מחפש אינסטלטור?
מחפש אינסטלטור? קבל עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

אינסטלטור בבאר יעקב

מחפשים אינסטלטור מומלץ ומקצועי בבאר יעקב והסביבה? השאירו פנייה באתר שלנו ותקבלו עד שלוש הצעות מחיר מצוינות לכל עבודת אינסטלציה, קטנה וגם גדולה.

אינסטלטור בבאר יעקב לאיתור נזילות בבית

נזילות יכולות להיווצר גם בצנרת פתוחה וגלויה אך גם כמובן בקירות הבית מאחר ושם עוברים צינורות רבים שאינם גלויים. כאשר נוצרת נזילה בצנרת חבויה, נדרש להזמין שירות של איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית אשר מאתרת את הנקודה של הנזילה באמצעות אינפרא אדום.

עבודת איתור נזילות יכולה לנוע בין 800 ש"ח ל-1,400 ש"ח אך העלות הסופית נקבעת על סמך סוג השיטה הנבחרת וסוג הנזילה (גלויה או נסתרת). כאשר אתם מחפשים אינסטלטור בבאר יעקב שיסייע לכם באיתור של נזילה בבית או בחצר, כדאי מאוד לבדוק איתו באשר לציוד שבו הוא משתמש מאחר וציוד מתקדם יכול לחסוך לכם כסף מאחר ולא תטרכו לשבור קירות ולבצע שיפוצים בשביל לאתר את מקור הנזילה.

אינסטלטור בבאר יעקב

השוואת מחירים בין אינסטלטורים בבאר יעקב

אין ספק שהשוואת מחירים היא אחת הדרכים הטובות ביותר בשביל להגיע למחירים טובים וזולים. כאשר אתם בוחנים מספר הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים, קל מאוד להשוות בין ההצעות ולהחליט באיזה מבעלי המקצוע כדאי לבחור. פורטל פייפר אינסטלציה מאפשר לכם לקבל עד שלוש הצעות כאלה מאינסטלטורים בבאר יעקב אשר מספקים מגוונים שירותי אינסטלציה, החל מתיקון תקלות ועד להתקנות של כלים סניטריים וצנרת בבית.

איך בוחרים אינסטלטור באזור באר יעקב?

בשביל לבחור שרברב טוב במרכז, אנו ממליצים לכם לבחון את הדברים הבאים עם בעל המקצוע:

  • זמינות לביצוע העבודה: מתי יכול בעל המקצוע להגיע אליכם בשביל לבצע את העבודה הרצויה? במקרים רבים בהם נדרש לבצע עבודות אינסטלציה, ישנה חשיבות לזמינות הגבוהה של בעלי המקצוע מאחר והתקלות מנטרלות אותנו מעבודה במטבח או שימוש בשירותים.

  • ניסיון מקצועי: כדאי לחפש אינסטלטור באזור באר יעקב שעובד בתחום כבר מספר שנים. כמו שאומרים, אין חכם כבעל ניסיון ולמעשה בכל הקשור לעולם האינסטלציה - המשפט הזה אפילו נכון מתמיד.

  • ציוד מתקדם: לפעמים ציוד מתקדם יכול לחסוך לא מעט זמן בטיפול בתקלות וגם מייעל את כל תהליך העבודה. כפי שציינו קודם לכן, איתור נזילות עם מצלמה טרמית, יעזור לכם להימנע משבירה של קירות הבית ופירוק של אזורים לצורך הזיהוי. 

פתיחת סתימות בכל אזורי הבית

אין ספק, אחת הקריאות הנפוצות ביותר בענף האינסטלציה הן בנוגע לפתיחה של סתימות באזורים שונים בבית, החל מהאסלות ועד לכיורים בחדרי האמבטיה או המטבח. סתימות במקלחת נוצרות בדרך כלל בעקבות הצטברות של שיערות, בעוד סתימות בשירותים עשויות להיגרם בשל זריקה של מגבונים שאינם מתכלים או מתפוררים ולמעשה מונעים זרימה של המים באופן תקין.

סתימות במטבח לעומת זאת, נוצרות כאשר שופכים שמן לתוך המערכת או שאריות רבות של מזון שסותם את מערכת הניקוז. ניתן לפתוח סתימות בעזרת פומפה או על ידי פיזור חומרים מיוחדים אשר ממיסים את המזון שהצטבר. לרוב מחיר של פתיחת סתימה פשוטה נע בין 200 ש"ח ל-400 ש"ח, בעוד פתיחה של סתימה מורכבת יותר כמו סתימת שורשים, יכול להגיע גם לעלות של 1,800 ש"ח.

מה כדאי לבדוק לאחר עבודת אינסטלציה בבאר יעקב?

בסיום העבודה, חשוב לוודא שההתקנה או התיקון בוצעו כמו שצריך לפני שהאינסטלטור עוזב את הדירה. כלומר, במידה והחלפת ברז, הקפידו לוודא שהוא תקין ואינו נוזל או מטפטף. כדאי גם לבדוק האם האינסטלטור פתח את ברז המים בדירה וזאת מאחר ורוב בעלי המקצוע מקפידים על סגירת המים בזמן העבודה. אם הזמנתם עבודת אינסטלציה בבאר יעקב הכוללת החלפה של כלים סניטריים (ניאגרות, אסלות, ברזים, כיורים ועוד) כדאי לבדוק שההתקנה בוצעה כמו שצריך ושהכל יציב ולא מתנדנד או רועד.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה