מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

אינסטלטור בסביון

זקוקים לאינסטלטור בסביון? בעזרת 'פייפר אינסטלציה' תוכלו למצוא אינסטלטורים בסביון, להשוות מחירים ולהוזיל עלויות. השאירו אצלנו פרטים ויחזרו אליכם עם עד מספר הצעות מחיר אטרקטיביות שונות לטיפול שאתם צריכים וכך תחסכו עלויות מיותרות.

השוואת אינסטלטורים מומלצים בסביון:

זקוקים לעבודות אינסטלציה בסביון? צריכים איש מקצוע איכותי ואמין שיעשה עבורכם את העבודה? פייפר אינסטלציה מאפשרת לכם למצוא אינסטלטור בסביון למגוון עבודות לבית ולעסק, החל מהתקנת נקודת מים חדשה ועד שטיפת קווי ביוב, השאירו אצלנו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם עם עד 3 הצעות מחיר שונות לצמצום העלויות.
 

אינסטלטור בסביון

כיצד מוצאים אינסטלטור מומלץ בסביון? 

מציאת אינסטלטור בסביון אמין ומקצועי הינה עבודה קשה, מכיוון שיש מאות אינסטלטורים במרכז, וכל אחד מבצע עבודות שונות וגובה מחירים שונים. אינסטלציה לבית ולעסק היא תחום שלא מקלים בו ראש, ולכן חשוב לבחור בקפידה את השרברב שלכם. השאירו אצלנו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם עם עד מספר הצעות מחיר שונות לביצוע סקר שוק למציאת אינסטלטורים במחירים הוגנים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

מחירון לעבודות אינסטלציה בסביון:

מחירים על שירותי אינסטלטור בסביון עשויים להשתנות בין האינסטלטורים השונים בתחום, עלות ביקור אינסטלטור ממוצע תעלה כ 200 - 300 ש"ח. וזה תלוי בסוג העבודה שיידרש האינסטלטור לעשות. עבודות אינסטלציה קטנות כמו פתיחת סתימות שירותים או כיור יעלו בממוצע בין 200 - 350 ש"ח. השאירו אצלנו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם עם עד 3 הצעות מחיר שונות ותוכלו כך גם למצוא אינסטלטור אמין ומקצועי וגם להוזיל בעלויות.

מחירון פתיחת סתימות בסביון

עלות פתיחת סתימה עם ספירלה

פתיחת סתימה באמצעות ספירלה חשמלית.


400 - 550 ש"ח
מחיר פתיחת סתימה פשוטה

פתיחת סתימה פשוטה עם פומפייה.


300 - 400 ש"ח
פתיחת סתימה מנייר / מגבונים בשירותים

הצטברות של מגבונים ונייר עשויה להצריך הזמנת ביובית.


550 - 850 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

 

אילו עבודות אינסטלציה נפוצות זמינות בסביון?

  • פתיחת סתימות - החל מפתיחת סתימות בשירותים או בכיור שאינסטלטורים מבצעים, פתיחת סתימות הינו תחום רחב מאוד והוא נוגע גם במגזרים הפרטיים והעסקיים ביחד. במקרים מסוימים, פתיחת סתימות תצריך שימוש בכלים נוספים כמו סודה קאוסטית או חומרים ממסי שומנים, ואף צריך גם שימוש במצלמות תרמיות לאיתור הסתימה.
     
  • עבודות ביובית - במצבים בהם יש סתימה בצנרות הבית / בניין, תחום עבודות ביובית הינו גם כן תחום רחב שלא מקלים בו ראש. במקרים מסוימים עבודות ביובית יצריכו שימוש בכלי עבודה נוספים כמו דיזה ולחץ מים ולכן חשוב לבחור בקפידה על איש המקצוע איתו תרצו לעבוד.
     
  • התקנת נקודת מים - במקרה ויש צורך בהתקנת נקודת מים חדשה בבית או בחצר, אם אתם מתקינים מכונת כביסה או זקוקים לגישה למים בחצר, חשוב מאוד לתאם בין איש המקצוע על סוג העבודה הנדרשת, מהו משך הזמן הדרוש לביצוע ובסוף לקבוע מחיר. שימו לב כי מחירים אלו יכולים להשתנות בהתאם לסוג הבית שלכם או אורך הצנרת שנדרש להתקין.