מחפש אינסטלטור?
מחפש אינסטלטור? קבל עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

אינסטלטור בתל אביב

הפתרון שמציע פורטל פייפר אינסטלציה הוא פשוט ומהיר, השאירו פרטים או חייגו אלינו וקבלו בחזרה עד שלוש פניות של אינסטלטורים מומלצים מתל אביב, כך שתוכלו לבצע ביניהם השוואת מחירים ולבחור באפשרות הטובה והזולה ביותר בעבורכם.

כך תבחרו נכון אינסטלטור בתל אביב

לעיר תל אביב יש יופי מיוחד, חלק מהקסם נובע מהעירוב המהפנט בין ישן לחדש. אותם מבני באוהאוס ומבנים ישנים אחרים, מוסיפים לאווירה בעיר – אולם בחלק מהם מצב צנרת המים מתאים לגיל... גם בדירות חדשות (ובוודאי בדירות שעברו חלוקה, צמצום או תכנון מחדש) בעיות אינסטלציה עלולות לגרום נזקים כבדים – טלפון של אינסטלטור בתל אביב שזמין 24/7 עשוי להיות מידע שימושי.

אינסטלטור בתל אביב מומלץ לבחור לאו דווקא לפי הצעת מחיר בלבד – כשאתם שוקלים איך לבחור אינסטלטור בתל אביב, חשוב לדעת כי אינסטלטור פחות מקצועי עלול להביא הרבה יותר נזק מתועלת, וכי בפרט בתחום העיסוק הזה, הניסיון, המקצועיות, והאמינות – הם מאפיינים שאתם פשוט לא יכולים להרשות לעצמכם לוותר עליהם.

חשוב לבחור בעל מקצוע מוכשר, אמין ומנוסה – ורצוי כזה שמגיע עם המלצות ממקורות מוסמכים. אם גם אתם עשויים להיזדקק לשירותיו של אינסטלטור מקצועי בתל אביב, מלאו פרטיכם בטופס – וקבלו אל המייל שלכם במהירות, סקירה הצעות מחיר מאינסטלאטורים מקצועיים, אמינים ופנויים בתל אביב, שישמחו לסייע בכל בעיית צנרת בבית או בעסק.

 

אינסטלטור תל אביב

מהם המחירים של שירותי אינסטלציה בתל אביב?

חשוב לדעת שיתכנו פערים גדולים במחירים שגובים אינסטלטורים שונים בתל אביב עבור עבודות זהות. יחד עם זאת אפשר להגיד שקיים תעריף מסוים לעבודות של אינסטלטור במרכז ומקובל לתמחר את העבודות לפיו או לפחות להיעזר בו. הנה מחירון קצר שמטרתו להציג לכם דוגמאות לחלק מהעבודות, כולל התמחור שלהם. נמליץ כמובן לוודא מראש לפני הזמנה של כל עבודת אינסטלציה בתל אביב, מה המחיר שדורש בעל המקצוע על העבודה - בשביל לוודא שלא מדובר בהצעה יקרה מדי.

מחירון שירותי אינסטלציה בתל אביב יפו
 • פתיחת סתימה במטבח בעזרת פומפה

  ניתן לבצע את העבודה גם בעזרת ספירלה או סודה, בעלות זהה.


  200 - 350 ש"ח
 • כמה עולה לאתר נזילה בקיר?

  איתור נזילות עם מצלמה טרמית, ללא פעולת התיקון.


  900 - 1,300 ש"ח
 • החלפה של חנוכיית מים בבית

  פירוק הישנה והתקנת החנוכייה החדשה.


  1,500 - 2,000 ש"ח
 • מחיר פיצול נקודת מים במטבח

  בדרך כלל לצורך חיבור תמי 4 או מקרר עם קרח.


  400 - 600 ש"ח
 • מחיר להחלפת ברז במטבח

  עבור עבודה בלבד, ללא עלות הברז.


  300 - 400 ש"ח
 • כמה עולה לפתוח סתימה בשירותים?

  תלוי במורכבות העבודה.


  300 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

אין מחסור באינסטלטורים טובים בתל אביב, חשוב לבחור נכון כדי לקבל שירות טוב במחיר משתלם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

קבלו עד 3 הצעות מחיר. השירות ניתן בחינם וללא התחייבות! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

איך לבחור אינסטלטור לתיקוני צנרת והתקנות

התשובה לשאלה איך לבחור אינסטלטור בתל אביב נגזרת מאופי העבודה שאתם מבקשים לבצע. ייתכן שתמצאו אינסטלטור בתמחור זול, שיוכל לפתוח עבורכם סתימה בצנרת - אבל טעות תהיה לאפשר לו לבצע התקנות מורכבות יותר, כמו למשל התקנת צנרת מים לחדר אמבט שאתם מוסיפים לבית במסגרת שיפוץ.

 

באופן כללי על מגוון המלאכות הפשוטות שרוב האינסטלטורים יכולים להתמודד עימן בקלות נמנות פתיחת סתימות, החלפת ברזים ותיקון נזילות הגלויות לעין. מלאכות מורכבות יותר הן איתור נזילה, תיקון צנרת העוברת בתוך הקיר או הרצפה, התקנת אביזרים חדשים כגון העברת צינור לנקודת אספקת מים נוספת, התקנת כיור מקלחון או אמבט חדש.

כאשר מדובר בתקלה הדורשת התערבות דחופה חפשו אינסטלטור שזמין במהירות מאזור המגורים שלכם, גם במחירים זולים - אבל אל תמהרו למסור לידיו גם את המשך הטיפול אם מסתבר שמדובר במלאכה מורכבת. כך למשל אם באמצע הלילה מסתבר שמים מהדירה שלכם נוזלים אל תוך הדירה מלמטה הזמינו אינסטלטור 24 שעות בתל אביב יפו שיוכל לספק טיפול ראשוני לצמצום הנזק (הפסקת אספקת המים לאזור מסויים בדירה למשל).

 

בהמשך ייתכן שיתברר שטיפול יסודי מצריך איתור הנזילה, שבירת קיר או מרצפות, החלפת מקטע של צינור וכו'. בקשו הצעות מחיר מאינסטלטורים נוספים דרך פייפר אינסטלציה, קבלו המלצה על אינסטלטור בתל אביב ובחרו לאו דווקא את הזול ביותר אלא בעל מקצוע אמין שמבצע עבודה טובה ושעימו יש לכם שפה משותפת.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה