מחפש אינסטלטור?
מחפש אינסטלטור? קבל עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

אינסטלטור בפתח תקווה

מצאו אינסטלטור בפתח תקווה מומלץ ואמין עבור פתיחת סתימות בביוב או בכיור ועבור מגוון עבודות אינסטלציה שונות. אתר פייפר אינסטלציה מסייע לכם בקבלת הצעות מחיר שונות וביצוע השוואת מחירים משתלמת.

אינסטלטור בפתח תקווה לביצוע עבודות שונות

שוב יש נזילה באסלה? אולי אתם מחפשים סיוע בהול בפתיחת הסתימה בכיור שלכם? בואו למצוא אינסטלטור בפתח תקווה שיסייע לכם בפתרון התקלות השונות, תוך שמירה על מחיר משתלם והוגן. לעיתים, בעל מקצוע עם הציוד המתאים, יכול לפתור לכם את הבעיה בתוך דקות ולוודא תקינות של כל הצנרת. 

אינסטלטור בפתח תקווה

פתיחת סתימות בפתח תקווה במחיר מעולה

אנחנו נשאלים לא מעט אודות טווח המחירים של פתיחת סתימות באזורים השונים. על כן תוכלו להיעזר בטבלה המצורפת על מנת לקבל מושג כללי אודות טווח המחירים הקיים בפתח תקווה בקרב בעלי המקצוע:

כמה עולה שירות של פתיחת סתימות בפתח תקווה?

מחיר עבור פתיחת סתימה במטבח

כולל ניקוי הניקוז (סיפון)


250 - 400 ש"ח
פתיחת סתימה בשירותים באזור פתח תקווה

פתיחה של סתימה בשירותים עם פומפה או סודה אקוסטית.


200 - 380 ש"ח
כמה תעלה פתיחה של סתימה במקלחת

כולל פעולת ניקוי לצנרת הביוב


350 - 450 ש"ח
שימוש בביובית לצורך פתיחת ביוב ראשי

פתיחת סתימה דרך הביוב הראשי עם ביובית


550 - 850 ש"ח

הדפס מחירון

השוואת מחירים בין אינסטלטורים בפתח תקווה

היות וקיימים לא מעט אינסטלטורים בפתח תקווה, הדרך הנכונה לבחור ביניהם היא קודם כל על סמך סינון בעלי המקצוע אשר לוקחים מחיר גבוה עבור השירות. במקום לבצע פנייה פרטנית לכל שרברב בפתח תקווה, אנחנו מסייעים לכם תוך שליחה של עד שלוש הצעות מחיר שונות עבור הבקשה שלכם. הטכניקה הזאת נמצאה יעילה מאוד מאחר והיא חוסכת לך הרבה מאוד זמן ואנרגיה בחיפושים ובסופו של דבר גם חוסכת בעלויות.

 

שימוש בפייפר

בחירת שרברב לעבודות אינסטלציה בפתח תקווה

יש המון אינסטלטורים במרכז. על מנת שתוכלו לבחור שרברב איכותי מביניהם, ריכזנו עבורכם את הדברים החשובים ביותר שכדאי לבדוק:

  • הכרת סוגי הברזים והדגמים המצויים בביתכם - היכרות קודמת עם מותג מסוים תסייע לבעל המקצוע לטפל בתקלה כמה שיותר מהר ובצורה איכותית. ישנם שינויים בין דגם לדגם ולכן לפני פעולה של החלפת הברז, כדאי לציין איזה דגם יש לכם.

  • זמינות - מרכיב חשוב נוסף הוא זמינות של בעל המקצוע וזאת על מנת לספק לכם מענה מהיר ולפתור את התקלה בהקדם.

  • ניסיון - כבר בשיחת הטלפון הראשונה שלכם עם אינסטלטור בפתח תקווה, תוכלו לשאול אותו כמה שנים הוא עובד כאינסטלטור ולנסות לקבל מושג על ניסיונו.

  • המלצות - חפשו המלצות וחוות דעת על האינסטלטור וזאת על מנת להבטיח בעל מקצוע שירותי ואדיב ומומלץ.

איתור נזילות בפתח תקווה - איך זה מתבצע?

השיטה של איתור הנזילה, נקבעת בדרך כלל על סמך המיקום המסוים שבו היא נמצאת. במידה ומדובר בנזילה פנימית בתוך אחד מקירות הבית או אפילו בתקרה, ייתכן והאינסטלטור שתזמינו יעדיף להשתמש במצלמה טרמית.

 

לעומת זאת, ישנה האפשרות כי האינסטלטור יעדיף להשתמש במשאבת גז מיוחד עם חיישן אשר מזהה בריחת גז ממקום מסוים ובכך מאתר את מקור הנזילה. כמו כן, אם מדובר על בעיית צנרת בביוב, ישנה האפשרות לבצע צילום קווי ביוב באמצעות סיב אופטי מיוחד.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

אינסטלטור בפתח תקווה עם זמינות גבוהה

זקוקים לאינסטלטור מקצועי שזמין גם בשעות הלילה? ניתן למצוא דרכנו אינסטלטורים לפי אזורי פעילות אשר מספקים את השירות בשעות רבות וזמינים לכם גם מוקדם בבוקר או מאוחר מאוד בלילה. אנו מבינים את הדחיפות של תקלות מסוימות ושבמקרים רבים לא ניתן לחכות לשעות הבוקר עד לטיפול. ניתן למצוא דרכנו גם שירותי התקנה בשעות מגוונות ביום עבור התקנה של סיפון, ברזים וצנרת.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה