מחפש אינסטלטור?
מחפש אינסטלטור? קבל עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

אינסטלטור בדרום

עבודות אינסטלציה הן עסק למקצוענים ולכן כדאי להקדיש מחשבה בעת בחירת אינסטלטור בדרום. בעזרתנו, תוכלו לגלות את המחירים של העבודות הנפוצות בתחום, לערוך השוואת מחירים ולחסוך בעלויות.

מחפשים אינסטלטור בדרום? תנו לנו לעזור

יש לא מעט אינסטלטורים המספקים שירות באזור דרום הארץ. לכן, תהליך הבחירה עשוי להפוך למורכב למדי, מאחר ואנו לא באמת יודעים כיצד לבחור את בעל המקצוע הכי טוב מביניהם.

 

בעזרת הפורטל שלנו, תוכלו לקצר ולפשט את תהליך הבחירה וזאת מאחר ואנו נדאג שתקבלו הצעות מחיר אך ורק מאינסטלטורים אשר זמינים כעת למתן השירות המבוקש. בנוסף אנו מוודאים מראש שמדובר באינסטלטורים מומלצים עם ביקורות חיוביות של לקוחות קודמים, על מנת שתקבלו את השירות הטוב ביותר.
 

איך עובד השירות

מחירון עבודות אינסטלציה בדרום

כמה עולה להתקין כיור? מה המחיר של פתיחת סתימה או איתור נזילה? צפו במחירון וגלו את העלויות המשוערות בעבור עבודות אינסטלציה בדרום הארץ.

עלויות ומחירים של שירותי אינסטלציה בדרום

עלות התקנת כיור חדש

לא כולל פירוק של כיור ישן (תוספת של בין 100 - 200 ש"ח)


400 - 600 ש"ח
כמה עולה שירות של איתור נזילות בדרום?

עבודת איתור נזילות עם מצלמה תרמית.


1,400 - 1,800 ש"ח
מה העלות של תיקון חנוכיית מים?

מתייחס לתיקון נזילות מהצנרת.


400 - 600 ש"ח
מחיר בעבור ייבוש רטיבות תת רצפתית

מחיר ייבוש רטיבות תת רצפתית בחדר אחד.


2,200 - 2,600 ש"ח
עלות שירותי פתיחת סתימות בדרום

מתייחס לפתיחות פשוטות בכיור או השירותים.


250 - 450 ש"ח

הדפס מחירון

מצאו שרברב בדרום לתיקון ברז דולף

בדרך כלל כאשר הברז בשירותים, בחדר האמבטיה או במטבח דולף, הדבר מעיד על שחיקה של רכיב מסוים במנגנון. ניתן לנסות לבצע חיזוק של החיבור באמצעות מפתח שוודי אך במידה והטפטוף ממשיך, מומלץ להזעיק אינסטלטור בדרום שיבדוק זאת בצורה מעמיקה.

 

לעיתים לא יהיה מנוס מהחלפת הברז הקיים בברז חדש לגמרי, גם כאן כדאי כמובן להתייעץ עם שרברב בדרום אשר מספק שירותי ייעוץ ואף לבקש ממנו שירכוש בעבורכם דגם איכותי שיחזיר מעמק למשך שנים. מעוניינים לקבל מידע נוסף? לחצו כאן וגלו עוד על החלפת ברזים.

 

אינסטלטור בדרום

אינסטלטורים בדרום - אזורי השירות הנפוצים

חשוב להגיד, תוכלו למצוא דרך פורטל פייפר אינסטלטורים בדרום בערים הגדולות והמרכזיות אך גם ביישובים, מושבים ואזורים פחות מרכזיים. ברשימה הבאה, תוכלו למצוא את המקומות הנפוצים ביותר


לחצו על האיזור הרצוי וקבלו מידע נוסף:

מדוע יש שוני במחירים בין השרברבים?

כאשר אינסטלטור בדרום מתמחר את עבודתו, הוא לוקח בחשבון משתנים כמו מורכבות העבודה, מיקום התקלה וכדומה.

 

אך מדוע ישנם שינויים בין הצעות המחיר של מספר אינסטלטורים בעבור אותה העבודה בדיוק? התשובה לכך היא שלעיתים יש אינסטלטור מסוים אשר עמוס מאוד בעבודה, בעוד האחר פנוי יחסית ולכן מוכן להתפשר מעט על המחיר ולהוזיל אותו.

 

סיבה נוספת לכך היא העובדה שיש שוני בציוד של האינסטלטורים וגם לעיתים אינסטלטור מסוים מצליח לרכוש מוצרים (ברזי NIL, צינורות וכו') במחיר נוח יותר מהספק - מה שמאפשר לו להציע את השירות במחיר משתלם יותר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה