מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

אינסטלטור במגשימים

מציאת אינסטלטור במגשימים לצורך פתיחת סתימות, איתור נזילות, תיקון צנרת או עבודת אינסטלציה אחרת? בעזרת פייפר אינסטלציה תוכלו לערוך השוואת מחירים מהירה ולחסוך בעלויות במהירות.

השוואת מחירים בין אינסטלטורים במגשימים

פתרון השוואת המחירים של פייפר אינסטלציה מאפשר לכל גולש להוזיל את העלויות באופן משמעותי! איך עושים זאת? יוצרים עימנו קשר, מקבלים בחזרה עד שלוש פניות של אינסטלטורים במגשימים, עורכים בינהם השוואה ולבסוף, בוחרים באינסטלטור במגשימים המתאים לכם. השירות בפייפר אינסטלציה ניתן בחינם, ללא התחייבות ובמהירות.
 

אינסטלטור במגשימים

כמה עולה ביקור אינסטלטור במגשימים?

בשעות הפעילות המקובלות ובימי חול, מחיר ביקור אינסטלטור במגשימים נע בין 150 - 250 ש"ח. כאשר מחיר הביקור יכול להוות גם כמחיר פתרון תקלה פשוטה וקלה. אם מדובר על משהו מורכב, מחיר הביקור בטל ומחיר העבודה יהיה במקומו. מוזמנים לעבור אל מחירון האינסטלציה המלא כבר עכשיו לעוד מחירים ועבודות.


מחיר ביקור אינסטלטור במגשימים

מחיר ביקור אינסטלטור במגשימים: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

כיצד להוזיל עלויות מבלי לפגוע בשירות?

מעבר לביצוע השוואת מחירים בין אינסטלטורים במגשימים (דבר אשר מוזיל עלויות באופן וודאי), אפשר לעשות עוד כמה דברים לשם כך:

 1. ריכוז מספר בעיות לפעם אחת: אם מדובר על התקנה של ברז, פתיחת סתימה ותיקון דליפה קלה יחדיו, האינסטלטור לא יגבה מכם תשלום גבוה. אבל אם תזמינו כל פעם בשביל משהו אחר - ייתכן וכן. לכן, רצוי לרכז כמה שיותר עבודות לפעם אחת.
   
 2. רכישת הכלים הסניטריים בעצמכם: החלטתם שאתם מחליפים כיור? רוצים ברז חדש או אפילו התקנת אסלה חדשה בביתכם? נסו לרכוש את הציוד לבד ולהזמין אינסטלטור במגשימים רק בעבור התקנה.
   
 3. לנסות לפתור את הבעיה לבד: רוב הבעיות הפשוטות באינסטלציה, יהיו פתיחת סתימה בכיור או בשירותים, חלק יהיו החלפת ברזים וכדומה. נסו בעצמכם, ראו כאן טיפים לפתיחת סתימות לבד.

איך מוצאים אינסטלטור מומלץ במגשימים?

רוצים למצוא אינסטלטור מומלץ במגשימים ולא יודעים כיצד? קבלו את הטיפים של פייפר אינסטלציה:

 • אחריות על העבודה: בעל מקצוע אשר מבצע בעבורכם עבודה ולא מוכן לתת עליה אחריות? רק אם יש סיבה מספיק מוצדקת לכך על פי אופי השירות או המוצר - זה אכן הגיוני. במידה ולא? לא צריכה להיות סיבה לכך. לכן, חשוב מאוד לבדוק האם יש אחריות על העבודה, זה מעיד על האינסטלטור המון.
   
 • מחיר ריאלי ומשתלם: טווחי המחירים המוצגים באתר יכולים לתת לכם אינדיקציה אם מדובר על מחיר טוב או יקר. כמו כן, במהלך השוואת המחירים תשמעו מחירים שונים לעבודה ותוכלו לבחור במי שמתאים לכם.
   
 • ביקורות קודמות: חוכמת ההמונים תמיד יכולה לסייע, חפשו ברשת או אפילו בקשו מהאינסטלטור מספרי טלפון של לקוחות אחרונים שלו.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

איזה סוגי עבודות אינסטלציה תמצאו בפייפר?

בעזרת פייפר אינסטלציה ניתן לאתר כל בעיה ופתרון אינסטלציה, הנה חלק מהנפוצים ביותר:

 • איתור נזילות מים בגשימים: מבין השירותים הנפוצים בתחום האינסטלציה, איתור ותיקון נזילות צנרת מים וביוב בתוך הבית ומחוצה לו.
   
 • פתיחת סתימות במגשימים: שורשים בביוב? שירותי ביובית, פתיחת סתימות קלות ועוד. כלל השירותים הקשורים לפתיחת סתימות.
   
 • כלים סניטריים: התקנה של ברז, אינטרפוץ ואפילו החלפת אסלה ואמבטיה שלמה.
   
 • עבודות אינסטלציה נוספות: כמו כן, ישנם עבודות אינסטלציה במגשימים שנפוצות גם הן: הגברת לחץ מים, התקנת חנוכיית מים חדשה,טיפול בנזילה ועוד.