מחפש אינסטלטור?
מחפש אינסטלטור? קבל עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

אינסטלטור ביהוד

מחפשים אינסטלטור מקצועי ומומלץ? קבלו באמצעותנו עד שלוש הצעות שונות לכל עבודת אינסטלציה, קטנה או גדולה.

מזמינים אינסטלטור ביהוד במחיר משתלם

פורטל פייפר אינסטלציה מרכז אינסטלטורים מצוינים אשר מספקים שירות ברחבי העיר יהוד ומציעים מגוון רחב של שירותים שונים, ביניהם פתיחה של סתימות, התקנה של צנרת, איתור ותיקון נזילות וגם התקנה של כלים סניטריים בחדרי השירותים, המקלחת או המטבח.

 

ומה באשר למחיר? השירות של אינסטלטור ביהוד לא חייב להיות יקר וכיום היצע בעלי המקצוע מאפשר לקבל מחירים משתלמים למדי לכל עבודה מוזמנת. בעזרתנו תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר תוך דקות ספורות ולבצע סקר שוק קצר בין האינסטלטורים השונים, מה שיעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ולבחור בבעל המקצוע המתאים לכם.

 

אינסטלטור ביהוד

תיקון נזילות גלויות וסמויות בבית

השלב הראשון בתיקון של נזילה בצנרת הוא איתור מקור הנזילה ורק לאחר מכן יתחיל תהליך סגירתו. במידה ומדובר בצנרת חשופה, העבודה פשוטה יותר ואפשר לתקן את מקור הנזילה בתוך זמן קצר. לעומת זאת, במידה והתגלתה נזילה בצנרת הנמצאת מאחורי הקיר, יהיה קשה יותר לטפל בה ובעל המקצוע יצטרך להשתמש במצלמה טרמית לאיתור נזילות בשביל לזהות את המקור שבו התפוצץ הצינור. עבודה זו עשויה להיות מורכבת יותר מאחר ונדרש לבצע שבירה של הקיר ולעיתים גם לשלב עבודת איטום.

עלות הזמנת אינסטלטור באזור יהוד

עלות ביקור סטנדרטי של אינסטלטור באזור יהוד, נע בין 200 ש"ח ל-300 ש"ח עבור עבודות פשוטות כמו תיקון של נזילה בשירותים או פתיחת סתימה פשוטה במטבח. לעומת זאת, במידה ונדרשת עבודה מורכבת יותר כמו פתיחת סתימה במרזב או שיפור לחץ מים בדירה, העלות צפויה להתייקר. בקרו במחירון האינסטלציה של פייפר אינסטלציה ותוכלו לקבל מידע מפורט באשר למחירים השונים של כל עבודה ועבודה של אינסטלטורים במרכז.

אינסטלטורים ביהוד - גם לעבודות עם ביובית

ישנן תקלות אינסטלציה אשר מחייבות את האינסטלטור להיעזר במשאית ביוב (לחצו וגלו כמה עולה ביובית). לרוב יהיה מדובר במקרים בהם נדרשת עבודה עם לחץ מים גבוה או במצבים שבהם צריך לשאוב את בור הביוב בשביל לרוקן אותו. לביובית יש צינור מים עבה אשר מחובר למיכל גדול הנמצא על המשאית עצמה והיא למעשה מבצעת שתי פעולה, הפעולה הראשונה היא שאיבה והפעולה השניה היא שטיפה באמצעות מים נקיים כמובן המגיעים מצינור אחר.

 

שירות של ביובית נחשב לשירות יקר יותר אשר לרוב יתחיל בעלויות של 500 ש"ח ועשוי להגיע גם לעלות של 2,000 ש"ח, הכל תלוי בסוג העבודה ומורכבותה. עוד נדגיש כי לא כל האינסטלטורים מספקים שירותי ביובית ולכן כדאי לבדוק זאת עם בעל המקצוע מראש.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

קבלו עד 3 הצעות מחיר. השירות ניתן בחינם וללא התחייבות! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

אינסטלטור מוסמך ביהוד למגזר פרטי ועסקי

פרט לבתים פרטיים ובניינים משותפים בהם צצות תקלות אינסטלציה כאלה ואחרות, אנו מספקים מענה גם לארגונים, מוסדות, משרדים ובתי עסק. ניתן להיעזר בנו בפתרון תקלות אך גם להזמין שירות של ליווי מקצועי באשר לתשתיות אינסטלציה במבנים חדשים, כמו גם התקנה של כלים סניטריים חדשים החל מכיורים ועד לניאגרות, אסלות וברזים.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה