מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

אינסטלטור ביהוד

מחפשים אינסטלטור מקצועי ומומלץ? דרכנו תוכלו למצוא שירות של איתור נזילות ביהוד, פתיחת סתימות ומענה לכל עבודת אינסטלציה אחרת, קטנה או גדולה.

מזמינים אינסטלטור ביהוד במחיר משתלם

פורטל פייפר אינסטלציה מרכז אינסטלטורים מצוינים אשר מספקים שירות ברחבי העיר יהוד ומציעים מגוון רחב של שירותים שונים, ביניהם פתיחה של סתימות, התקנה של צנרת, איתור ותיקון נזילות וגם התקנה של כלים סניטריים בחדרי השירותים, המקלחת או המטבח.

 

ומה באשר למחיר? השירות של אינסטלטור ביהוד לא חייב להיות יקר וכיום היצע בעלי המקצוע מאפשר לקבל מחירים משתלמים למדי לכל עבודה מוזמנת. בעזרתנו תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר תוך דקות ספורות ולבצע סקר שוק קצר בין האינסטלטורים השונים, מה שיעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ולבחור בבעל המקצוע המתאים לכם.

 

אינסטלטור ביהוד

עלות הזמנת אינסטלטור באזור יהוד

עלות ביקור סטנדרטי של אינסטלטור באזור יהוד, נע בין 200 ש"ח ל-300 ש"ח עבור עבודות פשוטות כמו שירותי פתיחת סתימות ביהוד או עבודה של תיקון של נזילה בשירותים.

 

לעומת זאת, במידה ונדרשת עבודה מורכבת יותר כמו שיפור לחץ מים בדירה, העלות צפויה להתייקר. בקרו במחירון של פייפר אינסטלציה ותוכלו לקבל מידע מפורט באשר למחירים השונים של כל עבודה ועבודה של אינסטלטורים במרכז.

 

מחיר ממוצע לביקור של שרברב ביהוד

מחיר ממוצע לביקור של שרברב ביהוד: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

תיקון נזילות גלויות וסמויות בבית

השלב הראשון בתיקון של נזילה בצנרת הוא איתור מקור הנזילה ורק לאחר מכן יתחיל תהליך סגירתו. במידה ומדובר בצנרת חשופה, העבודה פשוטה יותר ואפשר לתקן את מקור הנזילה בתוך זמן קצר.

 

לעומת זאת, במידה והתגלתה נזילה בצנרת הנמצאת מאחורי הקיר, יהיה קשה יותר לטפל בה ובעל המקצוע יצטרך להשתמש במצלמה טרמית לאיתור נזילות בשביל לזהות את המקור שבו התפוצץ הצינור.

 

עבודה זו עשויה להיות מורכבת יותר מאחר ונדרש לבצע שבירה של הקיר ולעיתים גם לשלב עבודת איטום. לרוב לצורך עבודת איטום, תזדקקו בשירות נוסף של קבלן איטום מאחר ולא כל אינסטלטור ביהוד ידע לתת מענה לכך.

 

אינסטלציה ביהוד

אינסטלטורים ביהוד גם לעבודה עם ביובית

ישנן תקלות אינסטלציה אשר מחייבות להיעזר במשאית ביוב (לחצו וגלו כמה עולה ביובית). לרוב יהיה מדובר במקרים בהם נדרשת עבודה עם לחץ מים גבוה או במצבים שבהם צריך לשאוב את בור הביוב בשביל לרוקן אותו.

 

לביובית יש צינור מים עבה אשר מחובר למיכל גדול הנמצא על המשאית עצמה והיא למעשה מבצעת שתי פעולה, הפעולה הראשונה היא שאיבה והפעולה השניה היא שטיפה באמצעות מים נקיים כמובן המגיעים מצינור אחר. חשוב לציין כי לא כל האינסטלטורים ביהוד מספקים שירותי ביובית ולכן כדאי לבדוק זאת מראש. 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

אינסטלטור מוסמך ביהוד למגזר פרטי ועסקי

פרט לבתים פרטיים ובניינים משותפים בהם עשויות לצוץ תקלות אינסטלציה כאלה ואחרות, אנו מספקים מענה ועבודות אינסטלציה ביהוד גם לארגונים, מוסדות, משרדים ובתי עסק. ניתן להיעזר בנו בפתרון תקלות אך גם להזמין שירות של ליווי מקצועי באשר לתשתיות אינסטלציה במבנים חדשים, כמו גם התקנה של כלים סניטריים חדשים החל מכיורים ועד לניאגרות, אסלות וברזים.