מחפש אינסטלטור?
מחפש אינסטלטור? קבל עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

אינסטלטור בקרית מלאכי

תקלות בצנרת עשויות להיות לא נעימות ולהפריע לשגרת החיים. אם אתם זקוקים לאינסטלטור בקרית מלאכי, נשמח לסייע לכם בבחירת בעל המקצוע הטוב ביותר.

אינסטלטור בקרית מלאכי למגוון עבודות שונות

לאורך השנים, כתוצאה מבלאי טבעי של חלק מהרכיבים במערכת האינסטלציה בבית, צצות תקלות שונות אשר מפריעות לשגרת החיים התקינה. במצב זה, נדרש להזמין אינסטלטור מקצועי אשר יספק שירותי תיקון ויחליף רכיב כזה או אחר במידה והוא בלוי וכבר לא ניתן להשתמש בו. פורטל 'פייפר' מאפשר לקבל מספר הצעות מחיר לכל עבודה נדרשת - מה שמסייע לכם להבין את המחירים בשוק וכמובן עוזר להזמין אינסטלטור בקרית מלאכי במחיר זול.

 

אינסטלטור בקרית מלאכי

האם אפשר לתקן תקלות בצנרת לבד?

על אף שזו תמיד אופציה שעומדת על הפרק, מאוד לא מומלץ לבצע עבודות אינסטלציה באופן עצמאי. הסיבה המרכזית לכך היא שעבודה שאינה מקצועית, עשויה לגרום לנזקים אחרים במערכת ולעיתים בעת פתיחת החיבורים השונים של הצנרת, אנו לא מקפידים על סגירה נכונה, מה שיוביל לנזילות במקומות אחרים. בנוסף, לאינסטלטור מקצועי יש ציוד מתקדם שעוזר לו לבצע את העבודה בצורה מהירה והרבה יותר איכותית, כמו למשל מצלמה טרמית לאיתור נזילות בקיר, מכשירים מיוחדים לפתיחה של סתימות וגם כמובן רכב ביובית.

אינסטלטורים בקרית מלאכי - עלות השירותים:

בשביל להגיע מוכנים יותר לשיחה עם האינסטלטור, כדאי לבחון בצורה מעמיקה יותר את טווחי המחירים לעבודות השונות. חשוב להבין כי יש מגוון אינסטלטורים בקרית מלאכי ולכן המחירים אינם אחידים וכל אינסטלטור מתמחר את עבודתו בצורה מעט שונה. זאת הסיבה שהמחירים מוצגים כאן כטווח ולא כמחיר מדויק. מומלץ לוודא עלויות לפני שמזמינים את העבודה על מנת לא להיות מופתעים בזמן מועד הביקור.

מחירון שירותי אינסטלציה בקרית מלאכי
 • כמה עולה להחליף צינור מים ראשי?

  המחיר הוא למטר.


  150 - 250 ש"ח
 • עלות החלפת ברז באמבטיה

  פירוק והחלפת ברז ישן בחדש.


  300 - 500 ש"ח
 • פתיחת סתימה בשירותים באמצעות ספירלה

  שימוש במכשיר בספירלה חשמלית.


  400 - 500 ש"ח
 • מה העלות של התקנת כיור?

  המחיר הוא עבור התקנת כיור בלבד, ללא עלות הכיור.


  400 - 600 ש"ח
 • עלות החלפת סיפון ממתכת

  נפוץ בעיקר בחדרי רחצה.


  350 - 550 ש"ח

הדפס מחירון

מה עושים כאשר המים בביוב לא יורדים?

אם יום אחד שמתם לב שהמים במקלח, בשירותים או במקומות נוספים בבית פשוט לא יורדים או לא מתנקזים בצורה טובה, ייתכן וישנה סתימה בביוב. במצב זה, נדרש להזמין אינסטלטור שיבצע בדיקה מקיפה לקווי הביוב ויבדוק מה גורם לסתימה.

 

במקרים רבים, הסתימה נוצרת כתוצאה משורשים שמצאים במערכת וחוסמים את זרימת המים ונדרש לטפל בהם באמצעות חומרים מיוחדים וכלי עבודה שונים.טיפול בסתימת שורשים מצריך ידע וניסיון קודם ולכן חשוב לבדוק עם האינסטלטור שאותו אתם מעוניינים להזמין, האם הוא ביצע עבודות מסוג זה בעבר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

קבלו עד 3 הצעות מחיר. השירות ניתן בחינם וללא התחייבות! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

הזמינו עוד היום אינסטלטור מומלץ בקרית מלאכי

אינסטלטור מומלץ הוא למעשה בעל מקצוע אשר מגיע בזמן (בשעה) שאיתו קבעתם, מספק את השירות בצורה מקצועית, פותר לכם את התקלה וגם גובה מחיר הוגן בעבור השירות. לא פשוט למצוא אינסטלטור מומלץ בקרית מלאכי אך זה בהחלט אפשרי כמובן. כל שעליכם לעשות הוא לפנות אלינו ולהתחיל לקבל הצעות מחיר מאינסטלטורים מומלצים שנבדקו ונמצאו בעלי המלצות טובות, המספקים שירותי אינסטלציה בקרית מלאכי ולהשוות ביניהם בצורה קלה ומהירה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה