהתחיל לספר סיפורים שיעלו לכם ביוקר.
   
 • מחיר - המנעו מלפנות לאינסטלטורים בצפון שמשווקים את עצמם במחירי עבודה נמוכים ( לדוגמה: "פתיחת סתימה בשירותים ב - 100 שקל בלבד!"). המטרה שלהם היא להגיע לבית שלכם כדי לתרץ שהמחיר הנמוך מתייחס לבעיה אחרת וכדומה. הם עשויים לגבות מכם תשלום מופקע על טיפול בבעיה האמיתית ובמידה ותסרבו ש"יטפלו" בבעיה עבורכם, תיאלצו להיפרד מדמי ביקור, שגם הם בפני עצמם גבוהים.
   
 • השאירו פרטים בפייפר - דעו שפורטל פייפר עובד עם אינסטלטורים רציניים בלבד. במידה ותשאירו פרטים בטופס המצורף, תוכלו לחסוך מעצמכם התקלות לא נעימה עם בעלי מקצוע חאפרים ולקבל לנייד עד 3 אינסטלטורים מומלצים באזורכם, ביניהם תוכלו לברר מחירי עבודה ולחסוך בכסף ובזמן, מבלי להתפשר על איכות השירות והעבודה.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

טיפים כיצד ניתן למנוע סתימות

נעזרתם באינסטלטור בצפון אבל חווים סתימות חוזרות בבית? הנה מספר טיפים יעילים שתוכלו ליישם כדי למנוע מסתימות אלו להגיע בעתיד:

 • שיער - השתדלו לאסוף שאריות של שיער מחורי הניקוז בכיורים ובאמבטיה כדי למנוע מהצנרת להסתם.
   
 • שמן - שמן הוא תוצר שנוטה להדבק ולהצטבר בתעלות הביוב, דבר שבסופו של דבר מוביל לסתימות. רוצים להמנע מכך? העדיפו לשפוך שאריות שמש לשקית או לחילופין לאסלה שמכילה חור ניקוז גדול יותר.
   
 • פסולת לא מתקלה - המנעו מלזרוק אל חורי הניקוז שאריות מוצרי הגיינה, פלסטיקים, מסטיקים, ניירות (כן כן, גם נייר טואלט עשוי לגרום לסתימה במצטבר). כל אלו מצטברים בתעלות הצנרת וגורמים לסתימות שלרוב לא ניתן לפתור ללא סיוע של אינסטלטור.

שאלות נפוצות על עבודות אינסטלציה בצפון

ריכזנו כאן את השאלות הנפוצות ביותר שקיבלנו מגולשי האתר באשר לעבודות אינסטלציה בצפון. שאלות אלה עשויות להיות רלוונטיות גם בעבורכם, לפני הזמנת השירותים השונים:

האם שירות של איתור נזילות בצפון כולל גם את התיקון?

בדרך כלל מדובר על שני שירותים נפרדים. כמובן שרוב האינסטלטורים מספקים את שניהם אך התיקון הוא בתוספת תשלום. מחיר איתור נזילות נע בין 900 ל-1,300 ש"ח בעבור האיתור בלבד.


איך לאתר אינסטלטור מומלץ בצפון?

תוכלו להשאיר פרטים בטופס המצורף ולקבל ישירות לנייד אינסטלטורים מומלצים באזורכם, ביניהם תוכלו לבדוק מחירים ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר עבורכם.


מה הדרך הכי טובה לפתיחת סתימת שירותים?

מאוד תלוי במורכבות הסתימה ומה גרם לה. נסו לפתוח את הסתימה באמצעות פומפה, קפיץ ידני. אם לא הצלחתם, כדאי להזמין שרברב בצפון שיש ברשותו ספירלה חשמלית מיוחדת.


האם תיקון נזילה באסלה בצפון נחשב לשירות חירום?

בהחלט. נזילה הנובעת מחדר השירותים עלולה להוביל לבריחת מי ביוב מזוהמים ובעלי ארומה שכולנו נרצה להמנע ממנה בשטח הבית שלנו ולכן מרבית האינסטלטורים יוכלו לזרז את זמן הגעתם אליכם מפני שמדובר על מקרה שאסור שיחריף.