מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

אינסטלטור בקרית מלאכי

תקלות בצנרת עשויות להיות לא נעימות ולהפריע לשגרת החיים. אם אתם זקוקים לאינסטלטור בקרית מלאכי, נשמח לסייע לכם בבחירת בעל המקצוע הטוב ביותר. כמו כן, ניתן לבצע דרך האתר השוואה בין מספר בעלי מקצוע שונים - עד למציאת שרברב בקרית מלאכי המספק שירות מקצועי ובמחיר הוגן.

אינסטלטור בקרית מלאכי למגוון עבודות שונות

לאורך השנים, כתוצאה מבלאי טבעי של חלק מהרכיבים במערכת האינסטלציה בבית, צצות תקלות שונות אשר מפריעות לשגרת החיים התקינה. במצב זה, נדרש להזמין אינסטלטור מקצועי אשר יספק שירותי תיקון ויחליף רכיב כזה או אחר במידה והוא בלוי וכבר לא ניתן להשתמש בו. פורטל 'פייפר אינסטלציה' מאפשר לקבל מספר הצעות מחיר לכל עבודה נדרשת - מה שמסייע לכם להבין את המחירים בשוק וכמובן עוזר להזמין אינסטלטור בקרית מלאכי במחיר זול.

 

אינסטלטור בקרית מלאכי

אינסטלטורים בקרית מלאכי - עלות השירותים:

בשביל להגיע מוכנים יותר לשיחה עם האינסטלטור, כדאי לבחון בצורה מעמיקה יותר את טווחי המחירים לעבודות השונות. חשוב להבין כי יש מגוון אינסטלטורים בקרית מלאכי ולכן המחירים אינם אחידים וכל אינסטלטור מתמחר את עבודתו בצורה מעט שונה. זאת הסיבה שהמחירים מוצגים כאן כטווח ולא כמחיר מדויק. מומלץ לוודא עלויות לפני שמזמינים את העבודה על מנת לא להיות מופתעים בזמן מועד הביקור.

מחירון שירותי אינסטלציה בקרית מלאכי

כמה עולה להחליף צינור מים ראשי?

המחיר הוא למטר.


150 - 250 ש"ח
עלות החלפת ברז באמבטיה

פירוק והחלפת ברז ישן בחדש ע"י אינסטלטור בקרית מלאכי.


300 - 500 ש"ח
פתיחת סתימה בשירותים באמצעות ספירלה

שירותי פתיחת סתימות בקרית מלאכי המתבצעים באמצעות ספירלה ידנית.


400 - 500 ש"ח
מה העלות של התקנת כיור?

המחיר הוא עבור התקנת כיור בלבד, ללא עלות הכיור.


400 - 600 ש"ח
עלות החלפת סיפון ממתכת

נפוץ בעיקר בחדרי רחצה.


350 - 550 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

  • מחירי עבודות אינסטלציה בקרית מלאכי עשויים להשתנות גם בעקבות מועד הפנייה, לכן נסו להזמין את השירות במסגרת שעות הביקור המקובלות [8:00 עד 18:00]

האם אפשר לתקן תקלות בצנרת לבד?

על אף שזו תמיד אופציה שעומדת על הפרק, מאוד לא מומלץ לבצע עבודות אינסטלציה באופן עצמאי. הסיבה המרכזית לכך היא שעבודה שאינה מקצועית, עשויה לגרום לנזקים אחרים במערכת ולעיתים בעת פתיחת החיבורים השונים של הצנרת, אנו לא מקפידים על סגירה נכונה, מה שיוביל לנזילות במקומות אחרים.

 

בנוסף, לאינסטלטור מקצועי יש ציוד מתקדם שעוזר לו לבצע את העבודה בצורה מהירה והרבה יותר איכותית. כך למשל, במסגרת הזמנת שירותי איתור נזילות בקרית מלאכי, סביר להניח כי השרברב יביא איתו מצלמה טרמית לאיתור נזילות בקיר. במידה ומדובר בפתיחת סתימות, לאינסטלטורים יש מגוון מכשירים דניים או חשמליים אשר מאפשרים לפתוח את הסתימה בצורה קלה ומהירה הרבה יותר.

 

עבודות אינסטלציה בקרית מלאכי

מה עושים כאשר המים בביוב לא יורדים?

אם יום אחד שמתם לב שהמים במקלח, בשירותים או במקומות נוספים בבית פשוט לא יורדים או לא מתנקזים בצורה טובה, ייתכן וישנה סתימה בביוב. במצב זה, נדרש להזמין אינסטלטור שיבצע בדיקה מקיפה לקווי הביוב ויבדוק מה גורם לסתימה.

 

במקרים רבים, הסתימה נוצרת כתוצאה משורשים שמצאים במערכת וחוסמים את זרימת המים ונדרש לטפל בהם באמצעות חומרים מיוחדים וכלי עבודה שונים.טיפול בסתימת שורשים מצריך ידע וניסיון קודם ולכן חשוב לבדוק עם האינסטלטור שאותו אתם מעוניינים להזמין, האם הוא ביצע עבודות מסוג זה בעבר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

הזמינו עוד היום אינסטלטור מומלץ בקרית מלאכי

מחפשים שרברב מומלץ בדרום? בואו נבין מה עליכם לבדוק. אינסטלטור מומלץ הוא למעשה אדם אשר מגיע בזמן (בשעה) שאיתו קבעתם, מספק את השירות בצורה מקצועית, פותר לכם את התקלה וגם גובה מחיר הוגן בעבור השירות.

 

לא פשוט למצוא אינסטלטור מומלץ בקרית מלאכי אך זה בהחלט אפשרי כמובן. כל שעליכם לעשות הוא לפנות אלינו ולהתחיל לקבל הצעות מחיר מאינסטלטורים מומלצים שנבדקו ונמצאו בעלי המלצות טובות, המספקים שירותי אינסטלציה בקרית מלאכי ולהשוות ביניהם בצורה קלה ומהירה.