מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

אינסטלטור בגבעתיים

בין אם מדובר בהתקנת מערכות אינסטלציה שונות, החלפת צנרת ובין אם מדובר בתיקון תקלות פשוטות כמו פתיחת סתימות, תיקון נזילות וכדומה, כדאי שתדעו שדרך פייפר - תוכלו למצוא בחינם אינסטלטור מומלץ בגבעתיים בצורה מהירה וזולה .

מחירון שירותי אינסטלציה בגבעתיים

קראו כמה מחירים בעבור עבודות אינסטלציה נפוצות שאינסטלטורים מרבים לתמחר באזורכם:

מחירון אינסטלטורים בגבעתיים

ביקור אינסטלטור בגבעתיים

המחיר כולל אפיון תקלה קיימת, ללא התיקון. אם תחליטו לתקן, מחיר הביקור יקוזז מהמחיר הסופי.


150 - 250 ש"ח
פתיחת סתימה בכיור מטבח

מחיר הכולל שימוש בספירלה חשמלית לסתימות קשות בכיורים.


400 - 500 ש"ח
פתיחת סתימה במקלחת בגבעתיים

המחיר כולל פתיחת סתימה במקלחון וניקוי קו צנרת ישיר.


300 - 450 ש"ח
תיקון נזילה בברז בגבעתיים

מחיר המתייחס לחיזוק חיבורי הברז או החלפת גומיות האיטום.


300 - 400 ש"ח
תיקון נזילה באסלה

לא כולל החלפת מצוף.


300 - 500 ש"ח
התקנת ברז סוללה

המחיר כולל את הברז החדש.


250 - 300 ש"ח
התקנת סיפון

מחיר להתקנת סיפון עשוי מפלסטיק.


200 - 400 ש"ח
התקנת אסלה בגבעתיים

המחיר הינו עבור התקנת אסלה מונובלוק ואינו כולל את שווי האסלה החדשה.


450 - 650 ש"ח
פתיחת סתימה באסלה בגבעתיים

מחיר לשימוש בספירלה חשמלי לפתיחת סתימה באסלה.


300 - 450 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

כמה דחוף להזמין אינסטלטור בגבעתיים?

במידה והתפוצצה לכם הצנרת בבית והיא מזרימה לכם מים עכורים מהביוב, עליכם לסגור את שיבר המים בהקדם ולהתקשר לאינסטלטור בגבעתיים. דאגו לציין את חומרת הבעיה בפניו עוד בטלפון כדי שידע לתעדף אתכם על לקוחות אחרים בלוח הזמנים שלו באותו היום.
 

דחיפות להזמנת אינסטלטור בגבעתיים:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

כמה זמן לוקח לאינסטלטור בגבעתיים להגיע אליי?

קחו בחשבון שמהרגע בו שוחחתם עם אינסטלטור בגבעתיים והסביבה, הוא צפוי להגיע אליכם תוך חצי שעה עד שעה. זאת בתנאי שלוח הזמנים שלו יחסית פנוי. כמובן שבמקרי חירום אינסטלטור אמין ידע לתעדף אתכם על לקוחות אחרים. 

 

זמן ממוצע להגעת אינסטלטור בגבעתיים:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

כיצד אינסטלטור בגבעתיים מחליף סיפון?

מתחת תקראו על שלבי העבודה שאינסטלטור צפוי לבצע בביתכם לצורך החלפת סיפון.

 1. פינוי - במידה ולא דאגתם לפנות את השטח מתחת לכיור הסמוך לסיפון, האינסטלטור יפנה אותו וידאג להניח קערה מתחת לבסיס הסיפון כדי למנוע טיפטוף על הרצפה.
   
 2. וידוי - בתחילה אינסטלטור בגבעתיים ירצה לוודא אם הבעיה בסיפון היא ברת תיקון או מחייבת החלפה מלאה שלו. הוא ינסה לחזק את הסיפון הקיים ויפתח את המים כדי לבדוק אם הנזילה ממשיכה. אם היא כן, הוא יפתח את הסיפון ויבדוק תקינות של גומיות האיטום בו. במידה והגומיות שחוקות הוא ידאג להחליפן, אך במידה והן תקינות, הוא ידע בודאות שצריך להחליף את הסיפון.
   
 3. ניתוק הסיפון - כעת יהיה על האינסטלטור לנתק את רכיב הסיפון הישן בחדש והוא יעשה זאת תוך פירוקו משני הצינורות המחוברים אליו (אחת מחובר מהברז לסיפון והשני מהסיפון אל הצנרת.
   
 4. הרכבת סיפון חדש - כעת השרברב ירכיב בין הצינורות את הסיפון החדש תוך שהוא מקפיד לחזק את החיבורים.

   

אינסטלטור בגבעתיים מרכיב סיפון חדש

כמה טיפים להתנהלות מול אינסטלטור בגבעתיים

הנה כמה טיפים כיצד עליכם להתנהל מול אינסטלטור בגבעתיים:

 • בעיה בכיור - במידה והזמנתם אינסטלטור לצורך תיקון תקלה בכיור, כדאי שתדאגו להכין את האזור עבור בעל המקצוע. תוכלו לעשות זאת ע"י פינוי שטחי האיחסון המצויים מתחת לכיור וזאת כדי לחשוף בצורה נוחה את כל הרכיבים התחתונים שמשוייכים לכיור.
   
 • תיקון ניאגרה - זקוקים לשרברב בגבעתיים לתיקון הניאגרה שלכם? קחו בחשבון שלעתים קרובות יהיה צורך בהחלפת רכיבים בה. לשם כך, חשוב שתיידעו את השרברב טרם הגעתו אליכם בנוגע לסוגי הרכיבים, כך שהוא יוכל להצטייד בהם ולהחליפם במידת הצורך.
   
 • עבודות גדולות - במידה ואתם זקוקים לשירותי אינסטלציה מורכבים יותר כמו פתיחת סתימות עם ביובית, החלפת צנרת ביוב, או התקנות של כלים סניטאריים, דאגו לוודא מול האינסטלטור שהוא בעל נסיון מוכח ושהוא מקנה לכם אחריות בכתב עבור כל אחת מהעבודות. זכרו שבעבור עבודות אינסטלציה גדולות, נוהגים האינסטלטורים לגבות מחיר יקר גם כן ולכן - חשוב שיהיה לכם "אמא ואבא" בעת הצורך.
   
 • מחיר - צוות פייפר ממליץ שתבררו מה בדיוק כלול בהצעת המחיר שאינסטלטור בגבעתיים נותן לכם. האם היא כוללת את הרכיב החדש או רק את העבודה? האם היא כוללת מע"מ ועוד שאלות שעולות לכם כרלוונטיות.

האם אינסטלטור בגבעתיים נותן אחריות?

בעיקרון כן אך רק במידה ומדובר בעבודות גדולות כמו התקנה או החלפה של כלים סניטאריים (מקלחת, אמבטיה, כיור, אסלה), החלפת קו ביוב לנכס ועבודות שיפוץ שונות. בנוגע לעבודות קטנות כמו פתיחת סתימה, תיקון נזילה או על החלפת ברז - לא נהוג לקבל אחריות כלל.

מהם ההיבטים המשפיעים על מחיר העבודה?

מחירי אינסטלטור בגבעתיים עשוי להשתנות לעתים בהתאם לסוג הבעיה שיש לתקן, בהתאם לחלקי חילוף שהוא משתמש בהם וגם ממקרים בהם הזמנתם אותו באמצע הלילה או בזמני סופ"ש או חג, שכן במהלכם - מחיר העבודה הרגיל צפוי להתייקר.אתרו אינסטלטור מומלץ בגבעתיים דרך פייפר

טיפים למניעת סתימות בביתכם

כדי למנוע מכם להזמין את האינסטלטור בשנית לצורך פתיחת סתימה בביתכם, דעו כי יהיה עליכם ליישם מספר דברים פשוטים:

 • פסולת - הקפידו שלא להשליך פסולת מוצקה לתעלות הניקוז של הכיור, המקלחת, האמבטיה או האסלה. השליכו את הפסולת במקום זאת אל הפח.
   
 • קופסת הביקורת - במידה ומי הרחצה מתנקזים בצורה איטית עד כלל לא, כדאי שתדעו שהדבר עשוי להעיד על הצטברות פסולת בקופסת הביקורת שבחדר הרחצה. הקופסה הנ"ל לרוב נמצאת בסמוך למתקן הרחצה והיא בעלת מכסה עגול שניתן לפתוח. במידה ופתחת את הקופסה והיא אכן התמלאה בליכלוך, דאגו לאסוף אותו ולזרוק לפח. יכול להיות שזה מה שיפתור את בעיית הניקוז האיטי. נמליץ לבצע את הניקוי כל כמה שבועות.
   
 • שמן - הקפידו לשפוח שאריות שמן לפח ולא לכיור, היות והשמן מצטבר לו בדפנות הצנרת של הכיור, מה שגורם לסתימות לעתים קרובות.
   
 • מסננת - הקפידו להציב מסננת בחור הניקוז של הכיור ובחורי ניקוז באמבטיות או מקלחות. הסיבה היא כי זוהי דרך יעילה למנוע מהליכלוך לחדור לפתח הניקוז אל הצנרת.