מחפש אינסטלטור?
מחפש אינסטלטור? קבל עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

אינסטלטור בכפר יונה

מגוון שירותי אינסטלציה ברחבי כפר יונה החל מפתיחה של סתימות במטבח או בשירותים ועד איתור נזילות והחלפת צנרת בביוב.  מצאו אינסטלטור מקצועי ואמין עוד היום והזמינו שירות במחירים נוחים.

מחפשים אינסטלטור בכפר יונה? תנו לנו לעזור

לא פעם אנו נתקלים בתקלות שונות הקשורות לצנרת בבית החל מפיצוצים ונזילות ועד לסתימות. כאשר זיהיתם בעיה כלשהי, כדאי להזמין שירות מקצועי של אינסטלטור בכפר יונה אשר יגיע עד אליכם לצורך זיהוי ואיתור הבעיה ויספק פתרונות מתאימים למצב. ניתן לקבל מענה מהיר ומקצועי דרך פורטל פייפר אינסטלציה ולהיעזר באתר במציאת אינסטלטור במצבי חירום בהם נדרש להזמין אינסטלטור בהתראה קצרה מאוד. 

אינסטלטור בכפר יונה

השוואת מחירים בין אינסטלטורים בכפר יונה

הייחודיות של פורטל פייפר אינסטלציה היא בכך שהוא מאפשר לכם להשוות מחירים בצורה קלה, פשוטה ובעיקר נוחה, בין מספר אינסטלטורים בכפר יונה. במקום לבדוק אינסטלטור בודד, תוכלו לעשות סקר שוק קצר ולהבין בדיוק מה מציע כל בעל מקצוע. איך זה עובד? משאירים פנייה באתר, אנחנו חוזרים אליכם ומבררים בדיוק מה אתם מחפשים ולאחר מכן מעבירים את הפנייה אל עד 3 אינסטלטורים הפועלים באזור השרון, עם דגש על כפר יונה.

חשוב לציין שבעת קבלת הצעות המחיר השונות, אינכם מתחייבים כמובן להמשך עבודה ואין שום הכרח לכך שתמשיכו עם בעל המקצוע. קבלת הצעות המחיר השונות היא חינמית ואינה כרוכה בעלויות מצדכם ולכן חשוב שתתחילו לבדוק מחירים ועלויות עוד היום.

כמה עולה אינסטלטור מומלץ בכפר יונה?

לפני הזמנת העבודה, כדאי שתכירו את המחירים והעלויות של שירותי האינסטלציה השונים. לכל שירות שברצונכם לקבל, יש תמחור מעט שונה ולמעשה המחיר הסופי נקבע לעיתים רק לאחר הגעה פיזית אל הבית והבנת העבודה בצורה מעמיקה. יחד עם זאת, אנו מצרפים לכם כאן מחירון קצר אשר משקף את המחירים השונים.

לפני שאתם מזמינים אינסטלטור מומלץ בכפר יונה, הקפידו להסתכל במחירון ולחפש את סוג התקלה או העבודה שברצונכם ליישם אצלכם, כך תגיעו מוכנים יותר. במידה ולא מצאתם את מה שחיפשתם כאן, תוכלו לבקר במחירון האינסטלטורים המלא שלנו. זכרו כי עשויים להיות שינויים במחירים בעקבות שיקולים מקצועיים של השרברב שאותו אתם מזמינים ולכן וודאו מחירים מראש.

מהו סוג השירות? טווח המחירים
עלות פתיחת סתימה בשירותים 
מתבצע לרוב באמצעות פומפה
200 - 350 ₪
מחיר של איתור נזילות
המחיר מתייחס לפעולת איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית.
900 - 1,300 ₪
כמה עולה להתקין ברז חדש במטבח?
המחיר הסופי נקבע על פי סוג הברז (ברז סוללה או ברז פרח)
200 - 600 ₪
פתיחה של סתימה בביוב
סתימה בביוב ראשי, פתיחה עם ביובית
550 - 800 ₪

מה כדאי לבדוק לאחר עבודת אינסטלציה בכפר יונה?

הזמנתם עבודת אינסטלציה של תיקון נזילה בבית או להתקנה של כלים סניטריים כלשהם? מעולה! רגע לפני שבעל המקצוע הולך, אנו ממליצים לכם לוודא שיש זרימה תקינה ושהכל פועל כמו שצריך. הקפידו לבחון את עוצמת הזרימה של המים בברז, בדקו שאין טפטופים או נזילות באזורים השונים (בעיקר בחיבורים) ושהכל מחובר כמו שצריך. נמליץ לכם בעת הזמנת עבודת אינסטלציה במרכז, לבקש תעודת אחריות מהאינסטלטור וזאת במצב בו בוצעה עבודה אשר עליה נהוג לקבל אחריות כמו התקנת נקודות מים חדשות או התקנה של ניאגרה. 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה