מחפש אינסטלטור?
מחפש אינסטלטור? קבל עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

אינסטלטור באור יהודה

מחפשים אינסטלטור מקצועי, אמין ושירותי? פורטל פייפר אינסטלציה מאפשר לכם לקבל עד שלוש הצעות מחיר מאינסטלטורים באור יהודה ובכך לבצע השוואת מחירים שעוזרת לחסוך בעלויות.

כמה עולה להזמין אינסטלטור באור יהודה?

התשובה לשאלה זו נגזרת מסוג העבודה אשר מתבצעת. בדרך כלל העלות של עבודות הקשורות לפתיחה של סתימות נעה בין 200 ש"ח ל-800 ש"ח אך ייתכנו גם מצבים בהם מדובר בסתימה מורכבת יותר כמו סתימת שורשים בביוב אשר עשויה להגיע גם לעלות של 1,500 ש"ח ואף יותר. מחיר עבור תיקון של צנרת חשופה נע לרוב בין 400 ש"ח ל- 700 ש"ח.

עבודת החלפה של סיפון יכולה להתחיל בסכום של 250 ש"ח ולהגיע גם עד לסכום של 550 ש"ח במקרים בהם מדובר על סיפון מתכת. חשוב לציין שביקור סטנדרטי של אינסטלטור באור יהודה, בשעות העבודה המקובלות, ללא החלפה של רכיבים כלשהם - נעה בין 200 ש"ח ל-300 ש"ח. זקוקים למחירים נוספים? בקרו במחירון האינסטלציה שלנו.

אינסטלטור באור יהודה

השוו מחירים בין אינסטלטורים באור יהודה

במקום לבדוק הצעת מחיר אחת, תוכלו להיעזר באתר שלנו בשביל לבצע סקר שוק והשוואת מחירים קצרה ונוחה בין אינסטלטורים באור יהודה. לאחר שאתם משאירים פנייה באתר, אנו חוזרים אליכם טלפונית על מנת לברר מה בדיוק אתם מחפשים, לאחר בירור הפנייה, נדאג להעביר אותה אל אנשי המקצוע המעולים שאנו עובדים איתם, כאלה בעלי המלצות וחוות דעת מצוינות אשר ישמחו להעניק לכם שירות מקצועי ואמין.

השוואת המחירים בין אינסטלטורים באור יהודה דרך פורטל פייפר אינסטלציה היא ללא עלות וללא התחייבות ולכן תוכלו להיעזר בשירות שלנו בכל מקרה בו נדרש אינסטלטור.

מתגוררים בסביבתה הקרובה של אור יהודה? אל דאגה. אנו נעזור לכם למצוא אינסטלטורים מומלצים במרכז בהתאם לעיר שלכם.

מה בודקים לפני עבודת אינסטלציה באור יהודה

מומלץ לבדוק בראש ובראשונה זמינות של בעל המקצוע לביצוע העבודה, במיוחד כאשר מדובר בתקלות דחופות כמו פיצוץ בצנרת או נזילות מהניאגרה. אם בעל המקצוע אינו זמין להגיע בטווח של כמה ימים או אפילו כמה שעות, ייתכן וזה בכלל לא רלוונטי עבורכם בשל הדחיפות. כמו כן, שווה לבדוק האם אתם מקבלים אחריות על העבודה המתבצעת ובמידה וכן, למשך כמה זמן.

וודאו מה בדיוק כוללת האחריות ובקשו אותה גם בכתב, למען הסדר הטוב. בנוסף, בדקו האם בעל המקצוע התנסה בעבר בסוג העבודה הרצויה מאחר ויש סוגים שונים של עבודות אינסטלציה באור יהודה ולא תמיד בעל מקצוע אשר מתמחה בפתיחת סתימות, ידע לאתר נזילות בקיר או שיתכן שהוא פשוט אינו מחזיק בציוד המתאים לביצוע הבדיקה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה