מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

אינסטלטור בהרצליה

מחפשים אינסטלטור מומלץ בהרצליה? יש לכם בעיה במערכת האינסטלציה בבית? בעמוד זה תקבלו מידע על סוגי תקלות אינסטלציה נפוצות, מה השירותים והמחירים אותם מספקים אינסטלטורים בהרצליה ואיך למצוא אינסטלטור מומלץ באזורכם בקלות ובמהירות. השאירו את הפרטים, השוו וחסכו עד 39% במחיר!

אינסטלטור מומלץ בהרצליה

ביצוע עבודות אינסטלציה מצריך ידע, ניסיון ומקצועיות לקבלת תוצאות טובות והימנעות מתקלות בהמשך. לכן, חשוב לבחור אינסטלטור מומלץ עם חוות דעת טובות שיבטיח לכם עבודה יסודית ונכונה. דרכנו תוכלו למצוא אינסטלטור מומלץ באזור המרכז והרצליה בפרט עבור כל סוגי התקלות ועבודות האינסטלציה השונות שיידע לטפל לכם בבעיה הצורה הטובה ביותר. 


אינסטלטור בהרצליה

שירותים נפוצים של אינסטלטור בהרצליה

אינסטלטורים בהרצליה מספקים שירותים עבור כל סוגי התקלות השונות בבית ובעסק, החל מתיקון תקלות קטנות כמו תיקון נזילה בכיור ועד התקנת תשתיות אינסטלציה מורכבות. אלו השירותים הנפוצים אותם מספקים אינסטלטורים בהרצליה:

 • פתיחת סתימות - אחת התקלות הנפוצות בתחום האינסטלציה היא סתימה בצנרת שמונעת זרימת מים תקינה במערכת המים. אינסטלטור בהרצליה יספק עבורכם שירות של פתיחת סתימה כל סוגי הסתימות: פתיחת סתימה בכיור, פתיחת סתימה באמבטיה או בשירותים וכו'.
   
 • תיקון תשתית אינסטלציה - מעבר לתיקונים הקטנים והפשוטים, ישנם תקלות שמצריכות עבודה מורכבת הקשורה לתשתית עצמה כמו: החלפת צנרת ביוב, החלפה או תיקון של חנוכיית מים, התקנת נקודות מים חדשות וכו'. 
   
 • התקנת כלים סניטריים - אם נכנסתם לבית חדש או החלטתם לשפץ את השירותים או המטבח, אינסטלטור בהרצליה יידע לספק עבורכם שירות של התקנת כלים סניטריים וחיבורם למערכת האינסטלציה בבית, כמו החלפת ברזים, התקנת אסלה או התקנת כיור וכו'.
   
 • איתור נזילות - אם זיהיתם נזילה או רטיבות בקיר ואינכם יודעים מה הסיבה לכך או מה מקור הבעיה, יהיה צורך דחוף להזמין אינסטלטור. איתור נזילה מתבצע בעזרת כלים מיוחדים כמו מצלמה טרמית, חיישן גז או מכשיר אקוסטי המאפשרים לבדוק מה מקור הבעיה ללא חציבה בקיר או פירוק צנרת הביוב. עיכוב באיתור הנזילה וטיפולה עשוי להביא למצב של עובש וטחב, פגיעה חמורה בתשתית המים וגם פגיעה אסתטית של הבית.
   

דחיפות לטיפול בנזילות וביצוע איתור נזילות:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

מחירון עבודות של אינסטלטורים בהרצליה

כפי שציינו, אינסטלטור בהרצליה מבצע עבודות שונות - מקטנות ופשוטות ועד גדולות ומורכבות. בהתאם לכך יהיו מחירי שירותי אינסטלציה, שיושפעו מסוג הבעיה ומורכבות העבודה הנדרשת. לדוגמא, מחיר תיקון נזילה באסלה ינוע בין 200 - 450 ש"ח בממוצע לעומת מחיר עבור איתור נזילות שיעלה בממוצע 1,400 - 1,800 ש"ח. לפניכם מחירון ממוצע של אינסטלטורים בהרצליה עבור עבודות האינסטלציה השונות שמתייחס לשעות העבודה הסטנדרטיות ובאמצע שבוע (עבודה בשעות הערב או בסופ"ש עשויה לייקר את המחיר):

מחירון עבודות אינסטלציה בהרצליה

התקנת ברז חדש במטבח

כולל פירוק של הברז הישן והוצאתו.


300 - 500 ש"ח
עלות התקנת אסלת מונובלוק

התקנת אסלה משולבת עם ניאגרה, המחיר להתקנה בלבד.


750 - 850 ש"ח
כמה עולה לפתוח סתימה בכיור המטבח?

פתיחת סתימות בהרצליה עם פומפה, כולל ניקוי הסיפון.


200 - 400 ש"ח
התקנת כיור חדש בחדר האמבטיה

רכישת הכיור מתבצעת על ידי הלקוח.


400 - 700 ש"ח
הגברת זרם מים בבית

בדיקת מסננים וטיפול בסתימות או דליפות.


500 - 1,000 ש"ח
כמה עולה לצלם צנרת של ביוב?

צילום קווי ביוב עם סיב אופטי.


1,200 - 1,800 ש"ח
עלות שירותי איתור נזילות בהרצליה

מתייחס לאיתור נזילות בלבד, ללא התיקון.


1,400 - 1,800 ש"ח

הדפס מחירון

אינסטלטור בהרצליה לפתיחת סתימות 

אחת מתקלות האינסטלציה הנפוצות ביותר היא סתימה המונעת זרימה תקינה של המים בצנרת. אינסטלטור בהרצליה יידע לבצע פתיחת סתימות עבור סוגי הסתימות השונות עם המכשור הנכון והייעודי לכך. איך תזהו שיש לכם סתימה, מה הסיבות להיווצרותה ואיך מתקים? כל התשובות בטבלה שלפניכם:
 

  איך תזהו? מה הסיבות? איך מתקנים?
סתימה בכיור מים עומדים שאריות אוכל, שמן, צנקת פגומה חומר לפתיחת סתימות, פומפה, פירוק ניקוי והתקנת סיפון 
סתימה בשירותים מים באסלה עולים  מגבונים, תחבושות הגייניות, שורשים פומפה, חומר לפתיחת סתימות, סליל קפיץ, ניקיון יסודי
סתימה באמבטיה מים עומדים  שיערות, חול, צנרת פגומה סליל / קפיץ, ניקוי יסודי של הצנרת, ביובית

טיפים למניעת סתימות של אינסטלטורים בהרצליה

סתימה בצנרת של הבית, בין אם מדובר על סתימה בשירותים או בכיור, אינה נעימה ומשבשבת את הפעילות התקינה בבית. ישנן מספר דרכים שתוכלו לעשות כדי להימנע מסתימות שונות לחסוך זמן ויקר מיותר:

 • הימנעות משפיכת שמן לכיור - שמן עשוי להתייבש בתוך הצנרת וליצור סתימה בכיור לכן מומלץ להימנע מכך ולשפוך את השמן לתוך שקית או ישירות לפח. אם בכל זאת קרה ושפכתם שמן בכיור, מומלץ לשפוך אחריו נוזל סבון כלים שיימנע את התייבשות השמן ויזרים אותו בצנרת.
   
 • הימנעות מזריקת מגבונים ותחבושות הגייניות לאסלה - כפי שציינו, מגבונים או תחבושות אינם נמסים במים כמו נייר טואלט ולכן עשויים להצטבר בתוך הצנרת וליצור סתימה. הקפידו לזרוק אותם לתוך הפח ולא באסלה.
   
 • הנחת רשת על פתח הניקוז בכיור - שאריות מזון ולכלוך מהוות את אחת מהסיבות העיקריות לסתימה בכיור. הנחת רשת בפתח הניקוז תחסום כניסת שאריות אוכל וחתיכות גדולות שעשויות להיתקע בצנרת וליצור סתימה.
   
 • ניקוי וריקון קופסת הביקורת במקלחת - בכל חדר שירותים ואמבטיה קיימת קופסת ביקורת שהיא בעצם פתח של הצנרת ברצפה המכוסה רשת או מכסה אטום. נקודה זו משמשת מעין צומת עבור הצנרת המגיעה מהאמבטיה, מהכיור וממכונת הכביסה. חשוב אחת לתקופה לפתוח את המכסה ולרוקן את השיערות והלכלוך שנשטפו לנקודה זו של הצנרת, כך תוכלו למנוע הצטברות שתביא בסופו של דבר לסתימה. 
   

פתיחת סתימות בהרצליה

השוואת מחירים של שרברבים בהרצליה

אם אתם לא רוצים לבזבז כסף מיותר, אנו ממליצים לבצע השוואת מחירים בין האינסטלטורים השונים ולא להשתמך על הצעת מחיר אחת. דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מאינסטלטורים ממלצים בהרצליה, לערוך השוואת מחירים ולבחור בהצעה המתאימה לכם ביותר. ביוצע השוואת מחירים תחסוך לכם זמן וכסף מיותר. השאירו את הפרטים, השוו וחסכו עד 39% במחיר!
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

זמן הגעה של אינסטלטור בהרצליה

רוב האינסטלטורים בהרצליה יגיעו אליכם תוך חצי שעה עד שעה מרגע הפנייה אליהם. כמובן שרמת הזמינות עשויה להשתנות בין אינסטלטור אחד לאחר ותהיה תלויה באילוצים ובעבודות שנקבעו מראש. 
 

זמן ממוצע להגעת אינסטלטור בהרצליה:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

משך תקופת אחריות - אינסטלטור בהרצליה

כאשר מדובר על עבודת תיקון גדולה כמו החלפת צנרת ביוב או התקנת תשתית, תיתנן לרוב תקופת אחריות של 6 חודשים עד שנה וחצי בממוצע, ע"י מרבית האינסטלטורים בהרצליה. עם זאת חשוב לציין כי על עבודות או תיקונים קטנים לא נהוג לתת תקופת אחריות.
 

משך תקופת האחריות הממוצעת לעבודות אינסטלציה גדולות בהרצליה:
שנה וחצי אחריות שנה אחריות חצי שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ אינסטלטורים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

שאלות בנושא אינסטלטורים באזור הרצליה:

לפניכם שאלות שנשאלו ע"י גולשים שהתעניינו במציאת שרברב בהרצליה:

איך מאתרים אינסטלטור מומלץ באזור הרצליה?

דרכנו תוכלו להשאיר פרטים ויחזרו אליכם עד 3 אינסטלטורים מומלצים מהרצליה עם הצעות מחיר.


האם אתם מספקים שירות גם באזור הרצליה פיתוח?

כמובן, האינסטלטורים שלנו מספקים שירות באזור הרצליה והסביבה כולל הרצליה פיתוח.