מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

אינסטלטור בגאולים

זקוקים לשירותי אינסטלטור בגאולים? פורטל 'פייפר אינסטלציה' מאפשרים לכם למצוא אינסטלטורים למגוון עבודות קטנות בבית ובעסק. מהיום ניתן למצוא שרברב בגאולים בקלות ע''י השארת פרטים, ונציגנו יחזרו עם מספר הצעות מחיר ואתם מרוויחים.

השוו מחירים ומצאו אינסטלטורים בגאולים:

אצלנו תוכלו להשוות מחירים בין אינסטלטורים בגאולים ולהוזיל עלויות טיפול. 'פייפר אינסטלציה' מתמחים במציאה של מגוון אינסטלטורים באיזור מגוריכם. אצלנו תוכלו להשאיר פרטים ונציגנו יחזרו אליכם עם מספר הצעות מחיר מאינסטלטורים מומלצים בגאולים.

 

אינסטלטור בגאולים

טבלת מחירים לעבודות אינסטלטור בגאולים:

ראו מחירים כלליים לביצוע עבודות אינסטלטורים בגאולים. חשוב לוודא כי מחירי האינסטלטורים במרכז הינם משתנים וכל מקרה לגופו בהתאם למקרה התקלה הספציפי ולכן יש לקחת את העלויות בעירבון מוגבל, תמיד נדרש לבדוק עם האינסטלטור על אופן טיפול התקלה ומהו המחיר שיגבה לפני שמזמינים את שירותיו.

מחירון עבודות אינסטלטורים בגאולים

מחיר עבור פתיחת סתימה בשירותים

פתיחת סתימה בשירותים עם פומפה, סודה או ספירלה.


200 - 350 ש"ח
עלות שאיבת בור ביוב עם ביובית

פינוי שפכים באתר מורשה.


700 - 1,000 ש"ח
מחירי התקנת נקודת אינסטלציה

מחיר עבור נקודת אינסטלציה (ניקוז / ביוב) בבית.


1,500 - 2,000 ש"ח
עלות ממוצעת להתקנת אסלה סמויה

כולל חיבור נקודת מים / ביוב וחציבה בקיר.


1,250 - 1,800 ש"ח
מחיר ממוצע לתיקון נזילה בשירותים

תיקון נזילה בניאגרה ובכלל בשירותים.


200 - 450 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

מהי עלות הזמנת שירותי אינסטלציה בגאולים?

מחירי ביקור אינסטלטורים עשויים להשתנות מאחד לשני, כל אינסטלטור מתמחר את עצמו אחרת עבור העבודה אותה נדרש לעשות. בד''כ הבדלי המחירים נעים בטווחים של מאות שקלים בודדים לטיפול ובמקרים מסוימים עשויים לנו בהבדלים של אלפי שקלים משרברב לשרברב.

 

אנחנו מתמחים במציאת שירותי אינסטלטור בגאולים ובאמצעותנו תוכלו לעשות השוואת מחירים בין מספר שרברבים ולחסוך בעלויות. השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

כיצד נקבע התמחור של עבודות אינסטלטור?

אם זו תקלת סתימה פשוטה בשירותים, השרברב ינסה לפתור אותה באמצעות פומפה, סודה לשתייה או צינור. אם התקלה נפתרה ולא היה שימוש במצלמה תרמית,  אין ממה לחשוש מטיפול יוקרתי למדי. אך אם טיפול השחרור סתימה מצריך שימוש במצלמה תרמית - מחיר הטיפול יטפס בכמה מאות שקלים.

 

התמחור נקבע לפי גודל התקלה והציוד שהאינסטלטורים איתם נדרשים לעבוד. חשוב להבין כי אין באמת דרך לקבוע מחיר אחיד לכולם, ואין על כך פיקוח. לכן חשוב לבצע השוואת מחירים וסקר שווקים לפני שמחליטים לקרוא לאינסטלטור בגאולים.

 

בנוסף מכיוון שהטכנולוגיה מתפתחת, מתווסף ציוד חדש לתחום באופן תמידי עם ציוד שעוזר לפתור או לאתר תקלה במהירות ולעתים שימוש בציוד יקר כמו צילום צנרת ביוב ומאפשר להימנע משימוש בשיטות טיפול ישנות ולמנוע טיפולים מיותרים ועלויות גבוהות.