מחפש אינסטלטור?
מחפש אינסטלטור? קבל עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

אינסטלטור ברעננה

מחפשים אינסטלטור ברעננה? במקום לחפש בכל רחבי הרשת, תוכלו להשוות מחירים בעזרתנו ולחסוך עלויות! ניתן לקבל מענה בעבור פתיחת סתימות ברעננה, התקנת כלים סניטריים, תיקוני צנרת ומגוון עבודות נוספות.

מציאת אינסטלטור ברעננה תוך השוואת מחירים

הפורטל שלנו מציע לכם שיטה נוחה וקלה למציאה של אינסטלטור ברעננה וזאת עבור תיקון של תקלות שונות כמו פתיחת סתימות בשירותים או במטבח וגם עבור התקנה של ברזים במטבח או במקלחת.

 

דרכנו תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר מאינסטלטורים ברעננה ולבחור את הטוב והמתאים ביותר עבורכם. זו ההזדמנות להזכיר כי אנו יכולים לסייע לכם במציאת אינסטלטור במרכז גם במגוון אזורים נוספים הסמוכים לרעננה וזה כולל את העיר כפ"ס, הוד השרון ועוד.

אינסטלטור ברעננה

כמה עולה שירות של אינסטלטור מומלץ ברעננה?

המחיר של אינסטלטור ברעננה לא חייב להיות יקר ובהחלט אפשר למצוא שירות מקצועי ולשמור על מחיר זול. העזרו במידע המופיע כאן לצורך בחינת המחירים בעיר רעננה עבור שירותי האינסטלציה השונים. 

מחירון עבודות אינסטלציה ברעננה

תיקון צנרת מתחת לריצוף

שבירת ריצוף והחלפת החלק התקול.


1,200 - 2,200 ש"ח
הגברת לחץ מים בדירה

באמצעות ביצוע מעקף.


600 - 1,100 ש"ח
עלות החלפת ברז במטבח

הזמנת שרברב ברעננה להחלפת ברז סטנדרטי.


300 - 450 ש"ח
החלפת מרכזיית מים בבית

 מתייחס למרכזייה עם עד 10 יציאות.


1,500 - 2,000 ש"ח
כמה יעלה להתקין כיור חדש?

התקנת כיור חדש בחדר האמבטיה.


400 - 700 ש"ח

הדפס מחירון

 

  • חשוב לציין: המחירים עשויים להשתנות בעקבות שיקולים מקצועיים כאלה ואחרים של האינסטלטור.

מה ההבדל בין אינסטלטור לקבלן אינסטלציה?

כדאי להבין כי יש הבדל בין אינסטלטור ברעננה לבין קבלן אינסטלציה, כאשר ההבדל העיקרי הוא בגודל והיקף העובדה שכל אחד מהם מבצע. אינסטלטור יבצע בעיקר עבודות קטנות כמו החלפה של ברז, פתיחת סתימות פשוטות (וגם קשות לעיתים), החלפת גומיות או ברזי ניל וכדומה.

 

לעומתו קבלן אינסטלציה יבצע עבודות שאינסטלטור לא בהכרח יספק מענה בעבורם כמו החלפת צנרת למבנה שלם או הקמת תשתית מים וביוב. הנה טבלה הספקת השוואה בין שני בעלי התקפידים הללו:

 

 סוג העבודה המבוקש קבלן אינסטלציה אינסטלטור
פתיחת סתימות ברעננה X V
איתור נזילות ברעננה V V
החלפת צנרת מים למבנה שלם V X
החלפת ברז מים בדירה X V
הקמת תשתיות מים וביוב V X
התקנת משאבת מים (טבולה) V V
פתיחת סתימות קשות V V

שירותי אינסטלציה ברעננה בכל אזורי הבית

ניתן לחלק עבודות אינסטלציה ברעננה גם לפי האזור בבית בו קיימת התקלה: תקלות באזור השירותים, תקלות או התקנות במקלחת והאמבטיה וגם אזור המטבח כמובן. דרך האתר שלנו תמצאו אינסטלטור אמין לצורך ביצוע החלפת ברזים, החלפה של סיפון או אינטרפוץ ועוד. ניתן למצוא אינסטלטור בהתראה קצרה ומיידית ואפילו מהיום להיום וזאת במקרים בהם התקלה דחופה ודורשת פתרון מהיר ובעל המקצוע אכן זמין להגיע לביקור אצלכם.

אינסטלטורים ברעננה

מה בודקים לפני הזמנת אינסטלטור באזור רעננה?

אנו ממליצים לבחון מול אינסטלטור באזור רעננה את נושא האחריות על העבודה וזאת על מנת ליצור מצב שבמידה והתקלה חוזרת לאחר תקופה קצרה, תקבלו ממנו מענה וטיפול. בנוסף תוכלו לשאול האם הוא התנסה בפתרון תקלה שכזו עם הדגם הספציפי שיש אצלכם (למשל הברז, הניאגרה וכדומה) וגם כמה זמן צפוי לקחת תהליך הטיפול בתקלה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה