מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

אינסטלטור בהוד השרון

מציאת אינסטלטור בעיר הוד השרון מזמן לא היתה כל כך פשוטה! מהיום מאתרים אינסטלטורים בהוד השרון לאחר שמבצעים השוואת המחירים באתר שלנו ומקבלים עד שלוש הצעות שונות לכל עבודה בתחום.

פתיחת סתימה בכיור בהוד השרון - כמה זה יעלה?

במסגרת שירותיו הרבים שמספק האינסטלטור, פתיחת סתימות בהוד השרון נחשב לשירות נפוץ למדי. ספציפית, פתיחת סתימות בכיור מטבח נדרשות לעיתים קרובות ולרוב הסיבה לסתימה היא הצטברות של שאריות מזון שהצליחו לסתום את הצנרת. עבור פתיחת סתימה פשוטה, תשלמו בדרך כלל סכום של בין 250 שקלים ל-550 ש"ח והפעולה עשויה לקחת לאינסטלטור אמין ומקצועי כשעת עבודה לכל היותר.

 

מחיר ממוצע לפתיחת סתימה בכיור

מחיר ממוצע לפתיחת סתימה בכיור: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

השוואת מחירים במציאת אינסטלטור בהוד השרון

בפורטל פייפר משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר של אינסטלטור בהוד השרון במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר הוא להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

אינסלטור בהוד השרון - מחירון עבודות אינסטלציה

מחירון אינסטלטור בהוד השרון

פתיחת סתימה בשירותים

מחיר בעבור פתיחת סתימה בשירותים באמצעות ספירלה, פומפה וכדומה.


200 - 350 ש''ח
מחיר פתיחת סתימה במקלחון

מחיר בעבור פתיחת סתימה במקלחון או באמבטיה.


300 - 450 ש''ח
מחיר תיקון צנרת חשופה חיצונית

מחיר בעבור תיקון צנרת חשופה חיצונית והחלפת מחבר מקטע.


450 - 650 ש''ח
מחיר החלפת צנורה שלא גלויה

מחיר בעבור החלפת צנרת שאינה גלויה כולל שבירת רצפות. המחיר הוא בעבור מטר.


900 - 1,400 ש''ח
מחיר צנרת מים

מחיר בעבור החלפת אינסטלציה לכל הבית. המחיר הוא בעבור מטר.


450 - 700 ש''ח
עלות החלפת צינור ביוב ראשי

מחיר בעבור החלפת הצינור 4 צול. מחיר לפי מטר.


450 - 650 ש"ח
מחיר ביקור אינסטלטור בהוד השרון

מחיר בעבור ביקור בלבד על מנת לאתר את התקלה. לא כולל טיפול בתקלה.


150 - 250 ש''ח
שיפור לחץ מים

מחיר בעבור הגברת לחץ מים. לא כולל שבירות.


550 - 1,100 ש''ח
מחיר תיקון נזילה בשירותים

מחיר בעבור תיקון נזילה בשירותים.


200 - 450 ש"ח
מחיר החלפת ברז

מחיר בעבור החלפת ברז ופירוק הברז הישן. המחיר לא כולל את הברז עצמו.


250 - 300 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

כיצד נקבע מחיר העבודה ומה משפיע עליו?

יש מספר פרמטרים אשר משפיעים על המחיר של עבודות אינסטלציה בהוד השרון, אלו המרכזיים שבהם:

 • מועד הזמנת העבודה: אם אתם זקוקים לשירות דחוף ומהיר, למשל בסוף השבוע או בשעות הערב המאוחרות, תאלצו לשלם מחיר גבוה יותר מאחר ולא מדובר בשעות הביקור הסטנדרטיות של בעלי המקצוע.
   
 • סוג הציוד המתוקן: התקנת אסלה רגילה תהיה זולה יותר מהתקנת אסלת מונובלוק או התקנה של אסלה סמויה. כלומר כאשר שרברב בהוד השרון מתמחר את עבודתו, הוא מסתכל על סוג העבודה הספציפית הנדרשת ועל הציוד עצמו ומנסה לחשב את זמן ההתקנה הדרוש.
   
 • מיקום התקלה: אם תשאלו כל אינסטלטור כיצד מתומחר השירות של איתור נזילות בהוד השרון, הוא יסביר לכם שנדרש להבין היכן בדיוק הנזילה נמצאת. אם מדובר בנזילה פנימית ומוסתרת, האיתור שלה יהיה יקר יותר מאשר איתור נזילה בצנרת גלויה.
   
 • עלות חלקי החילוף: נדרש להחליף רכיב כזה או אחר בצנרת? אולי ברז ניל או גומיה באסלה? הדגם הספציפי והגודל של חלקי החילוף, משפיע באופן ישיר על המחיר שתקבלו בהצעה. על כן בדקו הצעות של מספר אינסטלטורים בהוד השרון ובדקו איזה דגם (של איזה מותג) כל אחד מהם מספק.

 

אינסטלטור בהוד השרון

אינסטלטור מומלץ בהוד השרון והסביבה

מלבד עבודות תחזוקה של הצנרת ותיקון תקלות, רבים מזמינים אינסטלטור אמין בהוד השרון לצורך התקנה של מערכות שונות לבית חדש או למשרדים. בין הפעולות הנפוצות שניתן לקבל עליהם מענה דרכנו, אפשר למצוא שירות של התקנת אינטרפוץ (3 דרך או 4 דרך) וגם כמובן הוספת נקודות מים במקומות שונים. כמו כן, תוכלו להזמין גם שירות של התקנת מרכזיית מים עם מספר יציאות (בדרך כלל 8) או לחילופין להחליף את מרכזיית המים הקיימת באחת חדשה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

יש לי נזילה בניאגרה, מה עליי לעשות?

נתקלתם בנזילות בניאגרה? כדאי שתזמינו אינסטלטור בהוד השרון והאזור. אנו מספקים שירותי איתור נזילות במרכז וזה מתייחס לנזילות בניאגרה, הסיפון ושאר המקומות בצנרת. לרוב, מדובר בהחלפה של גומייה או אטם בחלקים השונים של הניאגרה.

 

חלקים אלו נשחקים עם הזמן ויוצרים אטימה לקויה ולכן החלפה של חלק זה בעקבות בלאי, תסדר את הבעיה. אם עדיין לא פתרתם את הבעיה, ייתכן שהחיבור של הצינורות והמערכת כולה רופף או לקוי. על מנת לפתור את התקלה באופן מוחלט, פנו אל אינסטלטור לאיתור מוקד הנזילה והצעת דרכי הפתרון.

 

דחיפות לטיפול בתקלה:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 2 דחיפות נמוכה

שירותי אינסטלציה בהוד השרון

לפניכם רשימה של שירותי אינסטלציה בהוד השרון (הנפוצים ביותר):

 • פתיחת סתימה באסלה בהוד השרון - כאשר ישנה סתימה באסלה תחילה האינסטלטור ינסה לפתוח את הסתימה באמצעות פומפה ובמידה וזה הסתימה לא תיפטר האינסטלטור ישתמש בקפיץ אשר תפקידו לפתוח סתימות אשר נמצאות בעומק גדול יותר בצינור.
   
 • תיקון נזילה בברז בהוד השרון - על מנת לתקן את הנזילה בברז האינסטלטור תחילה יצטרך לאתר ממה הנזילה נובעת ולאחר מכן יחליט האינסטלטור האם ניתן לתקן ובמידה ולא האינסטלטור יחליף את הברז.
   
 • התקנת סיפון בהוד השרון - כאשר הסיפון צובר כמה שנים של שימוש עם זה מגיע גם הבלאי, מה שגורם לרוב לנזילה והצורך להחלפת הסיפון והתקנת סיפון חדש.
   
 • התקנת אסלה בהוד השרון - התקנת אסלה זו עבודה נפוצה מאוד ששרברב בהוד השרון מבצע לעיתים קרובות. על מנת להתקין את האסלה החדשה האינסטלטור יצטרך לפרק את הקיימת ולהתקין את החדשה ולאחר מכן לחבר אותה אל הניאגרה.
   
