מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

אינסטלטור בבאר יעקב

מחפשים אינסטלטור מומלץ ומקצועי בבאר יעקב והסביבה? השאירו פנייה באתר שלנו ותקבלו עד שלוש הצעות מחיר מצוינות לכל עבודת אינסטלציה בבאר יעקב, קטנה וגם גדולה.

אינסטלטור בבאר יעקב לאיתור נזילות בבית

נזילות יכולות להיווצר גם בצנרת פתוחה וגלויה אך גם כמובן בקירות הבית מאחר ושם עוברים צינורות רבים שאינם גלויים. כאשר נוצרת נזילה בצנרת חבויה, נדרש להזמין שירות של איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית אשר מאתרת את הנקודה של הנזילה באמצעות אינפרא אדום. עבודת איתור נזילות בבאר יעקב יכולה לנוע בין 800 ש"ח ל-1,400 ש"ח אך העלות הסופית נקבעת על סמך סוג השיטה הנבחרת וסוג הנזילה (גלויה או נסתרת).

 

מחיר ממוצע לשירותי איתור נזילות בבאר יעקב

מחיר ממוצע לשירותי איתור נזילות בבאר יעקב: 1100 ₪

טווח מחיר גבוה 1400 ₪

טווח מחיר נמוך 800 ₪

 

כאשר אתם מחפשים אינסטלטור בבאר יעקב שיסייע לכם באיתור של נזילה בבית או בחצר, כדאי מאוד לבדוק איתו באשר לציוד שבו הוא משתמש מאחר וציוד מתקדם יכול לחסוך לכם כסף מאחר ולא תטרכו לשבור קירות ולבצע שיפוצים בשביל לאתר את מקור הנזילה.

אינסטלטור בבאר יעקב

איך בוחרים אינסטלטור באזור באר יעקב?

בשביל לבחור שרברב טוב במרכז, אנו ממליצים לכם לבחון את הדברים הבאים:

  • זמינות לביצוע העבודה: מתי יכול בעל המקצוע להגיע אליכם בשביל לבצע את העבודה הרצויה? במקרים רבים בהם נדרש לבצע עבודות אינסטלציה, ישנה חשיבות לזמינות הגבוהה של בעלי המקצוע מאחר והתקלות מנטרלות אותנו מעבודה במטבח או שימוש בשירותים.

  • ניסיון מקצועי: כדאי לחפש אינסטלטור באזור באר יעקב שעובד בתחום כבר מספר שנים. כמו שאומרים, אין חכם כבעל ניסיון ולמעשה בכל הקשור לעולם האינסטלציה - המשפט הזה אפילו נכון מתמיד.

  • ציוד מתקדם: לפעמים ציוד מתקדם וחדשני יכול לחסוך לא מעט זמן בטיפול בתקלות וגם מייעל את כל תהליך העבודה. כפי שציינו קודם לכן, איתור נזילות עם מצלמה טרמית, יעזור לכם להימנע משבירה של קירות הבית ופירוק של אזורים לצורך הזיהוי.  לפני הזמנת אינסטלטור בבאר יעקב, הקפידו לבדוק אם איזה ציוד הוא עובד.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

השוואת מחירים בין אינסטלטורים בבאר יעקב

אין ספק שהשוואת מחירים היא אחת הדרכים הטובות ביותר בשביל להגיע למחירים טובים וזולים. כאשר אתם בוחנים מספר הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים, קל מאוד להשוות בין ההצעות ולהחליט באיזה מבעלי המקצוע כדאי לבחור.

 

פורטל פייפר אינסטלציה מאפשר לכם לקבל עד שלוש הצעות כאלה מאינסטלטורים בבאר יעקב אשר מספקים מגוונים שירותי אינסטלציה, החל מתיקון תקלות ועד להתקנות של כלים סניטריים וצנרת בבית.

פורטל פייפר

פתיחת סתימות בכל אזורי הבית

אין ספק, אחת הקריאות הנפוצות ביותר בענף האינסטלציה הן בנוגע לפתיחה של סתימות באזורים שונים בבית, החל מהאסלות ועד לכיורים בחדרי האמבטיה או המטבח. עבודה של פתיחת סתימות בבאר יעקב יכולה להיות פשוטה יחסית או מורכבת, תלויה מהו הגורם לסתימה והיכן היא ממוקמת.

 

סתימות במקלחת נוצרות בדרך כלל בעקבות הצטברות של שיערות, בעוד סתימות בשירותים עשויות להיגרם בשל זריקה של מגבונים שאינם מתכלים או מתפוררים ולמעשה מונעים זרימה של המים באופן תקין. סתימות במטבח לעומת זאת, נוצרות כאשר שופכים שמן לתוך המערכת או שאריות רבות של מזון שסותם את מערכת הניקוז.

 

ניתן לפתוח סתימות בעזרת פומפה או על ידי פיזור חומרים מיוחדים אשר ממיסים את המזון שהצטבר. לרוב מחיר של פתיחת סתימה פשוטה נע בין 200 ש"ח ל-400 ש"ח, בעוד פתיחה של סתימה מורכבת יותר כמו סתימת שורשים, יכול להגיע גם לעלות של 1,800 ש"ח.

 

אגב, לעיתים חלקנו מנסים לחסוך עלויות ולהימנע מהזמנת שרברב בבאר יעקב ובוחרים באופציה של שימוש בחומרים לפתיחת סתימות. נדגיש כי זה לא מומלץ במיוחד ולעיתים יכול לגרום לכוויות, שחיקה של גומיות בצנרת ואף החמרת הסתימה.

 

אינסטלציה בבאר יעקב

מה לבדוק לאחר עבודות אינסטלציה בבאר יעקב?

בסיום העבודה, חשוב לוודא שההתקנה או התיקון בוצעו כמו שצריך לפני שהאינסטלטור עוזב את הדירה. כלומר, במידה והחלפת ברז, הקפידו לוודא שהוא תקין ואינו נוזל או מטפטף (קראו עוד על למה הברז מטפטף). כדאי גם לבדוק האם האינסטלטור פתח את ברז המים בדירה וזאת מאחר ורוב בעלי המקצוע מקפידים על סגירת המים בזמן העבודה.

 

אם הזמנתם אינסטלטור בבאר יעקב לביצוע החלפה של כלים סניטריים (ניאגרות, אסלות, ברזים, כיורים ועוד) כדאי לבדוק שההתקנה בוצעה כמו שצריך ושהכל יציב ולא מתנדנד, עוד בזמן שהאינסטלטור נמצא אצלכם במקום.