מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

אינסטלטור בבאר שבע

חיפשתם אחר אינסטלטור בבאר שבע מומלץ ובמחיר זול? כאן בפורטל 'פייפר אינסטלציה', תוכלו לערוך השוואת מחירים בין אינסטלטורים מבאר שבע והסביבה, להבין את מחירי השוק, לקבל מידע מקצועי ואמין והסברים נרחבים אודות עבודות האינסטלציה בבאר שבע והאזור.

מחיר ביקור אינסטלטור בבאר שבע

כאשר מזמינים אינסטלטור בבאר שבע לביתכם, מחיר ביקור עולה כ-200 ש"ח בממוצע. המחיר כמובן לא למקרי חירום באמצע הלילה, אלא לשעות עבודה סבירות במהלך היום וכמו כן, בימי חול בלבד. תעריף ביקור האינסטלטור עשוי להשתנות בעשרות אחוזים בהזמנה במקרי חירום לעומת הזמנה ביום רגיל. חשוב לציין - כי במרבית המקרים, כאשר אינסטלטור מבצע עבודה, הוא אינו גובה את מחיר הביקור.


מחיר ממוצע לביקור אינסטלטור בבאר שבע

מחיר ממוצע לביקור אינסטלטור בבאר שבע: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

בתוך כמה זמן מגיע אינסטלטור בבאר שבע?

הגעת אינסטלטור בבאר שבע לבית הלקוח נעה בטווח שעה שעה ל-חצי שעה. מה שאומר שבדרך כלל אינסטלטור מגיע בתוך 45 דקות מרגע הקריאה. כמובן שהנתון אינו מחייב והוא נתון סטטיסטי בלבד.
 

זמן ממוצע להגעת אינסטלטור:
 45 דקות
שעה משך זמן חצי שעה

יש אחריות על עבודות אינסטלציה בבאר שבע?

לרוב - כן תקבלו אחריות בעבור עבודת אינסטלציה בבאר שבע אשר בוצעה בביתכם. האחריות גם משתנה לפי סוג העבודה שבוצעה, הטווח נע בין שנה וחצי ל-חצי שנה. ישנם מקרים בהם גם לא תקבלו אחריות כלל, כמו פתיחת סתימה מבלי ביצוע איתור מלא של צנרת הבית או על פי דעתו המקצועית של האינסטלטור. חשוב לבדוק ולוודא מראש האם בעבור השירות שאתם מקבלים יש אחריות, מה היא כוללת ולכמה זמן.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
שנה וחצי אחריות שנה אחריות חצי שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ האינסטלטורים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

מחירון אינסטלטורים בבאר שבע

להלן מספר דוגמאות לעלויות של שירותי אינסטלציה בבאר שבע. המחירים המוצגים כאן הם תוצאה של שקלול הצעות מחיר שנלקחו ממגוון מקורות שונים בין היתר מהצעות מחיר שנלקחו מאינסטלטורים מהדרום וכן, באר שבע - בירת הנגב. המחיר עשוי להשתנות בהתאם לשיקולים של בעל המקצוע שאיתו תדברו ולכן נדרש לוודא מראש מה העלויות לפני שתמשיכו בתהליך.

מחירי עבודות אינסטלציה בבאר שבע והסביבה

התקנה של אסלה וניאגרה חדשה

רכישת הציוד נעשית על ידי הלקוח ואינה כלולה במחיר.


500 - 700 ש"ח
עלות החלפת ברז מטבח ע"י שרברב בבאר שבע

כולל הוצאת הברז הישן, ללא עלות רכישה של הברז החדש.


300 - 450 ש"ח
כמה עולה לתקן נזילה בניאגרה?

איתור מקור התקלה והחלפת החלקים התקולים.


200 - 450 ש"ח
מה העלות של פתיחת סתימה במטבח?

שירותי פתיחת סתימות בבאר שבע המתבצעים באמצעות פומפה.


250 - 500 ש"ח
כמה עולים שירותי איתור נזילות בבאר שבע?

איתור נזילה בקיר באמצעות מצלמת אינפרא אדום.


800 - 1,200 ש"ח
מחיר ביקור אינסטלטור בבאר שבע

מחיר ביקור בשעות הפעילות המקובלות נע בין 150 - 200 ש"ח. כאשר במידה ואותו אינסטלטור בבאר שבע מבצע עבודה במחיר גבוה יותר -  מחיר הביקור לא ייחשב.


150 - 250 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

שירותי אינסטלציה נפוצים בבאר שבע

אז מהם שירותי האינסטלציה הנפוצים בבאר שבע? לפניכם כמה מהשירותים הבולטים:

 • החלפת ברז בבאר שבע: מבין השירותים הבולטים אשר לראות כי החלפת ברזים, בין אם זה לאמבטיה או לכיור במטבח, תמיד יש איזה בעיה בברז שצריך להחליף בחדש והמון אנשים אינם עושים זאת לבדם. אינסטלטור מבאר שבע יכול לספק לכם ברז כולל עבודת החלפה.
   
 • תיקון נזילות בבאר שבע: נזילות יכולות להיות במקומות רבים, חלקם גלויים וחלקם נסתרים, תיקון הנזילה אם היא גלויה נעשה באופן מיידי, במידה והיא לא - יש צורך בביצוע איתור.
   
 • איתור נזילות בבאר שבע: כמובן שגם לא איתור נזילה, נבצע תיקון - אבל נושא האיתור יכול להיות קשור בדברים רבים, החל מזיהום שנגרם בגלל הביוב ועד למצב של שעון מים מסתובב לא הרף, בגלל חור בצינור הראשי.
   
