מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

אינסטלטור באלישמע

מחפשים אינסטלטור מומלץ באלישמע? אם אתם זקוקים לאינסטלטור למגוון עבודות אינסטלציה בבית ובעסק 'פייפר אינסטלציה' יעזור לכם למצוא שרברב מקצועי ואמין במחיר זול. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים ונציגנו יחזרו אליכם עם מספר הצעות מחיר אטרקטיביות למציאת האינסטלטור הבא שלכם.

אינסטלטור באלישמע למגוון עבודות בבית ובעסק

כמו שכולנו יודעים, מציאת אינסטלטור מומלץ לתיקון הבעיה היא איננה משימה כה פשוטה. ישנם מאות אינסטלטורים במרכז שצריך לסנן, וכל אחד מהם עשוי לעבוד במגזר מסוים שלא מתאים לנו (פרטי או עסקי).

 

אם גם לכם קורה מדי פעם שמתרחשת תקלה באחת מצנרות הבית / עסק, או שיש צורך בהתקנת נקודת מים במרפסת ואתם מחפשים אינסטלטור באלישמע שיפתור זאת. אצלנו תוכלו לחסוך בענק ע"י השארת פרטים ונציג יחזור אליכם עם עד 3 הצעות מחיר אטרקטיביות ממספר שרברבים בתחום. 

 

אינסטלטור באלישמע

מחירון אינסטלטור מומלץ באלישמע

אם אתם מעוניינים בלראות מחירים עבור עבודות שונות בתחום האינסטלציה, הכנו עבורכם טבלת מחירים עבור עבודות שונות בתחום. חשוב לציין כי המחירון נקבע ע''י מספר אינסטלטורים בתחום ולכן אינו מייצג מחיר קבוע באתר אלא מייצג מחירון כללי. תוכלו לעיין עוד בהרחבה על מחירון עבודות אינסטלציה.

מחירון עבור עבודות אינסטלטור באלישמע

תיקון נזילה בשירותים

תיקון נזילה בניאגרה, מהאסלה ובחדר השירותים.


150 - 250 ש"ח
מחיר עבור החלפת צינור ביוב ראשי

עלות בעבור החלפת צינור 4 צול של ביוב ראשי היוצא מבית או דירה אל קו העירייה, לפי מטר.


450 - 650 ש"ח
צילום קו ביוב באמצעות סיב אופטי

באמצעות החדרת מצלמה זעירה לאיתור סתימות בצנרת (עד 40 מטר).


1,000 - 1,400 ₪
מחיר התקנת ניאגרה ואסלה פשוטה

העלות היא כולל קיבוע לרצפה, לא כולל הניאגרה והאסלה.


500 - 800 ₪
התקנת כיור וחדר אמבטיה לשירותים

לא כולל עלות כיור חדש, התקנה סטנדרטית על גבי קיר ארון.


400 - 700 ₪
מחיר החלפת ברז

עלות החלפת ברז כולל פירוק הישן - (מחיר עבור החלפת ברז מטבח או ברז כיור רגיל באמבטיה).


300 - 450 ₪

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

אינסטלטורים מומלצים באלישמע לעסק

אם הינכם בעלי עסק הפועלים באלישמע ומעוניינים בשמירת צנרת מים / ביוב בריאה, תצטרכו להזמין שירותי אינסטלציה באופן יחסית תדיר. בעיות וסתימות בצנרת המים או הביוב היא חלק בלתי נפרד מתחזוקת הצנרת השוטף.

 

לכן לעתים נצטרך להזמין שירותי ביובית לשחרור סתימות קשות בצנרת (ראו עוד בהרחבה על שירותי ביובית). לעתים פיצוץ או הצפה בצנרת המים / ביוב עלולים להסב נזק כלכלי רב ולהפריע בתפעול השוטף של העסק ולגרום להפסדים.

 

מכיוון שנזילה קטנה שלא טופלה עשויה להפוך לנזילה גדולה, לכן חשוב להקפיד על איש אינסטלטציה באלישמע שיוודא כי צנרת מים / ביוב שלכם בריאה בכל מצב.

 

כיצד זה עובד?

השוואת מחירים בין אינסטלטורים באלישמע

במידה ויש לכם איש אינסטלציה קבוע שמגיע אליכם וגובה מחירים גבוהים למדי, אצלנו תוכלו להחליפו בשרברב אחר ולבצע השוואת מחירים בין מספר אינסטלטורים במרכז ולערוך השוואה מסודרת בין כל האינסטלטורים והמחירים שגובים.

 

כך תחסכו זמן יקר ומאמצים אחר מציאת השרברב הקבוע שלכם ובנוסף תהיו גם מרוצים מהעלויות הנמוכות וגם ממציאת אינסטלטור באלישמע אמין ומקצועי. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פנייה דרך הטופס הבא ונחזור אליכם עם הצעת מחיר.