מחפש אינסטלטור?
מחפש אינסטלטור? קבל עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

אינסטלטור בגבעתיים

בין אם מדובר בהתקנת מערכות אינסטלציה שונות וצנרת בבית או במשרד ובין אם מדובר בתיקון תקלות כמו פתיחת סתימות, תיקון נזילות וכדומה, דרך פייפר אינסטלציה תוכלו למצוא אינסטלטור מומלץ ומקצועי בעיר גבעתיים, במחירים נוחים.

אינסטלטור בגבעתיים לטיפול בתקלות

אחת לתקופה של כמה שנים, מתחילות להתרחש תקלות שונות במערכת האינסטלציה ובכלים הסניטריים השונים המצויים בבית. הסיבות לכך הם מגוונות כמובן, ויכולות להתרחש בעקבות בלאי טבעי של הרכיבים אך גם בשל שימוש לא נכון של דיירי הבית אשר מתבטא לעיתים בזריקת שאריות מזון אל תוך כיור המטבח, מה שגורם לסתימה בכיור או זריקה של מגבונים אל תוך האסלה, מה שיוצר כמובן סתימות באסלה. כאשר ישנן תקלות, נדרש להזמין אינסטלטור 

אינסטלטור בגבעתיים

מחיר של אינסטלטור בגבעתיים 

קשה מאוד לנקוב במחיר אחיד עבור או קבוע עבור עבודות אינסטלציה השונות וזאת מאחר ולכל עבודה יש תמחור מעט שונה. להלן מספר דוגמאות לעבודות אינסטלציה בגבעתיים ולמחירים השונים על מנת לספק לכם מידע ראשוני ולסייע בפעולת השוואת המחירים. חשוב לזכור שלמעשה מחיר אינסטלטור בגבעתיים עבור העבודה עשוי להשתנות בין אינסטלטור אחד לשני ועל כן וודאו מראש את העלות.

  • פתיחת סתימות בגבעתיים באזור המטבח: 250 - 400 ש"ח
  • עלות החלפת צינור מים ראשי: 100 - 200 ש"ח
  • איתור נזילות בגבעתיים עם מצלמה טרמית בקיר: 900 - 1,200 ש"ח
  • התקנת כיור לחדר האמבטיה ע"י אינסטלטורים בגבעתיים: 400 - 700 ש"ח
  • מחיר עבור הוספת נקודת מים חדשה: 800 - 1,300 ש"ח

טיפים לתחזוקה נכונה של מערכת האינסטלציה:

על מנת לשמור על המערכת בצורה טובה ולמנוע את הגעת האינסטלטור ככל שניתן, אנו ממליצים על מספר פעולות. בראש ובראשונה נמליץ לבצע החלפה של גומיות אחת לתקופה של שנה. למעשה בחיבורי הניאגרה  השונים וגם בכלים סניטריים נוספים כמו למשל ברז המטבח - נדרש לבצע החלפה של רכיב זה מאחר והוא מתבלה לאחר עבודה ממושכת.

כמו כן כדאי לבצע ניקוי אחת לתקופה של הסיפון מתחת לכיור ולהוציא ממנו את כל הפסולת שהצטברה בו. כמו כן, במידה ויש זרימה חלשה של מים בברזים, ניתן להצמיד שקית המכילה מים וחומר אשר מסיר אבנית אל הברז ולחכות מספר דקות. החומר מסיר לאט לאט שאריות אבנית ועוזר לזרימה תקינה של המים.

 

שירותי אינסטלציה בגבעתיים

מצאו אינסטלטורים מומלצים בגבעתיים עוד היום

הזמנת בעל מקצוע לתוך הבית שלנו, וזה כלל לא משנה באיזה תחום, מעוררת לא מעט דאגות וחששות. כולנו מעוניינים לקבל שירות מקצועי, אמין, נקי ומהיר ולא תמיד אנו יודעים באיזה בעל מקצוע כדאי לבחור לשם מטרה זו.

 

על מנת להפחית את החששות, תוכלו לפנות אלינו ולמעשה למצוא דרכנו אינסטלטורים מומלצים בגבעתיים והסביבה שנבדקו ונמצאו בעלי המלצות מעולות מלקוחות קודמים.

 

חייגו אלינו למספר המופיע באתר ונחזור אליכם בהקדם על מנת לברר את מטרת הפנייה ולהעבירה אל האינסטלטורים אשר זמינים באזורכם כעת לצורך ביצוע העבודה. בהזדמנות זו, חשוב לנו להזכיר שאנו מספקים שירותי אינסטלציה בתל אביב, ברמת גן, בני ברק ושאר האזורים הסמוכים לגבעתיים.

 

אינסטלטורים בגבעתיים

דברים שחשוב לדעת לפני שמזמינים שרברב

רגע לפני שאתם מזמינים אינסטלטור במרכז לצורך מתן שירות, כדאי שתזכרו שהכנה ופינוי של האיזור יכולה להקל על התהליך. מומלץ תמיד לפנות את הארון שמתחת לכיור בכדי לאפשר לאינסלטור גישה נוחה לצורך החלפת סיפון או בדיקה של ברזי הניל.

 

בנוסף, לפני שמזמינים שרברב בגבעתיים לתיקון של ניאגרה, כדאי לעדכן אותו באשר לדגם יש לכם בבית ואפילו לשלוח לו תמונה וזאת בשביל שיוכל להביא איתו רכיבים זהים הדורשים החלפה.

בנוסף, אם אתם זקוקים לפעולות מורכבות יותר כמו פתיחת ביוב עם ביובית או פעולת החלפה שלמה של חנוכיית המים, בקשו הערכת מחיר מבעל המקצוע וודאו שהוא מספק את השירות מאחר ומדובר בשירותים מעט פחות נפוצים אשר לא כל האינסטלטורים בגבעתיים מבצעים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

אינסטלטור זול, אמין ומומלץ בגבעתיים

ניתן למצוא דרך פייפר, אינסטלטור בגבעתיים עם המלצות טובות וביקורות חיוביות גם עבור עבודות כמו התקנה כלים סניטריים, החלפת ברזים ראשיים וברזי NIL, החלפת אינטרפוצים, התקנת חנוכיית מים ועוד. ניתן לקבל שירות גם בבתים פרטיים ובנייני מגורים וגם במשרדים ובתי עסק כמו מסעדות, בתי קפה ועוד.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה