מחפש אינסטלטור?
מחפש אינסטלטור? קבל עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

אינסטלטור בהרצליה

פורטל פייפר אינסטלציה מאפשר לכם לבצע השוואת מחירים בין אינסטלטורים בהרצליה (כולל הרצליה פיתוח) ולקבל עד שלוש הצעות מחיר משתלמות למדי. הזמינו שירות של תיקון תקלות מכל סוג ותוכלו לקבל מענה מהיר.

נזילות בניאגרה? הזמינו אינסטלטור בהרצליה

אחת התקלות הנפוצות בהן נדרש להזמין אינסטלטור היא תקלה של נזילות בניאגרה. במקרים כאלה בדרך כלל נדרש להחליף את אחת מגומיות האטם וזאת מאחר והגומיה נשחקת עם הזמן בשל פעולות ההדחה.

 

במידה והזמנתם אינסטלטור בהרצליה לתיקון התקלה, סביר להניח שתשלמו סכום אשר נע בין 200 ש"ח ל-400 ש"ח כאשר ברוב המקרים תיקון הנזילה בניאגרה סמויה עשוי לייקר את העלות מעט.

אינסטלטור בהרצליה

השוואת מחירים בין אינסטלטורים בהרצליה

במקום לבדוק הצעה בודדת של אינסטלטור בעיר, אנו ממליצים לכם לבחון מספר הצעות מחיר שונות גם בשביל לנסות ולהוזיל את העלויות עבור השירות המבוקש אך גם בין היתר מאחר ויתכן ותקבלו הצעה טובה יותר באותו המחיר.

 

כלומר, ייתכן ובמסגרת סכום העסקה, האינסטלטור יכלול גם את עלות הכלים הסניטריים עצמם או חלקי החילוף השונים כמו הצינורות, הגומיות והאטמים. יש לא מעט אינסטלטורים בהרצליה שאינם גובים תשלום נוסף עבור הוספת חומרי העבודה ולמעשה מספקים לכם מחיר כולל, מה שמוזיל משמעותית את העלויות.

 

בהזדמנות זו חשוב לנו לציין שאנו מספקים שירות גם באזורים הסמוכים לעיר הרצליה ולכן ניתן להיעזר באתר גם לצורך מציאת אינסטלטורים ברעננה, בכפר סבא, הוד השרון ות"א.

אינסטלטור בהרצליה - כמה עולים השירותים?

עבור עבודות כמו פתיחה של סתימות סטנדרטיות בכיור המטבח, כיור המקלחת או באסלה בשירותים, נהוג לשלם סכום אשר נע בין 200 ש"ח ל-500 ש"ח. עבור פעולות מורכבות יותר כמו הגברה של זרם מים, המחיר עולה ועשוי לנוע בין 500 ש"ח ל-1,000 ש"ח ואף יותר.

 

ומה באשר למחירי ההתקנה של כלים סניטריים? מאוד תלוי מה רוצים להתקין. לדוגמה, המחיר עבור התקנה של ברז חדש נעה בין 300 ש"ח ל- 500 ש"ח, תלוי כמובן בסוג הברז, בעוד התקנה של כיור, יכולה לנוע בין 400 ש"ח ל-700 ש"ח. מעוניינים לקבל מידע נוסף על מחירי אינסטלציה? היכנסו אל מחירון האינסטלציה של פייפר אינסטלציה ותקבלו אינדיקציה שתסייע לכם.

כיצד יודעים לזהות בעל מקצוע מיומן?

זה לא סוג שבעולם האינסטלציה יש לא מעט בעלי מקצוע "חאפרים" אשר מוציאים שם רע למקצוע. אם ברצונכם לשמור על רמה גבוהה של שירות וגם לקבל בסופו של התהליך עבודה מקצועית, חשוב שתבחרו אינסטלטור מקצועי ומיומן. איך מזהים אחד כזה? נסו להבין כבר בשיחה הראשונית כמה זמן בעל המקצוע עוסק בתחום והאם יש לו ניסיון ספציפי בסוג הפעולה שאותה אתם מחפשים.

 

כדאי לדעת שלא כל אינסטלטור יודע לבצע התקנת כיור מטבח או לחילופין יש חלק מבעלי המקצוע אשר אינם מעניקים שירותי הקשורים לביוב כמו פתיחת סתימות ביוב עם משאבות ביוב. כמו כן נמליץ לבדוק עם בעל המקצוע האם יש לו ציוד מתאים ומתקדם וזאת מאחר ולסוג הציוד יש חשיבות מכרעת, בעיקר במצבים בהם נדרש למשל לאתר נזילות בקירות ומתעורר הצורך להשתמש בציוד כמו מצלמה טרמית.

הזמינו אינסטלטור בהרצליה לפתיחת סתימות בכיור

לא פעם הכיור במטבח נסתם בעקבות שאריות מזון שאנו זורקים לתוכו. חלקנו נוטים להשתמש בחומרים מיוחדים בשביל לפתוח את הסתימה ולהמיס את המזון שהצטבר בתוך המערכת אך חשוב להבין שלעיתים נדרש לפרק את הרכיבים השונים כמו למשל איזור הסיפון על מנת לוודא שלא הצטבר שם לכלוך אשר גרם לסתימה. כאשר מזמינים אינסטלטור בהרצליה ( או מכל אזור אחר) לצורך פתיחת סתימה בכיור חשוב להכין את האיזור ולפנות את הארון מתחת לכיור וכמובן לפנות את הכיור עצמו מכלים אשר נמצאים בו.

שאלות בנושא אינסטלטורים באזור הרצליה:

איך יודעים האם האינסטלטור שאיתו אדבר הוא באמת אינסטלטור מומלץ?

ראשית, האינסטלטורים שעובדים עם פורטל 'פייפר' נבדקו ונמצאו מקצועיים ובעלי ביקורות טובות. בנוסף תוכלו לחפש את שמו של בעל המקצוע ברחבי הרשת ולחפש ביקורות והמלצות של לקוחות קודמים.


האם אתם מספקים שירות גם באזור הרצליה פיתוח?

כן, יש לנו אינסטלטורים גם באיזור זה.


יש לי תקלה דחופה, האם יש אפשרות לקבל שירות מהיר מהיום להיום?

ניתן למצוא אינסטלטורים עם זמינות גבוהה שיכולים לסייע בתקלות דחופות ולהגיע בהתראה קצרה של כמה שעות.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה