מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

אינסטלטור בתל אביב

צריכים אינסטלטור בתל אביב יפו? הפתרון שמציע פורטל פייפר אינסטלציה הוא פשוט ומהיר השאירו פרטים או חייגו אלינו וקבלו בחזרה עד שלוש פניות של אינסטלטורים בתל אביב. כך למעשה תוכלו לבצע ביניהם השוואת מחירים ולבחור כמובן, באינסטלטור מומלץ בתל אביב, מקצועי ואמין.

השוואת מחירים בין אינסטלטורים בתל אביב

פורטל פייפר אינסטלציה מאפשר לכם לערוך בתוך כמה רגעים השוואת מחירים בין אינסטלטורים בתל אביב, השיטה פשוטה, מהירה וכמובן ניתנת בחינם וללא התחייבות! השאירו פרטים או חייגו ואנו נדאג שתקבלו בחזרה עד שלוש פניות של שרברבים מתל אביב והסביבה, כך שתוכלו לערוך בינהם השוואה ולבסוף, להחליט איזה אינסטלטור מומלץ בתל אביב כדאי לכם להזמין.
 

אינסטלטור תל אביב

בתוך כמה זמן מגיע אינסטלטור בתל אביב?

קריאה של אינסטלטור בתל אביב יכולה להיות דבר דחוף מאוד, אם מדובר על הצפה או דליפת מים. אפילו לעיתים סתימה אשר משביתה את השימוש בצנרת האינסטלציה שבבית או בעסק. לכן, אינסטלטורים מתל אביב יודעים לספק שירות מהיר. הממוצע עומד על הגעה של בין 30 דקות ועד לשעה. אבל זה גם תלוי מתי הוזמנו, באיזה יום (חול או שבת), תקופה בשנה (בחורף יותר עמוס) וכמובן אם מדובר על שעות הערב שאחרי העבודה.
 

זמן ממוצע להגעת האינסטלטור:
45 דקות
שעה משך זמן חצי שעה

אחריות על עבודת אינסטלציה בתל אביב?

אחריות על עבודת אינסטלציה בתל אביב תתקבל לרוב כאשר מדובר על עבודה מורכבת שבוצעה מא' ועד ת' על ידי אינסטלטור בתל אביב שהוזמן. אם זה רק פתיחת סתימה פשוטה - לרוב לא תקבלו על כך אחריות, כי המשתנים יכולים להיות רבים ואותו אינסטלטור שרק פתח את הסתימה, לא אחראי על תקלות הצנרת שלכם. הוא כן יכול להתחשב ולהגיע לביקור נוסף ללא תשלום - אבל זו כבר החלטה שלו. במקרים בהם ביצע עבודת אינסטלציה, תקבלו אחריות בין 6 חודשים ועד לשנה וחצי. מומלץ לדבר על כך מראש עם איש המקצוע לפני שסוגרים עבודה.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
שנה וחצי שנה אחריות חצי שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ האינסטלטורים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

מהו מחיר ביקור אינסטלטור בתל אביב?

מחירי ביקור אינסטלטורים בתל אביב נעים בין טווחי המחירים של 150 ש"ח ועד ל-250 ש"ח לביקור בשעות הפעילות המקובלות ובימי חול בלבד. אם הזמנתם אינסטלטור בתל אביב מחוץ לשעות המקובלות, תיתכן תוספת של 25% ועד ל-50% בגין הגעתו. לשאר מחירי עבודות האינסטלציה, עברו לפסקה הבאה שם מוצג המחירון.


מחיר ביקור שרברב בתל אביב

מחיר ביקור שרברב בתל אביב: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪


 

טווח המחירים מעלה התגבש לאחר שאספנו הצעות מחיר שונות מאינסטלטורים בתל אביב - בגרף הבא ניתן לראות את התפלגות הצעות המחיר לפי אזורים מרכזיים בת"א:

 

צפון תל אביב  
 
45%
תל אביב יפו    
 
20%
דרום תל אביב
 
10%
רמת אביב      
 
30%
אבן גבירול     
 
5%

מחיר עבודות אינסטלציה בתל אביב

ליקטנו בעבורכם מספר דוגמאות לעבודות נפוצות בתחום. חשוב לדעת כי לעיתים יתכנו פערים גדולים במחירים אשר גובים אינסטלטורים שונים בתל אביב עבור עבודות זהות אך יחד עם זאת אפשר להגיד שקיים תעריף מסוים לעבודות של אינסטלטור במרכז ומקובל לתמחר את העבודות לפיו או לפחות להיעזר בו רגע לפני שתזמינו אינסטלטור בתל אביב.

מחירון שירותי אינסטלציה בתל אביב יפו

פתיחת סתימה במטבח בעזרת פומפה

ניתן לבצע את העבודה גם ספירלה או סודה, בעלות זהה.


200 - 350 ש"ח
כמה עולה לאתר נזילה בקיר?

איתור נזילות בתל אביב עם מצלמה טרמית, ללא פעולת התיקון.


1,400 - 1,800 ש"ח
החלפה של חנוכיית מים בבית

כולל פירוק החנוכייה הישנה על ידי שרברב בתל אביב.


1,500 - 2,000 ש"ח
מחיר פיצול נקודת מים במטבח

בדרך כלל לצורך חיבור תמי 4 או מקרר עם קרח.


400 - 600 ש"ח
מחיר להחלפת ברז במטבח

החלפת ברז בלבד, לא כולל את עלות הברז.


300 - 400 ש"ח
כמה עולה לפתוח סתימה בשירותים?

מחיר פתיחת סתימה בתל אביב תלויה במורכבות העבודה.


300 - 500 ש"ח
הגברת לחץ מים

מחיר שיפור לחץ מים בדירה ישנה בתל אביב.


550 - 1,100 ש"ח
פתיחת סתימת ביוב בתל אביב

מחיר פתיחת סתימות ביוב בתל אביב באמצעות רכב ביוב.


550 - 850 ש"ח
החלפת הראש של המקלחת

התקנת ראש מקלחת ללא עלות הרכיב.


250 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

 

 • אין מחסור באינסטלטורים טובים בתל אביב, חשוב לבחור נכון כדי לקבל שירות טוב במחיר משתלם.

כך תמצאו אינסטלטור מומלץ בתל אביב

לפניכם כמה פרמטרים חשובים שייסיעו לכם במציאת אינסטלטור בתל אביב. בטבלה תראו מה כדאי וטוב שיש לאינסטלטור ומה בגדר חובה.
 

 פרמטר לבדיקה טוב שיש חובה
 ביקורות מלקוחות קודמים  
 תעודת הסמכה  
 רישום בפנקס הקבלנים (עבודות גדולות)  
 אחריות ל-3 חודשים  
 ניסיון בתחום האינסטלציה  
 הצעת מחיר בכתב  

שירותי האינסטלציה הנפוצים ביותר ת"א

דרך פייפר, ניתן להשיג את כל שירותי האינסטלציה בתל אביב, בפסקה הבאה תוכלו לראות חלק מהסוגים הנפוצים ביותר:

 • התקנת כלים סניטריים: מומלץ כי כל התקנה של ציוד כמו אסלה חדשה, ברזים, ניאגרות, כיורים וכדומה - תתבצע על ידי אינסטלטור בת"א על מנת שהחיבורים אל הצנרת יתבצעו בצורה נכונה.
   
 • פתיחת סתימות בתל אביב: סתימות פשוטות כמו סתימה בכיור שנוצרה מהצטברות של שאריות מזון וגם סתימות מורכבות יותר כמו פתיחת סתימות במקלחת או בשירותים.
   
 • תיקון והחלפת צנרת: לא פעם הצנרת נסדקת ונהרסת, בעיקר בבתים ישנים כפי שהזכרנו קודם לכן. ניתן לבצע החלפה של אזור נקודתי בו קיימת תקלה או לבצע החלפה של כלל הצנרת.
   
 • איתור נזילות בתל אביב: נזילות גלויות וסמויות, בקירות הבית או מתחת למרצפות בבית, ניתן לאתר כיום את מקור הנזילה בצורה קלה ומהירה באמצעות ציוד מתקדם וחדשני.הזמינו עוד היום - במידה ואתם מחפשים אינסטלטור בתל אביב מומחה לאיתור נזילות אנחנו כאן.
   
 • תיקון תקלות בביוב: יש חשד לסתימת שורשים בביוב? קיימת הצפה בביוב? אל חשש, תוכלו להזמין דרך האתר גם שירותי ביובית.
   
 • החלפת ברזים בתל אביב: כמעט כולנו נצטרך בשלב מסוים לבצע החלפה או התקנה של ברז, בין אם זה ברז מטבח או אמבטיה. בעזרת אינסטלטור בתל אביב - כמובן שניתן להזמין שירותי התקנה והחלפה.
   
 • התקנת נקודת מים חדשה: בין אם אתם צריכים פיצול נקודת מים קיימת, משיכת נקודת מים חדשה או ביטול.
   
 • התקנת והחלפת אמבטיה: הלבשת אמבטיה על אמבטיה? החלפה של אמבטיה למקלחון? כלל שירותי התקנה או החלפה תמצאו כאן.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

דחיפות הזמנת אינסטלטור בתל אביב לפי תקלה

מהי הדחיפות של התקלות שכדאי שנזמין אינסטלטור בתל אביב באופן מהיר ומידיי? אם יש נזילה באזור שאנו נראה לעין, ייתכן כי מתחיל פיצוץ בצינור - דבר אשר יכול לגרום להצפה בכל הבית. אם יש כמה מוקדים שונים בבית עם סתימה, ייתכן כי הביוב יעלה בהמשך. כל מצב שאינו נראה סביר לעין גם הוא מצריך שיחה והזמנה של אינסטלטור בתל אביב באופן בהול.
 

דחיפות הזמנת אינסטלטור בת"א:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 2 דחיפות נמוכה

איך להוזיל מחירי אינסטלטורים בתל אביב?

מהן הדרכים שניתן לבצע הוזלת מחירים בעת הזמנת שרברבים בתל אביב? הכירו את השיטות השונות ואת הדרכים הטובות ביותר לחסוך לכם כסף!

 • בדיקת מחירונים והכרת השירות: הבנת הנושא והשירות שהזמנתם יכולים לסייע לכם במשא ומתן וכן, גם בדיקת מחירים מראש עשויה להקל עליכם להבין מהו המחיר הריאלי והנכון בעבור עבודת האינסטלציה שאתם צריכים.
   
 • רכישת חומרים ורכיבים לבד: אם אתם מתכננים שיפוץ גדול או התקנת כלים סניטיים, ייתכן כי רכישת הכלים או החומרים הנחוצים באופן נפרד והזמנת האינסטלטור בתל אביב רק לצורך עבודה, יכולים לספק לכם הוזלה משמעותית במחיר. אבל - כדאי שתקבלו הצעת מחיר הכוללת חומרים ולא כוללת חומרים ורק לאחר מכן תבדקו מה משתלם יותר.
   
 • ריכוז תקלות והתקנות: אם יש לכם סתימה ואתם צריכים גם בעוד חודש להתקין ברז חדש, רצוי שתקרבו את הבעיות וההתקנות והזמינו אינסטלטור בתל אביב פעם אחת. זה יחסוך לכם בעלויות באופן משמעותי.
   
 • עריכת השוואת מחירים: כמובן, תהליך השוואת המחירים שאותו ניתן למצוא ממש כאן בפייפר אינסטלציה, השאירו פרטים באתר או חייגו ונדאג שתקבלו בחזרה עד שלוש הצעות מחיר של אינסטלטורים בתל אביב והסביבה. בעזרת השוואת מחירים תוכלו לחסוך עשרות אחוזים!
   

איך עובד פייפר אינסטלציה

קיבלתם חשבון מים גבוה? ייתכן כי קיימת דליפה

אם קיבלתם בחודשים האחרונים חשבון מים מנופח, ייתכן שהסיבה לכך אינה קשורה בהכרח לצריכת המים שלכם אלא לנזילה או דליפה שקיימת באחד מהצינורות. אופציה נוספת היא שאחר מהברזים בבית דולף וזה יכול להיות ברז השירותים, הברז במטבח ואפילו ראש האמבטיה במקלחת. לכן כדאי להקפיד ולבדוק אחת לתקופה של חצי שנה את כל הברזים ונקודות המים בבית ובמקרה שמדובר בחשבון מים נפוח, להזמין אינסטלטור מומלץ בתל אביב שיסייע בבדיקות הללו. בנוסף, כדאי להיכנס אל אתר עיירית ת"א למרכז השירות על מנת לדווח על נזילת מים, שכן - כאשר מדובר על נזילה שאינה בתוך ביתכם, האחריות היא על עיירית תל אביב.
 

שרברב בתל אביב

מציאת אינסטלטור בדרום תל אביב וברחבי העיר:

במידה ואתם צריכים אינסטלטור בדרום תל אביב תוכלו להשיג דרכנו במהירות, אך לא רק. ניתן לבצע דרכנו איתור מדוייק של אינסטלטורים בתל אביב מאזורכם עד לרמת הרחובות, למשל למצוא אינסטלטור בתל אביב בשכונת הדר יוסף, או שמא אתם מחפשים מישהו יותר קרוב אליכם, אז תוכלו לאתר אינסטלטור בתל אביב באבן גבירול וכמובן באזור הצפוני יותר או בכלל ביפו. דרך פייפר אינסטלציה תמצוא שירות מהיר ומקצועי בכל עיר ובכל רחוב בה.
 

>>שאלות נפוצות שנשאלו:

ריכזנו לכם כמה מהשאלות הנפוצות שגולשים שאלו ואינסטלטורים מתל אביב ענו.

 

האם אמצא אצלכם מאתר נזילות מים בתל אביב?

כן, בפורטל פייפר אינסטלציה ניתן למצוא אינסטלטור מומחה לאיתור נזילות בתל אביב והסביבה.


יש אינסטלטור ביפו אצלכם?

כמובן, ניתן למצוא כאן אינסטלטור ביפו והסביבה הקרובה לתל אביב.


בתוך כמה זמן מגיע אינסטלטור בתל אביב?

ממוצע ההגעה הוא בדרך כלל כשעה מרגע הקריאה, אבל תלוי בתקופה בשנה ולעיתים זה מהר יותר, תלוי במקרה. הרחבנו על הנושא בפסקה מעלה.