מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

אינסטלטור באור יהודה

 

מחפשים אינסטלטור מקצועי, אמין, שירותי ואדיב? פורטל פייפר אינסטלציה מאפשר לכם לקבל עד שלוש הצעות מחיר מאינסטלטורים באור יהודה ובכך לבצע השוואת מחירים שתעזור לכם להוזיל ולחסוך בעלויות.

כמה עולה להזמין אינסטלטור באור יהודה?

עלות ביקור סטנדרטי של אינסטלטור באור יהודה, בשעות העבודה המקובלות, ללא החלפה של רכיבים כלשהם - נעה בין 200 ש"ח ל-300 ש"ח. זקוקים למחירים נוספים? בקרו במחירון האינסטלציה שלנו.

מחיר ממוצע לביקור שרברב באור יהודה

מחיר ממוצע לביקור שרברב באור יהודה: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

 

ומה העלות של עבודות אינסטלציה באור יהודה? תלוי בסוג העבודה כמובן. בדרך כלל העלות של עבודות הקשורות לפתיחת סתימות באור יהודה יעלו בין 200 ל-800 ש"ח, כאשר מדובר בסתימה פשוטה יחסית. אך ייתכנו גם מצבים בהם מדובר בסתימה מורכבת יותר כמו סתימת שורשים בביוב אשר עשויה להגיע גם לעלות של 1,500 ש"ח ואף יותר.

 

מחיר עבור תיקון של צנרת חשופה נע לרוב בטווח העלויות שבין 400 ש"ח ל- 700 ש"ח. עבודת החלפה של סיפון יכולה להתחיל בסכום של 250 ש"ח ולהגיע גם עד לסכום של 550 ש"ח במקרים בהם מדובר על סיפון שעשוי מתכת.אינסטלטור באור יהודה

השוו מחירים בין אינסטלטורים באור יהודה

במקום לבדוק הצעת מחיר אחת, תוכלו להיעזר באתר שלנו בשביל לבצע סקר שוק והשוואת מחירים קצרה ונוחה בין אינסטלטורים באור יהודה. לאחר שאתם משאירים פנייה באתר, אנו חוזרים אליכם טלפונית על מנת לברר מה בדיוק אתם מחפשים, לאחר בירור הפנייה, נדאג להעביר אותה אל אנשי המקצוע המעולים שאנו עובדים איתם, כאלה בעלי המלצות וחוות דעת מצוינות אשר ישמחו להעניק לכם שירות מקצועי ואמין.

השוואת המחירים בין אינסטלטורים באור יהודה דרך פורטל פייפר אינסטלציה היא ללא עלות וללא התחייבות ולכן תוכלו להיעזר בשירות שלנו בכל מקרה בו נדרש אינסטלטור. מתגוררים בסביבתה הקרובה של אור יהודה? אל דאגה. אנו נעזור לכם למצוא אינסטלטורים מומלצים במרכז בהתאם לעיר שלכם.

פורטל פייפר אינסטלציה

האם אינסטלטור מבצע את כל סוגי העבודות?

כדאי להבדיל בין מספר בעלי מקצוע בתחום האינסטלציה וזאת מכיוון שלא כל העבודות מתבצעות ישירות על ידי אינסטלטור אלא לעיתים יהיה מדובר בקבלני אינסטלציה, קבלני ביוב המחזיקים רכב ביובית וקבלני משנה אחרים. ככל שמדובר בעבודה קטנה ופשוטה יותר, כך תדעו שעליכם לפנות לאינסטלטור באור יהודה וככל שמדובר בעבודה מורכבת ורחבת היקף כמוהקמת תשתיות מים או ביוב, יש להיעזר בקבלן אינסטלציה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609
 

מה בודקים לפני עבודת אינסטלציה באור יהודה

מומלץ לבדוק בראש ובראשונה זמינות של בעל המקצוע לביצוע העבודה, במיוחד כאשר מדובר בתקלות דחופות כמו פיצוץ בצנרת או נזילות מהניאגרה. אם בעל המקצוע אינו זמין להגיע בטווח של כמה ימים או אפילו כמה שעות, ייתכן וזה בכלל לא רלוונטי עבורכם בשל הדחיפות. כמו כן, שווה לבדוק האם אתם מקבלים אחריות על העבודה המתבצעת ובמידה וכן, למשך כמה זמן.

וודאו מה בדיוק כוללת האחריות ובקשו אותה גם בכתב, למען הסדר הטוב. בנוסף, בדקו האם בעל המקצוע התנסה בעבר בסוג העבודה הרצויה מאחר ויש סוגים שונים של עבודות אינסטלציה באור יהודה ולא תמיד בעל מקצוע אשר מספק שירותי איתור נזילות באור יהודה, יספק גם שירות של צילום קווי ביוב או התקנת כלים סניטריים.