מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

אינסטלטור ברחובות

זקוקים לאינסטלטור ברחובות? קראו מתחת מהי הדחיפות להזמין אותו, אילו עבודות ביכולתו לבצע, תוך כמה זמן הוא מגיע וגם איך בהליך פשוט דרך פייפר תוכלו לקבל לנייד עד 3 אינסטלטורים באזורכם, ביניהם תוכלו להשוות במחיר ולחסוך בכסף - קראו וגלו.

מחירון אינסטלטור ברחובות

מתחת נציג בפניכם מספר הצעות מחיר לדוגמה שאספנו ממחירון האינסטלטורים של פורטל פייפר וזאת כדי לאפשר לכם לקבל סדרי גודל של מחירים: 

עלות הזמנת אינסטלטורים ברחובות

ביקור אינסטלטור ברחובות

מחיר עבור ביקור אינסטלטור ברחובות (במידה ומתבצעת עבודה - מחיר הביקור מתקזז מהעלות הסופית שלה).


200 - 550 ש"ח
פתיחת סתימה באסלה ברחובות

מחיר לפתיחת סתימה באסלה ע"י פומפה, ספירלה או סודה לשתיה.


250 - 350 ש"ח
פתיחת סתימה בכיור ברחובות

מחיר לפתיחת סתימה בכיור מטבח או מקלחת, כולל ניקוי של הסיפון.


250 - 400 ש"ח
פתיחת סתימה במקלחת ברחובות

המחיר כולל פתיחת הסתימה הקיימת, ניקוי מונע וניקוי צנרת הביוב הפנימית המשוייכת לבית.


300 - 450 ש"ח
תיקון נזילה בברז ברחובות

המחיר עבור חיזוק ברז רופף או החלפה של גומיית אטם ע"י אינסטלטור ברחובות.


350 - 550 ש"ח
תיקון נזילה באסלה ברחובות

המחיר הינו לתיקון של חומר האיטום של האסלה או החלפה של גומיית אטם של הניאגרה לאחת חדשה.


200 - 300 ש"ח
התקנת ברז ברחובות

התקנת ברז סטנדרטי מסוג סוללה או פרח, כולל את שווי הברז. במידה ותעדיפו להתקין ברז משוכלל יותר - המחיר צפוי להתייקר.


300 - 500 ש"ח
התקנת סיפון ברחובות

המחיר עבור החלפה והתקנה של סיפון בכיור אמבטיה ע"י אינסטלטור.


300 - 350 ש"ח
התקנת אסלה ברחובות

המחיר כולל פירוק האסלה הישנה והרכבה של אסלה מסוג מונובלוק, ללא שווי האסלה החדשה.


750 - 850 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

מה הדחיפות להזמין אינסטלטור ברחובות?

במידה והתחילה לכם נזילה באסלה שאין באפשרותכם לעצור - עליכם להזעיק בהקדם האפשרי אינסטלטור ברחובות שיתקן את הנזילה וימנע הצפה של מי ביוב בכל הבית שלכם - דבר שמלווה בריחות לא נעימים במובן הקל ולנזק לריצוף ולקירות בבית במובן הקשה.

 

הדחיפות להזמין אינסטלטור ברחובות:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 2 דחיפות נמוכה

תיקון נזילה באסלה ברחובות 

נזילה באסלה תימצא לרוב בחיבור בין האסלה לרצפה, היא עשויה להיווצר ממספר סיבות: בלאי של גומיית הברך המצוייה בחיבור בין הרצפה לאסלה, התרופפות של חיבור האסלה לרצפה עם הברגים או היעדר שכבת איטום תקינה.

במידה ואכן אותרה נזילה ברצפת חדר השירותים שלכם, דעו שזו העת לקרוא לאינסטלטור שיביא לתיקונה. יש לקחת בחשבון שהליך התיקון משתנה בהתאם לגורם הנזילה.

תוך כמה זמן מגיע אינסטלטור ברחובות?

זמן הגעה של אינסטלטור ברחובות עשוי לנוע בין 30 - 60 דקות מהרגע בו שוחחתם טלפונית. קחו בחשבון שיהיו בעלי מקצוע שיקדימו את טווח הזמנים שציינו או לחילופין יאחרו אותו וזאת בהתאם לעומס שהם חווים באותו היום בו הוזמנו.
 

זמן ממוצע להגעת אינסטלטור ברחובות:
45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

מהי האחריות עבור שירותי אינסטלציה ברחובות?

אינסטלטורים באזורכם יעניקו לרוב טווח אחריות הנע בין 6 חודשים ועד שנה וחצי וזאת עבור עבודות אינסטלציה הנחשבות מורכבות ומאסיביות, כמו התקנה של מקלחת והתקנת אסלה תלוייה או אסלה בסיסית מסוג מונובלוק. כמו כן, בכל הקשור לעבודות תיקון שונות וקטנות כמו: תיקוני נזילות למיניהם או פתיחת סתימות - אל תצפו לקבל אחריות כלשהיא.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות להתקנת כלים סאניטריים:
שנה וחצי אחריות שנת אחריות חצי שנת אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ אינסטלטורים ברחובות אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

איך להשיג אינסטלטור מומלץ ברחובות?

במידה וגם אתם מעוניינים לקבל אינסטלטור מומלץ ברחובות במחיר הגון וזאת מבלי להתפשר על איכות העבודה, דעו כי תוכלו להשאיר את פרטיכם בטופס מתחת ולקבל בחינם מפורטל פייפר עד 3 אינסטלטורים באזורכם, ביניהם יתאפשר לכם להשוות במחיר ולחסוך בלא מעט כסף.

פורטל פייפר אף מאפשר לכם לחפש את שמו של בעל המקצוע שקיבלתם באינטרנט ולקרוא חוות דעת שלקוחות קודמים השאירו. דבר זה יאפשר לכם להבין את טיב האיכות והשירות שהעניק ללקוחותיו ובכך תוכלו לקבל בחירה מושכלת יותר ולהמנע משרברבים שאינם מקצועיים ונצלנים.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

אילו שירותי אינסטלציה ברחובות ניתן לקבל דרכנו?

אינכם בטוחים אילו עבודות אינסטלציה תוכלו לקבל משרברב ברחובות? מתחת תוכלו לקרוא על כמה מהנפוצות שבהן:

 • פתיחת סתימות - פתיחת סתימות במיקומים שונים נחשבת לאחת מהנפוצות לביצוע ע"י איסטלטור ברחובות. הוא יתחיל בשחרור הסתימה ע"י פומפה ובמידה והעניין מורכב יותר אף ישתמש במיכשור מקצועי יותר, כמו ספירלה חשמלית.
   
 • תיקון נזילות - במידה וגיליתם נזילה בניאגרה או לחילופין מתחת לכיור ואפילו במקלחת - אינסטלטור ברחובות יבצע תיקון שלה בהתאם לגורם שהביא לה, לדוגמה, אם יהיה צורך בתיקון נזילה בניאגרה, הוא תחילה יברר אם הנזילה נובעת מהתרופפות הברגים המחברים בין האסלה לרצפה, או שאולי מדובר בגומיית ברך שנשחקה. כך או כך יצליח לטפל בבעיה.
   
 • התקנת כלים סניטאריים - מעוניינים להתחדש  באמבטיה גדולה יותר או קטנה יותר? דעו שביכולתו של אינסטלטור ברחובות להתקין אמבטיה חדשה עבורכם או לחילופין, במידה ותרצו לחסוך בעלויות -  לבצע חידוש לאמבטיה הקיימתנוסף לכך, אינסטלטורים מוסמכים להתקין גם כיורים, מקלחונים ואסלות מאפס.
   
 • איתור נזילות - קיבלתם חשבון מים גבוה אך השימוש שלכם במים לא השתנה - הדבר עשוי להצביע על גורם סמוי שמבזבז לכם את המים. במקרה כזה יוכל אינסטלטור מוסמך להגיע אליכם הביתה ולבצע הליך איתור נזילות בליווי של ציוד ייעודי ומשוכלל שמטרתו לאתר נזילות סמויות בקירות ומתחת לריצוף שבביתכם וזאת תוך הימנעות משבירה של קירות כדי לאתר נזילות ששוכנות במקום נסתר לעין.


אינסטלטור ברחובות

כיצד אוכל למנוע סתימות?

במידה וכבר חוויתם פעם אחת ויותר של סתימות מבאסות בביתכם, דעו שזה עשוי לקרות בגלל הצטברות פסולת שאינה מתכלה, כמו: מוצרי הגיינה, שיערות. ובנוסף, במידה ושפכתם לכיור או לאסלה כמויות מצטברות של שמנים שונים ושאריות קפה - דעו שכל אלו מצטברים בתעלות הביוב הישירות של ולבסוף חוסמים ירידה של מים הן בכיור, באסלה או באמבטיה.

מה משפיע על מחירי שירותי אינסטלציה ברחובות?

יש כמה גורמים שמשפיעים באופן ישיר על גובה הצעת המחיר שאתם עשויים לקבל מאינסטלטור ברחובות, נציג אותם מתחת:

 • סוג העבודה - תסכימו איתנו שעלות תיקון נזילה ועלות התקנת אסלה הם שונים בתכליתם נכון? חשוב שתדעו שהמחיר הסופי שתשלמו לשרברב ברחובות נגזר מסוג העבודה שביצע עבורכם, כמו גם המורכבות שלה.
   
 • שעות עבודה - רבים מהאינסטלטורים באזור הדרום עובדים בטווח שעות שבין 8:00 - 18:00, בימי חול וללא סופ"ש או חג. במידה וקרה מקרה חירום באמצע הלילה או בשבת בבוקר - קחו בחשבון שהמחיר שתשלמו להזמין את האינסטלטור יתייקר בעקבות כך.
   
 • ריכוז תקלות - אם תחליטו לרכז מספר תקלות שבסמכותו של אינסטלטור ברחובות לבצע באותו הביקור שלו אצלכם, תוכלו לחסוך לעצמכם תשלום על דמי ביקור חוזרים ולעתים אף לקבל ממנו מחיר מוזל עבור כל העבודות שביצע.

שאלות נפוצות על אינסטלציה ברחובות:

ריכזנו עבורכם מספר שאלות שנשאלו מלקוחות בעיר בנוגע לעבודות אינסטלציה שונות, בצירוף התשובות של מומחי 'פייפר אינסטלציה'.

המים בכיור שלי יורדים לאט מאוד, מה עליי לעשות?

סביר להניח שמתפתחת סתימה בכיור בעקבות שאריות מזון. נדרש לנסות ולפתוח את הסתימה על ידי הוצאת השאריות או להזמין בעל מקצוע לטיפול מקצועי וייסודי יותר/


יש לי בבית ניאגרה סמויה נוזלת, איך אתקן את הנזילה שם?

בדרך כלל התיקון מתבצע דרך פתח השירות של הניאגרה שיוצא מהקיר (איפה שלחצני ההדחה) ולא נדרש לשבור את הקיר. הזמינו בעל מקצוע לבדיקה מקיפה של מקור הנזילה.


אני מעוניין להחליף את הברז במטבח, איך אדע איזה ברז מתאים לי?

אנו ממליצים לבחור במותג מוכר ואיכותי אשר מעניק אחריות על הברז למספר שנים. עבור מטבחים, ההמלצה שלנו היא לבדוק החלפה של ברז, לראש נשלף שמקל על שטיפת הכלים.