מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

אינסטלטור בערד

מחפשים אינסטלטור בערד? התקשרו 077-3633609 תוכלו להשאיר פרטים וקבלו מענה בהקדם ומצאו אינסטלטורים בערד לצורך כל עבודת אינסטלציה.

מחירון עבודות אינסטלציה בערד

רגע לפני שאתם מצלצלים אל אינסטלטור בערד, נמליץ לכם לקבל מידע כללי על עלות העבודות השונות בתחום. למעשה כל עבודה מתומחרת מעט שונה וזאת בשל רמת הקושי שלה ומשך הזמן שלוקח לבצע אותה.

 

המחירון המופיע כאן למטה הוא תוצאה של שקלול מספר הצעות מחיר של אינסטלטורים בכל רחבי העיר ערד. על כן, ייתכנו שינויים קלים בעלויות והמלצתנו היא לבדוק תמיד את המחיר המדויק כבר בשיחת הטלפון הראשונה שלכם עם השרברב.

מחירון עבודות אינסטלציה בערד

כמה עולה להתקין אסלה חדשה?

מחיר התקנת אסלה בצורת P (רגילה)


450 - 650 ש"ח
מחיר פתיחת סתימה בשירותים

המחיר הוא לפתיחת סתימות בערד המתבצעות עם פומפה.


200 - 350 ש"ח
כמה עולה להתקין מסנן מים בדירה?

התקנת מסנן מים דירתי שמונע לכלוך ואבנית במים.


300 - 500 ש"ח
עלות הוספת נקודת מים חדשה בבית

התקנה פשוטה (לא בממ"ד) ע"י שרברב בערד.


800 - 1,200 ש"ח
עלות תיקון נזילה בשירותים

עלות תיקון נזילות בערד - בניאגרה סמויה.


350 - 450 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

אינסטלטור בערד לעבודות בשעת חירום

אם אחד מהצינורות בבית התפוצץ או לחילופין במצב בו ישנה סתימה בכיור המטבח או בשירותים - נדרש טיפול מהיר ולא ניתן לחכות הרבה זמן עד להגעתו של השרברב. אם אתם זקוקים לשירותיו של אינסטלטור בערד ומעוניינים לקבל מענה מהיר - צרו איתנו קשר טלפוני דרך המספר המופיע כאן באתר ואנו נדאג להפנות אתכם אל האינסטלטורים אשר פנויים כעת לביצוע העבודה הנדרשת.

 

אינסטלטור בערד

כלים מתקדמים לטיפול בתקלות אינסטלציה

פרט לכלי העבודה הידניים המוכרים לכולנו, מביא איתנו האינסטלטור לעיתים ציוד מתקדם יותר כמו למשל מצלמה מיוחדת לאיתור נזילות בקיר אשר פועלת על אינפרא אדום או לחילופין מכשירים מיוחדים המשמשים לפתיחת סתימות כמו קפיץ ידני או מכונה חשמלית לפתיחת סתימות אשר משמשת למקרים קשים כמו פתיחה, ניקוי ושטיפה של קווי ביוב שנסתמו.

 

ישנה חשיבות לציוד עצמו מאחר וציוד טוב ומתקדם יכול לקצר את זמני התיקון ולעיתים לחסוך לכם נזק ולכלוך בשל טיפול בתקלה בדרכים אחרות. לדוגמה, במקום לשבור את קירות הבית בניסיון לאתר נזילה פנימית מצינור חבוי, ניתן לאתר אותה עם המצלמה התרמית.

שימוש בפורטל פייפר

מקבלים חשבון מים גבוה? אולי זאת הסיבה:

אם קיבלתם חשבון מים גבוה באופן חריג בהשוואה לחודשים הקודמים, ייתכן ויש לכך סיבה פשוטה והיא - נזילה. הנזילה יכולה להיות מהניאגרה בחדר השירותים, מברזים מטפטפים וגם מדוד השמש או מצינור חבוי באחד מהקירות. לשם כך, כדאי להזמין שירותי איתור נזילות בערד על מנת לזהות על מקור הנזילה באמצעות ציוד מקצועי מתאים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

מדוע יש פער בין הצעה אחת לאחרת?

אם זה עתה התחלתם לבחון את מחירי השוק, בטח הבנתם כי יש פערים בין ההצעות השונות, גם אם מדובר על עבודה זהה. הסיבה לכך היא שכל אינסטלטור מחשב את העבודה לפי פרמטרים מסוימים כמו זמינותו לביצוע העבודה, שעות הפנייה, סוג העבודה ומורכבותה ועוד. השוק הוא שוק חופשי ולכן אנו מוצאים פערים בין הצעות שונות של אינסטלטורים בערד, מה שמחזק את הצורך לבצע השוואה בין מספר בעלי מקצוע שונים.

 

אינסטלטורים בערד

אינסטלטור מומלץ בערד מזמינים דרך פייפר

כל אחד מאיתנו היה רוצה למצוא שרברב בדרום שאפשר לסמוך עליו שיבצע את העבודה בצורה מקיפה וייסודית ויקח בסיום מחיר הוגן בעבור השירות.  מאחר ואנו מבצעים בדיקות מקדימות לכל האינסטלטורים שעובדים איתנו, אתם יכולים להיות בטוחים כי תקבלו שירות מאינסטלטור מומלץ בערד שיבצע את העבודה בצורה מהירה, נקייה ובעיקר מקצועית.