מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

אינסטלטור בקרית עקרון

מתקשים למצוא פיתרונות לכשלים הקשורים בחדר האמבטיה השירותים והמטבח? סיי נו מור - פורטל פייפר יסייע לכם למצוא עד 3 אינסטלטורים בקריית עקרון ובכך יאפשר לכם להשוות ולבחור את הטוב והמשתלם ביותר עבורכם.

השוואת מחירים בין אינסטלטורים בקרית עקרון

מחיר עבור עבודות של אינסטלטור בקרית עקרון הן לא קבועות והן משתנות בהתאם לסוג העבודה ובהתאם לאינסטלטור עצמו. עקב כך שהמחיר משתנה גם בהתאם לאינסטלטור עצמו שתזמינו מומלץ לדבר עם מספר אינסטלטורים בעיר ולערוך השוואת מחירים.

 

דרך פורטל פייפר תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר עבור אינסטלטורים בקרית עקרון שיסייעו לכם לפתור את התקלה במהירות. רק התקשרו צוות הטלפוני של פורטל פייפר, קבלו פרטים של אינסטלטורים בעיר והשוו בין המחירים שהם יתנו לכם.

 

אינסטלטור בקרית עקרון

כמה עולה אינסטלטור בקרית עקרון? ראו מחירון

הנה כמה דוגמאות להצעות מחיר אמיתיות שקיבלנו מאינסטלטורים בקרית עקרון. כמובן שיש לקחת זאת בעירבון מוגבל היות וכל אינסטלטור יכול לתמחר את עבודתו אחרת מהשני. חשוב שתוכלו להשוות ולבחור אינסטלטור שישתלם לכם גם מבחינת תועלת אך גם כלכלית.

מחירי עבודות אינסטלטורים בקרית עקרון

פתיחת סתימה בשירותים

עבור פתיחה פשוטה באמצעות פומפה ע"י אינסטלטור בקרית עקרון.


200 - 350 ש"ח
פתיחת סתימה בכיור

מחיר עבור פתיחת סתימה בכיור (בכיור מטבח או כיור אמבטיה) כולל דאגה לנקיון הסיפון.


250 - 400 ש"ח
עלות ביקור אינסטלטור בקרית עקרון

העלות להגעתו הפיזית של אינסטלטור בקרית עקרון בשעות עבודה בין 8:00- 18:00. (אם מדובר בשעות לא פורמאליות כגון לילות, סופ"ש או חגים מחיר ביקורו יכול לעלות בהתאם לשעות עבודת חירום)


150 - 250 ש"ח
מחיר פתיחת סתימה באמבטיה או מקלחון

המחיר כולל טיפול מניעתי וניקוי צנרת אחרי שיחרור הסתימה.


300 - 450 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

מצאו אינסטלטור מומלץ בקרית עקרון

חשוב לבחור בכובד ראש מפני שהתעסקות בעניינים הקשורים בצנרת על ידי גורם לא מוסמך יכולים להביא להצפות בתוך הבית, תקלות קשות בצנרת ועוד לכן חשוב לבחור באינסטלטור בקרית עקרון אשר מחזיק בהסמכה הנכונה לעבודות אינסטלציה ושיהיה לו ותק.

 

מומלץ גם לחפש עליו המלצות בין אם זה ממכרים כמו משפחה וחברים וגם דרך חוות דעת באינטרנט וכמובן תוכלו לחסוך זמן והרבה כסף דרך השארת פרטים ותוכלו לקבל מאיתנו הצעות שיאפשרות לכם לחסוך דאגה וכסף רב.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

עבודות אינסטלציה נפוצות בעיר

ישנן מגוון עצום של עבודות שבטח כבר שמעתם עליהן בעבר דרך חברים או שכנים או פשוט נתקלתם בכבישים כשנתקעתם בפקק שנוצר עקב הצפה של מים לדוגמה. הנה מספר דוגמאות לעבודות שמבצע אינסטלטור בקרית עקרון:

  • התקנה של כלים סניטריים - התקנות של כלים כמו אסלות , כיורים ומקלחות המחייבים התערבות של אינסטלטור בקרית עקרון.
     
  • החלפת צנרת - ישנם בתים ישנים רבים בעלי מבנה צנרת פגום בקרית עקרון לכן ישנו צורך באינסטלטור מומחה שיחליף את כלל הצנרת באופן נקודתי או מרחבי. בהתאם להחלטת העירייה או הדיירים.
     
  • איתור נזילות - היכולת לאתר נזילות בין אם הן סמויות או גלויות הפכה קלה וקצרה משמעותית תודות לציוד מתקדם בו מחזיקים אינסטלטורים ולכן אין צורך להיכנס לפאניקה פשוט השאירו פרטים, השוו בין 3 אינסטלטורים בקרית עקרון וחיסכו בכאבי ראש ובכסף רב.

>> גרים באיזור? בדקו אינסלטורים במרכז.