מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

אינסטלטור בגזר

צריכים להזמין אינסטלטור בגזר? עם פורטל פייפר אינסטלציה תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מאינסטלטורים כדי למצוא אינסטלטור מומלץ עבור תיקון נזילות, פתיחת סתימות או על עבודה אחרת.

כך תמצאו אינסטלטור מומלץ בגזר

בשביל למצוא אינסטלטור מומלץ בגזר כדאי לכם להתסכל על הדברים הבאים כשאתם מדברים עם אינסטלטורים:

  • המלצות: חיפוש קצר ברשתות החברתיות או בגוגל יעזור לכם לראות המלצות על אינסטלטור בגזר מלקוחות אמיתיים שהוא עזר (או לא עזר) להם.
     
  • זמינות: יש הרבה אינסטלטורים באזור המרכז וגם בגזר בפרט, לכן אם יש לכם עבודה קטנה והאינסטלטור יכול להגיע רק עוד שבוע, זה הזמן לקרוא לאינסטלטור אחר.
     
  • אחריות: יש הרבה עבודות אינסטלציה שמקבלים עליהן אחריות, חשוב לבדוק זאת לפני שאתם מזמינים אינסטלטור בגזר, ואם נהוג לקבל אחריות ודאו שאתם מקבלים אותה ממנו.

 

אינסטלטור בגזר

מה המחיר של אינסטלטור בגזר? ראו מחירון

מחיר אינסטלטור בגזר משתנה בהתאם לסוג העבודה שתצטרכו. הוספנו לכן מחירון לעבודות איסנטלציה נפוצות באזור, תוכלו לראות מחירי עבודות איסטלציה נוספים במחירון המלא.

מחירי אינסטלטור בגזר

כמה עולה פתיחת סתימות בכיור

פתיחת סתימות פשוטות בגזר עם קפיץ.


250 - 400 ש"ח
מה המחיר של החלפה של כיור?

פירוק כיור והתקנה של כיור חדש.


500 - 700 ש"ח
כמה עולה ביקור של אינסטלטור בגזר?

במידה והוא יבצע עבודה מחיר הביקור ירד ומחיר העבודה ישאר.


150 - 250 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

השוואת מחירים בין אינסטלטורים בגזר

כמו שראיתם המחירים של אינסטלטור בגזר נמצאים בטווח, זה מפני שהם משתנים בהתאם לאינסטלטור שעושה אותן. אינסטלטורים שונים יכולים לקחת לכם מחירים שונים עבור אותה העבודה, לכן מומלץ לבצע השוואת מחירים.

 

השוואת מחירים יכולה לחסוך לכם בקלות מאות שקלים מעלות העבודה הסופית. התקשרו לפורטל פייפר אינסטלציה וקבלו עד 3 הצעות מחיר מאינסטלטורים בגזר כדי שתוכלו להתחיל להשוות ולחסוך.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

פתיחת סתימות בגזר בשירותים ובכיור

פתיחת סתימות בגזר לרוב מתבצעת על ידי אינסטלטור ברגע שמדובר באסלה שלכם או בכיור. עם זאת אם יש לכם סתימה קשה יותר ייתכן שתצטרכו להזמין ביובית לפתיחת הסתימה שלכם. איך תדעו מה צריך לעשות?

 

גורם הסתימה אינסטלטור או ביובית
שורשים בביוב ביובית
שיערות אינסטלטור
פסולת בניין ביובית
שאריות מזון אינסטלטור

אינסטלטור בגזר להתקנת כיור ואסלה

צריכים להחליף כיור או להתקין אסלה חדשה? הזמינו אינסטלטור בגזר לצורך העבודה הזו. לפני שאתם מתקינים אסלה חדשה חשוב להבין איזו אסלה אתם רוצים. אסלה פשוטה (אסלת P) תמיד תהיה האופציה הזולה, אבל אם תרצו לבחור באופציה האסתטית ביותר שווה לבדוק את האפשרות של אסלה סמויה.

 

לגבי התקנת כיור או החלפה של הכיור הקודם חשוב להבין איזה סוג התקנה אתם רוצים, כי גם פה האסתטיקה ויכולת הניקיון משתנה. התקנה שטוחה היא ההתקנה הנפוצה ביותר שמאפשרת לנקות בקלות את הכיור, אבל אם תרצו מראה מעט יותר מיוחד שווה לבדוק התקנה עליונה לכיור האמבטיה.