מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

אינסטלטור ביקום

גיליתם נזילה בניאגרה? לא בטוחים מהיכן הטפטוף מגיע ואיך לתקן זאת? הזמינו כאן אינסטלטור ביקום שיגיע שיספק לכם מענה מקיף של תיקון או החלפת ציוד שנשחק.

מה היתרונות בהזמנת אינסטלטור ביקום?

כאשר יש תקלה המצריכה מאיתנו להזמין אינסטלטור ביקום, המחשבה הראשונה שעוברת אצל רובנו בראש היא - האם אפשר להסתדר גם בלעדיו ולתקן זאת לבד. אז נכון שבחלק מהמקרים יהיה אפשר לתקן את התקלה בכוחות עצמנו אך לא תמיד נבצע את העבודה בצורה טובה שבאמת תפתור את הבעיה לצמיתות, מה גם שאין לנו תמיד את כלי העבודה המתאימים בשביל המשימה.

 

היתרון המרכזי בהזמנת אינסטלטור מקצועי הוא שאנו מקבלים שירות מהיר, מקיף ומקצועי ולא צריכים לשבור את הראש עם הבעיה בעצמנו. רוב עבודות האינסטלציה הנפוצות (תיקון נזילה, החלפת ברז וכדומה) מתומחרת בצורה דומה והעלות תסתיים בכמה מאות שקלים בודדים.

 

אינסטלטור ביקום

מחירון אינסטלטורים ביקום לפי שירות

איך יודעים אם המחיר שקיבלנו מהאינסטלטור הוא מחיר הוגן וטוב? פשוט ממשיכים לקרוא ומסתכלים על המחירון המצורף בעמוד זה. נזכיר כי המחירים אומנם מבוססים על הצעות אמיתיות אך ייתכנו שינויים בעקבות סוג ודגם הכלים הסניטריים שברשותכם, מורכבות התיקון ומועד הזמנת השירות.

מחירי הזמנת אינסטלטור ביקום והסביבה

כמה יעלה לפתוח סתימה במטבח?

מתייחס לפתיחה של סתימה בכיור.


250 - 400 ש"ח
מה המחיר של תיקון נזילה בשירותים?

תיקון נזילה מהניאגרה, כולל החלפת גומיות.


200 - 400 ש"ח
מה המחיר להחלפת כיור במטבח?

פירוק הכיור הקיים והתקנת החדש.


500 - 700 ש"ח
התקנת מסנן מים דירתי

המחיר המדויק נקבע בהתאם לסוג ודגם המסנן.


300 - 500 ש"ח
מחיר לשירותי איתור נזילות ביקום

איתור נזילה בקיר, לא כולל את מחיר התיקון שלה.


1,400 - 1,800 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

טיפ זהב: צלמו לאינסטלטור את התקלה

רגע לפני שאתם מזמינים שרברב ביקום, נמליץ לכם לצלם לו את התקלה שלכם בתמונה ואפילו לשלוח לו סרטון וידאו קצר המציג את הטפטוף בניאגרה או את הבעיה בלחץ המים בברז. זהו למעשה מידע חשוב שיעזור לכם לקבל הצעת מחיר מדויקת יותר וגם יסייע לאינסטלטור להגיע עם הציוד המתאים ביותר, החל מגומיות בגודל המתאים ועד לצנרת או ברז בגודל המדויק.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

פתיחת סתימות ביקום בכל אזור רצוי

אם  תשאלו כל אינסטלטור ביקום, הוא כנראה יגיד לכם שאחת מהעבודות השכיחות ביותר בתחום היא העבודה של פתיחת סתימות. בחלק מהמקרים מדובר על פתיחת סתימות באמבטיה ובחלק אחר יהיה מדובר על פתיחת סתימות בכיור או בשירותים עצמם. את הסתימה ניתן לפתוח באמצעות פומפה, סודה קואסטית, קפיץ מיוחד לפתיחת סתימות או אפילו באמצעות מים רותחים.