מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

אינסטלטור בדרום

עבודות אינסטלציה הן עסק למקצוענים ולכן כדאי להקדיש מחשבה בעת בחירת אינסטלטור בדרום. בעזרת פייפר, תוכלו לגלות את המחירים של העבודות הנפוצות בתחום, לערוך השוואת מחירים ולחסוך בעלויות.

כמה דחוף להזמין אינסטלטור בדרום?

לא פעם קורה שכלים סניטריים עולים על גדותיהם ומונעים מאיתנו להשתמש בהם. תסכימו איתנו ששימוש בשירותים או בכיור לצורך שטיפת ידיים אלו דברים מחייבים ובסיסיים ביותר לשמירת ההגיינה ועל כן, במידה ומי האסלה עולים על גדותם ויש חשש לעליית פסולת ביוב ממנה, צרו קשר בדחיפות עם אינסטלטור בדרום ע"מ שינחה אתכם מה לעשות עד שיגיע. 

 

דחיפות לקריאה לאינסטלטור בדרום:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

קראו על העבודות שאינסטלטור בדרום מבצע

מתחת נציג בפניכם כמה מהעבודות הנפוצות, הכוללות פתיחת סתימות, תיקון נזילות והתקנה של כלים סניטאריים, אותן תוכלו לקבל דרך אינסטלטור בדרום:

 • פתיחת סתימה באסלה בדרום - מדובר במקרה די נפוץ שבו האסלה נסתמת בגלל הצטברות פסולת מוצקה בתוקה, מה שמונע מכם להשתמש בה. במידה ולא הצלחתם לפתוח את הסתימה עם פומפה, ניתן להזמין אינסטלטור שיפתח אותה בכלים משודרגים יותר כמו קפיץ חשמלי.
   
 • פתיחת סתימה בכיור - הכיור במטבח נוטה להסתם בגלל הצטברות שמני בישול ושאריות אוכל. במידה ומדובר על כיור באמבטיה, זה עשוי להיגרם בעיקר משאריות משחת שיניים ושאריות שיער. בשני המקרים ניתן להביא לפתיחת סתימה בכיור עם אינסטלטור.
   
 • פתיחת סתימה במקלחת בדרום - במידה ונתקלתם בבעיות ניקוז של מים או במי רחצה עומדים לאחר סיום השימוש באמבטיה או במקלחת, דעו שהדבר יעיד גם הוא על סתימה בתעלת הניקוז או לחילופין, הימצאות שיפוע לא תקין לרצפת המקלחת.
   
 • תיקון נזילה בברז - נזילות בברזים מתרחשות במקרים בהם צוואר הברז מחליד וכתוצאה מכך מתפורר ולעתים גם בגלל שינויי לחץ מים אגרסיביים (לדוגמה כשאתם רוצים להשתמש בסילונית או פותחים בחוזקה את זרם המים). כמובן שגם במקרה כזה אינסטלטור בדרון יעמוד לשירותכם. קחו בחשבון שלפני ההגעה שלו אליכם, הוא עשוי לבקש צילום של הברז הבעייתי.
   
 • תיקון נזילה באסלה בדרום - גם במקרים בהם האסלה שלכם מוציאה מי ביוב מתוכה אל הרצפה או מתחתיה, קחו בחשבון שלעתים קרובות מדובר ברטיבות שמגיעה מהתקנה לקויה של האסלה, בגלל הצטברות ליכלוך על חלק מסויים בה ועוד. 
   
 • התקנת ברזים - אם צוואת הברז כבר ישן, דעו כי אינסטלטור לפרק את הישן ולהתקין אחד חדש ואפילו לשדרג את מבנה הברז כך שיהיה עם "צוואר" דינאמי.
   
 • התקנת סיפון בדרום - סיפון הוא רכיב המצוי מתחת לכיור שלכם והוא אחראי למנוע מריחות ביוב לחדור חזרה לפתח הניקוז של הכיור ולהסריח את כל האזור. במקרים בהם הוא נהרס בגלל שחיקה, מדובר בתקלה שדורשת טיפול מיידי. קראו מידע נוסף על ריח ביוב מהכיור.
   
 • התקנת אסלה - שוקלים להתקין אסלה תלויה? סמויה? או פשוט להחליף את האסלה הישנה באחת בעלת אותו פרופיל? גם במקרה הזה ניתן לקבל אחריות מאינסטלטור בדרום. אגב, הוא יוכל להתקין לכם גם בידה.

 

איסטלטור בדרום

כמה עולה להזמין אינסטלטור בדרום עד הבית?

מחיר ביקור אינסטלטור בדרום עד פתח ביתכם נע בין 150 - 250 ש"ח וזה כולל אפיון של תקלה קיימת, ללא תיקון שלה. במידה והאינסטלטור יגלה תקלה ותרצו שיתקן אותה, מחיר הביקור צפוי להתקזז מעלות העבודה הסופית.

 

מחיר ממוצע לביקור אינסטלטור בדרום עד הבית

מחיר ממוצע לביקור אינסטלטור בדרום עד הבית: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מחירון עבודות אינסטלציה בדרום

כמה עולה להתקין כיור? מה המחיר של פתיחת סתימה או איתור נזילה? צפו במחירון וגלו את העלויות המשוערות בעבור עבודות אינסטלציה בדרום הארץ.

עלויות ומחירים של שירותי אינסטלציה בדרום

עלות התקנת כיור חדש

לא כולל פירוק של כיור ישן (תוספת של בין 100 - 200 ש"ח)


400 - 600 ש"ח
כמה עולה שירות של איתור נזילות בדרום?

עבודת איתור נזילות עם מצלמה תרמית.


1,400 - 1,800 ש"ח
מה העלות של תיקון חנוכיית מים?

מתייחס לתיקון נזילות מהצנרת.


400 - 600 ש"ח
מחיר בעבור ייבוש רטיבות תת רצפתית

מחיר ייבוש רטיבות תת רצפתית בחדר אחד.


2,200 - 2,600 ש"ח
עלות שירותי פתיחת סתימות בדרום

מתייחס לפתיחות פשוטות בכיור או השירותים.


250 - 450 ש"ח
כמה יעלה לאתר נזילה בקיר

איתור רטיבות בקירות ללא תיקון.


1,500 - 2,000 ש"ח
כמה עולה להתקין אסלה?

מחיר להתקנת אסלה מסוג מונובלוק העשויה חרס.


750 - 850 ש"ח
החלפת ברז כיור מטבח

מחיר להחלפה בלבד של ברזי פרח, סוללה או נשלף.


250 - 500 ש"ח
פתיחת סתימה בשירותים

מחיר לפתיחת סתימה פשוטה בשירותים.


250 - 300 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

אינסטלטורים בדרום - אזורי השירות הנפוצים

דרך פייפר ניתן להשיג אינסטלטורים במגוון אזורים בדרום. בדקו ברשימה מתחת אם תוכלו לאתר אחד גם בעיר מגוריכם.
 

כמה זמן לוקח לאינסטלטור בדרום להגיע אליי?

בד"כ לאינסטלטורים שנותנים שירותי אינסטלציה בדרום עשוי לקחת בין חצי שעה עד שעה להגיע אליכם. כמובן שבמקרים דחופים - הם ידעו לתעדף את הלו"ז הקיים שלהם ולהגיע לביתכם כמה שיותר מוקדם. 

 

זמן ממוצע להגעת אינסטלטור בדרום:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 60 דקות

האם אינסטלטור בדרום מעניק אחריות?

על שירותי אינסטלציה בדרום נהוג לתת אחריות הנעה בין חצי שנה עד שנה והיא תחול בעיקר על עבודות אינסטלציה גדולות, כמו: החלפת צנרת, החלפת אמבטיה, המרה של אמבטיה למקלחון וכדומה.

 

בעבור עבודות קטנות, כמו: החלפת ראש ברז, פתיחת סתימה, תיקון נזילה - לא נהוג להעניק אחריות אך יש מקרים שכן יעניקו למשל ביקור חוזר ללא עלות עד לפתרון התקלה.

 

תקופת האחריות הממוצעות שאינסטלטור בדרום נותר:
שנת אחריות 9 חודשי אחריות חצי שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ אינסטלטורים בדרום אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

מחפשים אינסטלטור מומלץ בדרום? פנו לפייפר

יש לא מעט אינסטלטורים המספקים שירות באזור דרום הארץ. לכן, תהליך הבחירה עשוי להפוך למורכב למדי, מאחר ואנו לא באמת יודעים כיצד לבחור את בעל המקצוע הכי טוב מביניהם.

 

בעזרת פייפר, תוכלו לקצר ולפשט את תהליך הבחירה וזאת מאחר ואנו נדאג שתקבלו בחינם עד 3 הצעות מחיר אך ורק מאינסטלטורים אשר זמינים כעת למתן השירות המבוקש. בנוסף אנו מוודאים מראש שמדובר באינסטלטורים מומלצים עם ביקורות חיוביות של לקוחות קודמים, על מנת שתקבלו את השירות הטוב ביותר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

כיצד להתנהל מול אינסטלטור בדרום?

מצאתם בפייפר אינסטלטור בעירכם? עכשיו כדאי שתכינו את עצמכם למפגש מולו.

 • הצעת מחיר - בקשו מאינסטלטור בדרום לספק לכם הצעת מחיר שבה מפורט מה היא כוללת או לא כוללת.למשל אם ברצונכם להתקין אמבטיה חדשה, בררו אם המחיר כולל את האמבטיה החדשה או רק את העבודה והאם זה כולל מע"מ. השאלות הללו בנוסף להצעת מחיר מפורטת יסייעו לכם למנוע אי נעימות בעת בקשת התשלום מכם.
   
 • תקשורת - צינור התפוצץ? או אולי לחץ מים נמוך? כדאי שתתקשרו לאינסטלטור. אינסטלטור מקצועי ישאל כמה שיותר שאלות לפני שיגיע אליכם וזאת מפני שהוא רוצה לדעת באיזה ציוד להצטייד לפני ההגעה אליכם. בשונה ממנו - נותן שירות חאפר לא יתאמץ לברר פרטים ורק ישאל לכתובת שלכם ע"מ להגיע כמה שיותר מהר, לאפיין תקלה שלא קיימת ולנקוב מחיר מופרז לתיקונה.
   
 • היו באזור - צוות פורטל פייפר ממליץ שתהיו באותו חלל בו האינסטלטור מבצע את עבודתו. זאת כדי לקבל ממנו בכל רגע נתון מידע על הפעולות שהוא מבצע בביתכם. אל תאפשרו לו לעבוד בצורה חופשית והיו עם יד על הדופק.
   
 • חשבונית - בתום העבודה בקשו מהאינסטלטור חשבונית ורצוי שיהיו מפורטות בתוכה כל הפעולות שביצע בביתכם. נוסף לזה בקשו תעודת אחריות רלוונטית במידה ומדובר בעבודה גדולה. (שכן כפי שכבר הסברנו - על עבודות קטנות לרוב לא מקבלים אחריות)

מדוע יש שוני במחירים בין השרברבים?

כאשר אינסטלטור בדרום מתמחר את עבודתו, הוא לוקח בחשבון משתנים כמו מורכבות העבודה, מיקום התקלה וכדומה. מדוע אם כך ישנם שינויים בין הצעות המחיר של מספר אינסטלטורים בעבור אותה העבודה בדיוק? התשובה לכך היא שלעיתים יש אינסטלטור מסוים אשר עמוס מאוד בעבודה, בעוד האחר פנוי יחסית ולכן מוכן להתפשר מעט על המחיר ולהוזיל אותו.

 

סיבה נוספת לכך היא העובדה שיש שוני בציוד של האינסטלטורים וגם לעיתים אינסטלטור מסוים מצליח לרכוש מוצרים (ברזי ניל, צינורות וכו') במחיר נוח יותר מהספק - מה שמאפשר לו להציע את השירות במחיר משתלם יותר.