מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

אינסטלטור בסתריה

מעוניינים להזמין את שירותיו של שרברב בסתריה? צרו איתנו קשר עוד היום ותוכלו לקבל מענה ושירות בעבור פתיחת סתימות, איתור נזילות ותיקונן, התקנת כלים סניטריים מכל סוג ועבודות נוספות.

מתי מזמינים אינסטלטור בסתריה?

מבדיקות שערכנו, הזמנת אינסטלטור בסתריה, מתקיימת בשלושה מצבים מרכזיים:

התקנות של ציוד: לרוב הכוונה היא להתקנת כלי סניטרי כזה או אחר כמו למשל התקנת אסלה חדשה ופירוק האסלה הקיימת, התקנה של כיור באמבטיה או חדר השירותים וגם התקנת או החלפת ברזים.

 

תיקונים וטיפול בתקלות: השירות המבוקש ביותר הוא בעבור פתיחת סתימות אך תוכלו להזמין אינסטלטור בסתריה גם לצורך תיקון נזילה בניאגרה, תיקון צנרת חשופה, החלפת צינור מים ראשי וכדומה.

 

טיפול בביוב: פתיחת סתימה בביוב (כולל פתיחת סתימת שורשים) וגם החלפת קווי ביוב או שאיבה של הצפות. לרוב אלו פעולות אשר מבוצעות באמצעות רכב ביובית ולא כל אינסטלטור מספק מענה לעבודות הללו. וודאו זאת כבר בשיחת הטלפון הראשונה עם השרברב.

 

 

אינסטלטור בסתריה

מחירון עבודות אינסטלציה בסתריה

כמה עולה לפתוח סתימה בכיור? מה העלות של התקנת אינטרפוץ ומה המחיר בעבור התקנת כיור חדש? הנה מחירון מפורט שיספק לכם מידע על עלויות ומחירים של שירותי אינסטלציה בסתריה.

מחירים ועלויות של שירותי אינסטלציה בסתריה

כמה יעלה לפתוח סתימה בכיור?

פתיחת סתימה פשוטה, כולל טיפול בסיפון.


250 - 400 ש"ח
עלות הוספת נקודת מים חדשה

קראו עוד על הוספת נקודת מים.


850 - 1,300 ש"ח
תיקון של חנוכיית מים

כולל החלפה של צינורות פגומים.


400 - 650 ש"ח
התקנה של ברז אינטרפוץ

התקנת מקצועית ע"י שרברב בסתריה.


1,200 - 1,600 ש"ח
מה המחיר להחליף כיור במטבח?

המחיר הוא להחלפת כיור מטבח, ללא עלות הכיור.


500 - 700 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

כיצד מזמינים אינסלטור דרכנו?

תהליך ההזמנה הוא פשוט ומהיר: משאירים פנייה בטופס כאן באתר או לחילופין יוצרים איתנו קשר טלפוני. לאחר מכן נציגי המוקד שלנו מבררים איתכם מה בדיוק העבודה הנדרשת, היכן יש תקלה, איפה אתם גרים ופרטים חיוניים נוספים ובהמשך מעבירים את הפנייה אל שרברב בסתריה אשר פנוי כעת לספק שירות.

איך עובד פורטל פייפר?

זיהיתם עובש בקיר? כדאי להזמין אינסטלטור

עובש, כמו גם קילופים על הקירות, מהווים אינדיקציה לכך שיש ככל הנראה נזילה בצנרת. במצב זה, האינסטלטור יגיע לביקור לצורך איתור מקור הנזילה וישתמש בדרך כלל בציוד כמו מצלמה תרמית שיודעת לזהות את הפרשי הטמפרטורה ועוזרת להצביע על אזור הנזילה.