 • פתיחת סתימות בבאר שבע: גם פתיחת סתימות נחשב לשירות נפוץ מאוד, בין אם זה באמבטיה, בכיור, בביוב ובכל מקום בו יש צנרת. נרחיב על נושא פתיחת הסתימות בפסקה הבאה.
   
 • החלפת סיפון בבאר שבע: סיפון הוא גם תקלה נפוצה, לעיתים יש בו סתימה, לעיתים נזילה ולפעמים פשוט עולה ריח רע ממנו. ברוב המקרים מבצעים החלפה של סיפון ישן בחדש, זה פשוט ומהיר.
   
 • עבודות אינסטלציה נוספות: כמובן שיש עוד המון עבודות אינסטלציה, את כולן ניתן להזמין דרך פייפר! החל מהגברת לחץ מים ועד להתקנת חסכם. כלל השירותים הפשוטים, המורכבים והחדשים - תמצאו כאן.
   

אינסטלטור בבאר שבע

פתיחת סתימות בבאר שבע

נכון, כתבתנו על שירותי האינסטלציה הנפוצים, בפסקה מעלה, אבל ללא ספק שלפתיחת סתימות מגיע פסקה נפרדת, אז איפה פותחים את הסתימה?

 • פתיחת סתימות בכיור: סתימה בכיור היא חלק יחסית קל, כאשר ייתכן שפתיחת הסיפון וניקוז שלו יפתרו את הבעיה במרבית המקרים.
   
 • פתיחת סתימות בביוב: סתימה במערכת הביוב הביתית אף פעם לא נעימה, מים יכולים לעלות מכל כיוון והריחות גם בהתאם. בדרך כלל זה קורה בגלל סתימה באזור מרכזי של צנרת הביוב.
   
 • פתיחת סתימות באסלה: האסלה היא הגורם המרכזי לסתימות במערכת הביוב כולה, אבל גם היא יכול להיסתם לבדה - במיוחד כאשר זורקים מגבונים ומוצרי היגיינה אחרים.
   
 • פתיחת סתימות באמבטיה: בין אם זאת מקלחת או אמבטיה, שירות פתיחת סתימות במקרה הזה יהיה בגלל הצטברות שיער ולכלוך בצנרת הביתית.

מתי דחוף להזמין אינסטלטור בבאר שבע?

לפעמים סתימה קלה יכולה לחכות למחר, אבל מתי צריך להזמין בדחיפות אינסטלטור מבאר שבע? ברגע שיש הצפה של מים ממערכת הביוב אל תוך הבית, אל תחכו גם אם הנזק נראה לכם מזערי. הצפה של מערכת הביוב יכולה להגיע מאזורים שונים שאינם בהכרח ביתכם או דירתכם, כך שכל המים שאמורים להגיע אל המערכת המרכזית, נתקעים ומגיעים למערכת הביוב שלכם. שבמקרה זה עשויה להיות סתומה והמים פשוט יצאו דרך האסלה, הכיור ופתחי הניקוז בבית. במקרים בהם קיימת הצפה או סתימה קשה - יש להזמין אינסטלטור בדחיפות.
 

דחיפות לטיפול בתקלת אינסטלציה:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 2 דחיפות נמוכה

הרימו טלפון אל אינסטלטור מומלץ בבאר שבע

האזורים המרכזיים בהם אנו נתקלים בתקלות אינסטלציה הם כמובן כיור המטבח, חדרי השירותים ואזורי האמבטיה. בעקבות לכלוך שנכנס לתוך הצנרת, אנו חווים סתימות קשות שעוצרות את זרימת המים ופוגעות בתקינות המערכת.

כמו כן, אפשר לראות קריאות רבות וחיפושים אחר אינסטלטור מומלץ בבאר שבע לצורך תיקון של נזילות מהניאגרה או הברז וברוב המקרים מדובר בגומיות שנסדקות לאחר עבודת ממושכת או צירים משוחררים. מחפשים אינסטלטור עם המלצות? פורטל פייפר אינסטלציה מרכז אך ורק בעלי מקצוע מומלצים ומיומנים עם ניסיון רב שנים, שמעניקים שירות בכל אזורי הארץ והעיר באר שבע. למה אתם מחכים? הרימו את טלפון לאינסטלטור בבאר שבע או השאירו פרטים בטופס הבא.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

שאלות נפוצות על עבודות אינסטלציה בבאר שבע

לפני הזמנת אינסטלטור מבאר שבע, נמליץ לכם לקרוא גם את השאלות הבאות:

הברז במטבח רועד כשאני פותח אותו, מה יכולה להיות הסיבה?

נדרש לפתוח את ברז הניל (ברז קטן הנמצא מתחת לכיור) ולראות אם הרעידות פסקו.


האם בכל מצב בו קיימת נזילה בניאגרה סמויה, נדרש לשבור את הקיר?

במקרים מסוימים יכול האינסטלטור לטפל בנזילה דרך פתח השירות הקטן שבו נמצאים לחצני ההדחה.


איך מאתרים אינסטלטור מורשה ומומחה בבאר שבע?

קוראים עליו המלצות ברחבי הרשת ומחפשים חוות דעת של לקוחות קודמים על מנת להתרשם מאיכות השירות. בדקו כמה שנות וותק יש לאותו אינסטלטור בבאר שבע ומה ההכשרה שהוא עבר.


כמה הצעות שונות כדאי לבחון לפני בחירת אינסטלטור מסוים?

נמליץ לכם לקבל עד שלוש הצעות מחיר של אינסטלטורים בבאר שבע, כמות הצעות גדולה יותר עשויה לבלבל וכמות נמוכה לא תספק השוואה טובה מספיק.