מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

אינסטלטור בגן יבנה

נזילה מהניאגרה? טפטוף מתחת לכיור במטבח? לא משנה מה עבודת האינסטלציה הנדרשת, אנחנו נמצא בעל מקצוע שיעזור לכם לתקן אותה. מצאו אינסטלטור בגן יבנה במחירים זולים עוד היום.

מתי צריך להזמין אינסטלטור בגן יבנה?

נהוג להזמין אינסטלטור ללא כל היסוס כאשר נדרש לבצע עבודה גדולה ומסובכת כמו איתור של נזילות בקיר או החלפה של צנרת שלמה בתוך המים. אך גם כאשר מדובר בתקלות ופעולות פשוטות יחסית כמו החלפה של ברז או תיקון נזילה, כדאי להזמין בעל מקצוע.

 

הסיבה לכך היא שכאשר מזמינים אינסטלטור בגן יבנה, הוא מביא איתו לא רק ציוד מקצועי מתאים שמקל על העבודה, אלא גם ניסיון רב בהבנת התקלות, מה שמאפשר לו לטפל בהן באופן מהיר יחסית. לכן, המלצתנו היא לפנות אל אינסטלטור בכל תקלה הקשורה לצנרת המים, החל מתקלות פשוטות ועד למסובכות שבהן.

 

אינסטלטור בגן יבנה

עלות ביקור של אינסטלטור מוסמך בגן יבנה

עבור ביקור סטנדרטי של אינסטלטור מוסמך בגן יבנה, במסגרת שעות העבודה המקובלות (לא בסוף השבוע ולא בשעות הלילה) נהוג לשלם בין 150 ל-250 ש"ח. במידה ובמהלך הביקור התגלו עבודות מורכבות הדורשות החלפה של רכיבים כאלה ואחרים, מחיר הביקור מחושב כחלק מהעלות הכוללת של התיקון או פעולת ההחלפה. במחירון שלנו תוכלו לקבל מחירים לעבודות אינסטלציה מסוגים שונים.
 

מחיר ביקור ממוצע של אינסטלטור בגן יבנה

מחיר ביקור ממוצע של אינסטלטור בגן יבנה: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

התקנת כלים סניטריים מכל סוג

אם ביצעתם זה עתה שיפוץ בחדר האמבטיה, המטבח, חדר השירותים או בכל מקום אחר בבית - וברצונכם להתקין כלים סניטריים חדשים אך אתם לא בטוחים איך לעשות זאת, תוכלו להזמין אינסטלטור מקצועי שיגיע לבצע התקנה או החלפה. בדרך כלל כאשר מדברים על כלים סניטריים, מתכוונים להתקנה של ניאגרה או אסלה אך חשוב לזכור שניתן להזמין שירות גם בעבודה התקנה של כיור חדש באמבטיה או החלפה של ברז במטבח.

 

שרברב בגן יבנה

אינסטלטור או קבלן אינסטלציה?

הטבלה הבאה מציגה את ההבדלים המרכזיים בין קבלן אינסטלציה לבין שרברב בגן יבנה, תוך התייחסות לסוג העבודה. באופן כללי חשוב להבין כי קבלן אינסטלציה מתעסק לרוב בעבודות מורכבות וגדולות יותר, בעוד עבודות אינסטלציה בגן יבנה בהיקף קטן, יבוצעו על ידי אינסטלטור. 

 

 סוג העבודה המבוקש קבלן אינסטלציה אינסטלטור
פתיחת סתימות בגן יבנה X V
איתור נזילות מים בגן יבנה V V
החלפת צנרת מים למבנה שלם V X
החלפת ברז מים בדירה X V
הקמת תשתיות מים וביוב V X
פתיחת סתימות קשות V V

האם יש אחריות על העבודות השונות?

חלק מבעלי המקצוע בתחום האינסטלציה יספקו לכם אחריות על עבודתם. משמעות האחריות היא שבמידה והתקלה שתוקנה תחזור על עמה לאחר תקופה קצרה ממועד התיקון, הם יגיעו לתקן אותה מבלי לגבות תשלום נוסף על השירות. מאחר ולא על כל עבודות האינסטלציה בדרום נהוג לספק אחריות, כדאי לבדוק מראש עם בעלי המקצע שהזמנתם מציע זאת, ובמידה וכן, מה האחריות מכסה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

הזמינו אינסטלטורים בגן יבנה דרך פייפר

פורטל פייפר אינסטלציה מאפשר לכם לבחון מספר הצעות מחיר של אינסטלטורים בגן יבנה, כאשר האינסטלטורים שעובדים איתנו כאן בפורטל, נבדקו ונמצאו לא פחות ממעולים. הזמנת השירות דרך האתר אינה כרוכה בעלות ולמעשה אתם מקבלים עד שלוש הצעות מחיר ללא הצורך להתחייב להמשך עבודה עם בעל המקצוע שאיתו דיברתם. מציאת אינסטלטור מומלץ בגן יבנה מתחילה אצלנו, אז למה להסס? התחילו לחפש! *ניתן כמובן לקבל מאזורים מקבילים הצעות כמו אינסטלטור בגדרה, רחובות והאזור.