 • פתיחת סתימה במקלחת בהוד השרון - שרברב בהוד השרון נתקל בהרבה בתים עם סתימה במקלחת. על מנת לפתוח את הסתימה השרברב יצטרך להשתמש בקפיץ או ספירלה ויכניסה אל תוך קופסת הביקורת על מנת לנסות ולשחרר את הסתימה. במידה וזה לא פתר את הסתימה הוא יצטרך לנסות בעוד כמה אמצעים יותר חזקים. ובמקרים בהם המצב מאוד גרוע יכול להיות מצב בו תצטרכו להזמין ביובית על מנת לפתוח את הסתימה.
   
 • פתיחת סתימה בכיור בהוד השרון - לרוב מה שיכול לפתוח את הסתימה זה פומפה. במידה והפומפה לא פתחה האינסטלטור ינסה לפתוח את הסתימה באמצעות ספירלה או קפיץ.
   
 • תיקון נזילה באסלה בהוד השרון - הגורם העיקרי של נזילה באסלה הוא האטם במצוף. על מנת לפתור את בעיית הנזילה האינסטלטור יצטרך להחליף את האטם של המצוף.

מהו זמן ההגעה של אינסטלטור בהוד השרון בממוצע?

זמן ההגעה הממוצע של אינסטלטור ברעננה עומד על כ-45 דקות בממוצע. טווח הזמנים נע בין 30 - 60 דקות. כמובן שישנם מקרים בהם האינסטלטור יגיע מוקדם יותר או מאוחר יותר.

 

זמן הגעה ממוצע של אינסטלטור בהוד השרון:
45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

קיבלתם חשבון מים גבוה? זה מה שתעשו

קיבלתם חשבון מים גבוה ואתם לא בטוחים אם יש לכם נזילה? על מנת למצוא את הנזילה לרוב יש צורך לבצע שימוש באמצעים מתקדמים כגון - מצלמה טרמית וכדומה. לכן, מומלץ להיעזר במאתר נזילות מקצועי על מנת שימצא את מקור הנזילה במהירות האפשרית. שימו לב: במידה ונמצאה נזילה אתם זכאים מתאגיד המים לזיכוי כספי. קראו עוד על חשבון מים גבוה כאן.

 

עבודות אינסטלציה בהוד השרון

האם אינסטלטור בהוד השרון נותן אחריות?

עבודות האינסטלציה מתחלקות ל - 2:

 • עבודות אינסטלציה קטנות - לרוב על עבודות קטנות כגון - סתימות וכדומה לא נהוג לקבל אחריות. יש לציין שישנם אינסטלטורים אשר נותנים אחריות, אך רובם המכריע לא נותן אחריות על עבודות קטנות.
   
 • עבודות אינסטלציה גדולות -  על עבודות גדולות כן נהוג לקבל אחריות התקנת אינטרפוץ, החלפת צנרת וכדומה נהוג לקבל אחריות שנעה בין שנה לשנה וחצי.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
שנה וחצי אחריות שנה אחריות חצי שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

כמה טיפים איך להימנע מסתימות

לפניכם כמה טיפים על איך ניתן להימנע מסתימות:

 • שיערות - הקפידו לזרוק את השיערות לפח ולא לאסלה / מקלחת וכדומה. שיערות אשר מצטברות עם הזמן בצנרת גורמות לסתימות. 
   
 • שמן - שמן אשר מצטבר בצנרת גם כן יכול לגרום לסתימה קשה מאוד בצנרת. לכן אם סיימתם לבשל והייתם עד היום שופכים את השמן לכיור או לשירותים, הפסיקו לעשות זאת.
   
 • מגבונים ומוצרי הגיינה - הקפידו לא לזרוק מגבונים ומוצרי הגיינה אל השירותים. לאחר שהם מצטברים בצנרת הם גורמים לסתימה קשה. 

שאלות נפוצות ששאלתם אינסטלטור בהוד השרון

כמה עולה מחיר ביקור של אינסטלטור בהוד השרון?

מחיר ביקור אינסטלטור בהוד השרון הוא 200 ש''ח בממוצע לאיתור התקלה בלבד. לא כולל טיפול בתקלה.


קיבלתי חשבון מים גבוה, מה עושים?

הרחבנו על כך בפסקה למעלה.