מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

אינסטלטור במודיעין

זקוקים לשירותי אינסטלציה? בין אם מדובר בהגברת לחץ מים או תיקון והחלפה של צנרת וכמובן פתיחה של סתימות - בפורטל פייפר תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר של אינסטלטורים במודיעין וכך תוכלו להשוות ביניהן ולחסוך בכסף.

מחירון אינסטלטור במודיעין

להלן מספר הצעות מחיר של עבודות אינסטלציה במודיעין שאספנו ממחירון האינסטלטורים של פורטל פייפר:

סוג השירות וטווח המחירים המשוער

ביקור אינסטלטור במודיעין עד הבית

מחיר זה מתייחס להגעה של אינסטלטור בשעות עבודה פורמאליות (ימים א' - ה' בין השעות 8:00 - 18:00).


150 - 250 ש"ח.
עלות תיקון צנרת חשופה

טיפול ייסודי בצנרת החיצונית (לא מתחת לריצוף)


450 - 700 ₪
כמה צפויה לעלות עבודה של החלפת ברז?

כולל פירוק והוצאה של הברז הישן.


300 - 450 ₪
עלות התקנת אסלה רגילה

מחיר זה הוא עבור אסלה רגילה מסוג מונובלוק ולא סמויה.


500 - 800 ₪
עלות פתיחת סתימות במודיעין - בכיור המטבח

פתיחת סתימה בכיור מטבח באמצעות ספירלה חשמלית.


400 - 500 ש"ח
כמה עולה לאתר נזילה בקיר?

שירותי איתור נזילות במודיעין המתבצעים עם מצלמה תרמית.


1,400 - 1,800 ש"ח
מחיר פתיחת סתימה בשירותים

פתיחה עם פומפה או ספירלה.


200 - 350 ₪
התקנת טוחן אשפה

המחיר כולל התקנה של טוחן אשפה, ללא שווי הרכיב עצמו. 


400 - 500 ש"ח
החלפת אביק לאמבטיה

החלפה של אביק לאמבטיה, כולל את שווי האביק.


1,200 - 1,500 ש"ח
התקנת כיור בחדר אמבטיה

המחיר כולל התקנה של כיור ע"י אינסטלטור במודיעין, ללא שווי הכיור. 


400 - 700 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

 • חשוב לדעת כי פורטל פייפר אינו מתחייב למחירים המצויינים ושמחיר העבודה הסופי ייקבע לפי שיקול דעתו של אינסטלטור במודיעין.

אילו שירותי אינסטלציה במודיעין ניתן לקבל דרככם?

לא בטוחים אילו עבודות אינסטלציה ניתן להשיג דרכנו? דרך אינסטלטורים שעובדים עם פורטל פייפר תוכלו להשיג מגוון רחב של שירותי אינסטלציה במודיעין, כגון:

 • התקנה של כלים סניטאריים - מעוניינים להחליף את האסלה הישנה ולהתקין אסלה סמוייה, אינסטלטור במודיעין יוכל גם להתקין עבורכם מקלחת חדשה או כיור.
   
 • פתיחת סתימות - אז כמובן שבמידה ויש לכם סתימה באסלה, באמבטיה או בכיור דעו כי אינסטלטורים במודיעין יוכלו לפתוח אותה בלי שום בעיה ובצורה מהירה שתאפשר לכם לחזור לשגרה כמה שיותר מהר.
   
 • איתור נזילות - קיבלתם חשבון מים גבוה? זה עשוי להעיד על ביזבוז של מים באזור נסתר, כמו בצנרת החבוייה בין הקירות. במקרה כזה תוכלו להיעזר באינסטלטור שיבצע איתור של הנזילה באמצעים טכנולוגיים ייעודיים כמו שימוש במצלמה טרמית, חיישן גז וסיב אופטי. קחו בחשבון שלא כל אינסטלטור במודיעין מחזיק בציוד המתאים לשם כך ומומלץ לוודא זאת לפני שתזמינו אותו לביתכם.
   
 • תיקון נזילות - אם חשבתם שאינסטלטור במודיעין יכול לתקן נזילות בניאגרה בלבד - דעו כי נוסף על כך הוא יוכל לתקן גם נזילות מתחת לכיור, נזילות באמבטיה ואף כאלו שנוצרו בין הקירות כתוצר של פיצוץ צינור.


שירותי אינסטלציה במודיעין

יש סתימה בשירותים? - הזמינו אינסטלטור במודיעין במהירות דרכנו.

במקרים בהם נוצרת סתימה באסלה בגלל הצטברות נייר או פסולת אחרת ומי הניאגרה עולים על גדותיהם דעו כי זו העת להזמין אינסטלטור במודיעין שיביא לפתרון מהיר של הבעיה ויחזיר אתכם לשגרה כמה שיותר מהר. 
 

הדחיפות להזמנת אינסטלטור במודיעין:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

מה משפיע על מחירים שגובה אינסטלטור במודיעין?

המחיר הסופי שאינסטלטור גובה עבור השירות שלו נגזר ממספר גורמים, אותם נציג מתחת:

 • שעת ההגעה - במידה ותזמינו אינסטלטור במודיעין  מחוץ לטווח השעות הפורמאלי (א' - ה' בין 8:00 - 18:00) - צפו לשלם מחיר ביקור יקר יותר.
   
 • חלקי החילוף - קחו בחשבון גם שימוש בחלקי חילוף שבהם יצטרך להשתמש האינסטלטור ע"מ לטפל בבעיה שעליו לתקן אצלכם, כך שאם תרצו לחסוך - ערכו בדיקה ורכשו את החלקים בעצמכם ע"מ לחסוך במחיר העבודה של האינסטלטור.
   
 • המורכבות שבעבודה - במידה ומדובר בהליך שגובל במורכבות כזו או אחרת, כמו נגיד במקרה של תיקון אסלה סמוייה, שם במרבית הפעמים האינסטלטור ייאלץ לפתוח את קיר הגבס כדי לבדוק את הניאגרה שחבויה מאחוריו - דבר שאוטומטית ייקר את הליך העבודה.
   
 • סוג התקלה - כמובן שמחיר תיקון נזילה באסלה במודיעין בהשוואה להתקנת אסלה מאפס יהיה שונה וזאת היות ומדובר בהליך קצר, שברוב המקרים נכלל בעלות ביקור של אינסטלטורים במודיעין.


פתיחת סתימה בכיור במודיעין

כמה זמן לוקח לשרברב במודיעין להגיע אליי?

זמני הגעה של שרברב במודיעין עד לביתכם נעים בין 30 - 60 דקות וזאת בהתאם לעומס העבודה שהוא חווה באותו היום. יהיו כאלו שיאחרו את טווח השעות שציינו ויהיו כאלו שדווקא יקדימו אך באופן כללי - אלו טווחי הזמן הממוצעים שאספנו.
 

זמן ממוצע להגעת שרברב במודיעין:
45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

האם ניתנת אחריות בעבור שירותי אינסטלציה במודיעין?

בהחלט, מרבית האינסטלטורים במודיעין אף מחלקים את האחריות שהם מקנים לשני סוגים:

 • אחריות על עבודות אינסטלציה קטנות - עבודות כמו: החלפת ברז, פתיחת סתימות ועוד - לרוב לא תקבלו אחריות מצד האינסטלטורים אך דעו כי יש כאלו שכן יעניקו זאת.
   
 • אחריות על עבודות אינסטלציה גדולות - עבודות כגון: התקנת אמבטיה, התקנה של אסלה והתקנת מקלחון - לרוב ניתן לקבל אחריות הנעה בין חצי שנה עד שנה וחצי. מומלץ לוודא זאת עוד בשיחת הטלפון מול האינסטלטור במודיעין.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
שנה וחצי אחריות שנת אחריות חצי שנת אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

תיקון נזילות פשוטות ומורכבות בבית במודיעין

נזילות בבית הן אף פעם לא נחמדות, אבל יש נזילות יותר פשוטות כמו נזילה בברז או באסלה, ויש נזילה בצנרת.

 • נזילה בברז: אם יש נזילה בברז חשוב קודם כל להבין האם מקור הבעיה היא בברז עצמו. לפעמים ניתן לתקן אותה על ידי חיזוק ההברגה ולפעמים תיקון נזילה בברז במודיעין מחייב להחליף את כל הברז.
   
 • נזילה באסלה: בדרך כלל נזילה באסלה במודיעין נובעת בגלל שהחיבור בין האסלה לרצפה לא מספיק חזק או עקב שחיקה של גומיית האטם. קראו עוד על החלפת גומיה בניאגרה.
   
 • נזילה בצנרת: תיקון נזילה בצנרת במודיעין היא הרבה יותר מורכבת מפני שצריך לעשות קודם כל איתור נזילות על מנת לעלות על מקור הנזילה ורק אז ניתן לתקן אותה.

 

איפה הנזילה? מה צריך לעשות?
ברז לחזק את ההברגה או להחליף את הברז
אסלה לחדש את החיבור לרצפה או להחליף את גומיית האטם
צנרת להזמין איתור נזילות מקצועי ולפעול על פי ממצאיו

פתיחת סתימות במודיעין עם אינסטלטור מקצועי

סתימות יכולות להיות שטחיות וקלות לפיתרון במידה ומוצאים אותן מהר, ויש כמה דרכים למנוע את מרביתן:

 • פתיחת סתימה באסלה במודיעין: האויב הגדול ביותר של האסלה שממשיך לסתום אותה הוא מגבונים. הם לא נשטפים טוב ופשוט סותמים את האסלה ולא נותנים לה לעבוד כראוי.
   
 • פתיחת סתימה בכיור במודיעין: סתימה בכיור לרוב מתייחסת לכיור המטבח. האויב הגדול ביותר שלו הוא שאריות מזון לא מסוננות שחוסמות את הצנרת שלו. במקום השני מגיע שמן הבישול שגם הוא גורם לסתימות רבות.
   
 • פתיחת סתימה במקלחת במודיעין: הבנתם כבר שלרוב יש גורם אחד מוביל שגורם לסתימות באזורים השונים בבית. רוצים לנחש מי זה במקלחת? אם התשובה שלכם הייתה שיער, נראה שאתם יודעים על מה אתם מדברים.
   

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

התקנת כלים סניטריים במודיעין מכל הסוגים

צריכים להתקין באז, אסלה, סיפון או כל כלי סניטרי אחר? הזמינו אינסטלטור במודיעין לצורך העבודה הזו:

 • התקנת ברז במודיעין: תוכלו להזמין אינסטלטור לצורך התקנת ברזים חדשים בכיור מטבח או בשירותים. כמובן כולל החלפה של ברז קיים שמטפטף.
   
 • החלפת סיפון במודיעין: החלפה של סיפון ישן בלוי במקרה שהוא מתחיל לנזול או לא לתפקד בצורה ראויה.
   
 • התקנת אסלה במודיעין: התקנה של כל סוגי האסלות - מונובלוק, P רגילה וגם אסלה תלוי עם או בלי מנגנון סמוי.


הזמינו אינסטלטור במודיעין דרך פורטל פייפר

איך מוצאים אינסטלטור מומלץ במודיעין?

על מנת לוודא שתקבלו אינסטלטור במודיעין הנחשב למקצועי והגון, כדאי שתוודאו מספר דברים:

 • כמה וותק ושנות ניסיון יש לאינסלטור שמצאתם? - ככל שותק עבודתו גבוה יותר - כך הנסיון שצבר יהיה גבוה יותר והסיכוי שיבצע טעות בעת העבודה הוא קטן.

 • האם יש עליו המלצות ברחבי הרשת או באתר האינטרנט שלו? חשוב למצוא אינסטלטור מומלץ במודיעין שלקוחותיו יצאו מרוצים. לאחר שתקבלו מפורטל פייפר 3 איסנטלטורים באזורכם, תוכלו לחפש אודותם באינטרנט ולהתרשם מחוות דעת שהשאירו להם לקוחות קודמים שהסתייעו בהם. פעולה זו תסייע לכם להבין את איכות השירות שהעניק האינסטלטור - דבר שיאפשר לכם לבצע בחירה מושכלת

 • זמני הגעה מהירים וזמינות גבוהה לטיפול בתקלות - ודאו שלאינסטלטור במודיעין יש זמינות בזמן הקרוב במידה והנכם זקוקים לכך, לדוגמה אם התפוצץ בביתכם צינור, הדבר מחייב הגעה מיידית של אינסטלטור ואם הוא אומר לכם בטלפון שהוא זמין רק עוד יומיים אז תסכימו איתנו שזה יהיה פחות רלוונטי.
   
 • השוו מחירים פייפר מאפשר להשאיר פרטים בטופס המצורף מתחת ולקבל עד 3 אינסטלטורים באזורכם ובחינם, ביניהם תוכלו לברר אודות מחירי עבודות עוד בטלפון ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר עבורכם.

מדוע יש לי ריח רע בכיור?

במידה וגם אתם סובלים מריח רע בכיור וזאת על אף שאתם מקפידים לנקותו על בסיס קבע, דעו כי הסיבה לריח מתחלקת לשתיים:

 • ריח רע מכיור במטבח - לעתים כשאנו מרוקנים חלק משאריות המזון לפתח הניקוז של הכיור, מגע של השאריות האלו עם מים גורם להפצת ריחות לא נעימים גם לאחר ניקוז השאריות בפתח הניקוז.
   
 • ריח רע מכיור בחדר אמבטיה - גם שאריות של משחות שיניים וסבונים בפתח ניקוז של כיור בחדר הרחצה עשויים לגרום להיווצרות ריחות לא נעימים.