מחפש אינסטלטור?
מחפש אינסטלטור? קבל עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

אינסטלטור בקרית חיים

מחפשים אינסטלטור בקרית חיים? הגעתם אל המקום הנכון! פורטל פייפר מספק לכם את האפשרות לבצע השוואת מחירים בין אינסטלטורים מומלצים בקרית חיים ועוזר לכם לחסוך בעלויות.

איזה עבודות מבצע האינסטלטור?

תוכלו להיעזר באינסטלטור למגוון רחב של עבודות החל מתיקון נזילות בברז, בניאגרה או באסלה ועד לפתיחת סתימות בכיור, במרזב, באמבטיה וגם במקלחון. כמו כן, ניתן להזמין אינסטלטור בקרית חיים גם כאשר נדרש להגביר את לחץ המים או להתקין נקודת מים חדשה.

 

אינסטלטור בקרית חיים

כמה יעלה ביקור של אינסטלטור בקרית חיים?

הביקור יעלה בדרך כלל בין 150 ש"ח ל-250 ש"ח. המחיר מתייחס לביקור הכולל בדיקה סטנדרטית לצורך איתור תקלה. אם תרצו לקבל הערכת מחיר של עבודה ספציפית, תוכלו לקבל מידע מפורט יותר במחירון האינסטלטורים כאן באתר.

מחיר ממוצע לביקור של אינסטלטור בקריית חיים

מחיר ממוצע לביקור של אינסטלטור בקריית חיים: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

שירותי ביובית בקריית חיים במחירים נוחים

לעיתים, אין מנוס משימוש ברכב ביובת על מנת לפתוח סתימות קשות. חשוב לדעת - לא כל אינסטלטור בקריית חיים מספק בהכרח שירות שכזה ולכן זאת חייבת להיות אחת מהשאלות הראשונות שלכם כאשר תזדקקו לשירות. מתי נזמין ביובית? הסיבות לכך מגוונות: כאשר נרצה לצלם את קווי הביוב, נזדקק לשאיבת בורות ניקוז וגם כמובן כאשר ישנה סתימה קשה בביוב. כמה עולה כל עבודה? תוכלו לראות אצלנו באתר מחירון ביובית מלא שיפרט עלויות של העבודות הנפוצות ביותר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

קבלו עד 3 הצעות מחיר. השירות ניתן בחינם וללא התחייבות! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

האם אפשר לתקן תקלות אינסטלציה לבד?

ניתן לטפל בחלק מהתקלות בעצמכם כמו למשל פתיחת סתימות קלות בשירותים, אותן תוכלו לפתוח באמצעות פומפה או קפיץ מיוחד שמשחרר את הסתימה. גם כאשר מדובר על התקנת כלים סניטריים, ייתכן ותוכלו לבצע את העבודות הפשוטות יחסית כמו התקנה של ברז חדש בשירותים או במטבח. יחד עם זאת, יש לא מעט תקלות אשר יצריכו כלי עבודה מתקדמים יותר וכמובן ידע מקצועי וניסיון קודם כמו איתור נזילות סמויות בקיר, התקנה של אסלה או כיור וגם תיקון פיצוצים בצנרת

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה