מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

אינסטלטור במזכרת בתיה

צריכים אינסטלטור במזכרת בתיה? עם פייפר אינסטלציה תוכלו למצוא אינסטלטורים בעיר ולערוך השוואת מחירים לצורך תיקון נזילות, פתיחת סתימות, התקנת כלים סניטריים (ברז, כיור, סיפון וכו') או כל עבודת אינסטלציה אחרת שתצטרכו.

מצאו אינסטלטור במזכרת בתיה בזול

כשאתם מחפשים אינסטלטור במזכרת בתיה חשוב להבין שהמחיר שלו לא יהיה קבוע והוא ישתנה בהתאם לסוג השירות שתבקשו, אבל גם בהתאם למחיר של האינסטלטור עצמו. לכל אינסטלטור יכול להיות מחיר שונה, בגלל זה היינו ממליצים לערוך לערוך השוואת מחירים בשביל למצוא אינסטלטור בזול. כשמתקשרים אלינו אנחנו דואגים לשלוח לכם שמות של 3 שרברבים במזכרת בתיה כדי שתוכלו להתחיל בהשוואת המחירים ובחיסכון העלויות.

 

אינסטלטור במזכרת בתיה

כמה יעלה אינסטלטור במזכרת בתיה?

המחיר של אינסטלטור במזכרת בתיה יהיה בין 150 - 250 ש"ח לביקור. במידה ויהיה צורך בתיקון כלשהו תשלמו את מחיר התיקון אבל לא תצטרכו לשלם את מחיר הביקור. תוכלו לראות מחירי עבודות אינסטלציה.

 

מחיר ממוצע של ביקור אינסטלטור במזכרת בתיה

מחיר ממוצע של ביקור אינסטלטור במזכרת בתיה: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

כך תמצאו אינסטלטור מומלץ במזכרת בתיה

בשביל למצוא אינסטלטור מומלץ במזכרת בתיה היינו ממליצים לכם לעשות כמה דברים:

 1. חיפוש האינסטלטור באינטרנט: חיפוש קצר באינטרנט של שם האינסטלטור יכול להראות לכם ביקורות עליו וחוות דעת של לקוחות קודמים.
   
 2. שיחה ראשונה: אם במהלך השיחה הראשונה איתו האינסטלטור שואל שאלות בדיוק על התקלה ומסביר תקלות אפשרות הוא בהחלט יהיה עדיף על אחד שפשוט ממהר להגיד את המחיר.
   
 3. מחיר: אם הסתכלתם קודם בעמוד המחירון אתם כבר יודעים כמה אמור לעלות בערך על תיקון או עבודת אינסטלציה, לכן אינסטלטור שנותן לכם מחיר מופקע לא שווה עוד מילה אחת ותוכלו לחפש אחד אחר בראש שקט.

עבודות אינסטלציה נפוצות במזכרת בתיה

הוספנו לכם רשימה של עבודות אינסטלציה במזכרת בתיה שביקשו מאיתנו הרבה:

 • איתור נזילות: קיבלתם חשבון מים גבוה? לרוב הבעיה היא נזילה בקירות או בניאגרה. הזמינו אינסטלטור שיאתר נזילות.
   
 • פתיחת סתימות: פתיחת סתימות פשוטות עם פומפה או כמובן סתימות מורכבות יותר עם ציוד מתאים.
   
 • התקנת אסלה: במקרה של התקנת אסלה האינסטלטור אחראי רק על ההתקנה ולא בא עם אסלה בעצמו.

פתיחת סתימות במזכרת בתיה ברחבי הבית

לצערנו יכולות סתימות זה דבר שקורה והוא יכול להיות לא נעים.

 • אסלה: האסלה שלכם עלתה על גדותיה? כנראה שיש לכם סתימה, וצריך להזמין אינסטלטור לפתיחת סתימה באסלה בנתניה. לרוב הסתימה קורית עקב זריקת מגבונים לאסלה מה שסותם את הצנרת.
   
 • כיור: הגורם המרכזי לסתימה בכיור מטבח היא הצטברות שאריות מזון שלא סוננו בצורה טובה. אחרי שהזמנתם אינסטלטור לפתיחת סתימה בכיור במזכרת בתיה לכו לטמבורייה הקרובה וקנו מסנן לכיור.
   
 • מקלחת: פתיחת סתימה במקלחת במזכרת בתיה כוללת לרוב הוצאת של שיערות שנשרו במהלך המקלחות. במידה ויש לכם צנרת חדשה יכול להיות שיהיה ניתן להשתמש בסודה קאוסטית.

 

מקור הסתימה איך ניתן למנוע אותה?
אסלה לא לזרוק מגבונים
כיור מטבח מסנן כיור איכותי
מקלחת פתח ניקוז לסינון השיערות

תיקון נזילה במזכרת בתיה בברז, באסלה ובצנרת

במקרה של תיקון נזילות במזכרת בתיה צריך להבדיל בין שני סוגי נזילות. נזילות באסלה או בברז שהן פשוטות לעומת נזילות בצנרת שהן הרבה יותר מורכבות ודורשות איתור של מקור הנזילה:

 • תיקון נזילה בברז במזכרת בתיה: נזילה בברז לרוב נגמרת כתוצאה מחלודה ובלאי של הברז. במקרה שהבעיה נובעת מהברז עצמו יש צורך להחליף את הברז כולו.
   
 • תיקון נזילה באסלה במזכרת בתיה: נזילה באסלה לרוב קורית בגלל גומיית האטם או עקב בלאי של החיבור עם הצנרת. ראו מחיר החלפת גומיה בניאגרה.
   
 • תיקון נזילה בצנרת במזכרת בתיה: כאמור זו בעיה גדולה יותר. במקרה הזה צריך לאתר את מקור הנזילה קודם כל ואז בדרך כלל להחליף את המקטע הבעייתי.

התקנת כלים סניטריים במזכרת בתיה

צריכים להתקין כלים סינטריים בבית?

 • התקנת ברז במזכרת בתיה: מחיר ההתקנה של ברז בכיור המטבח או השירותים לא כולל את הברז עצמו, אותו תצטרכו לקנות בנפרד.
   
 • החלפת סיפון במזכרת בתיה: החלפה של סיפון היא פעולה שצריך לעשות כל כמה שנים. זה חלק שמתבלה עם הזמן והוא חשוב לצורך פעילות חלקה של צנרת המטבח שלנו.
   
 • התקנת אסלה במזכרת בתיה: התקנה של אסלת P פשוטה, אסלת מונובלוק או אסלה תלויה עם או בלי מנגנון סמוי.