מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם!
מחפשים אינסטלטור מומלץ? מצאתם! השאירו פרטים וחוזרים במהירות עם הצעות מחיר:

אודות פורטל פייפר

מה בעמוד זה? לחץ לפתיחת תוכן עניינים

פורטל 'פייפר אינסטלציה' הנו האתר הגדול והמעמיק ביותר בישראל בתחום האינסטלציה. מהות הפורטל ברורה ופשוטה - באמצעות מערכת האתר, תוכלו להשאיר פנייה באחד מן הטפסים המצויים בו או לחילופין להתקשר למוקד האנושי של פייפר אינסטלציה, למסור את דרישת השירות שלכם, על כל סוגי השירות הקיימים בעולם האינסטלציה, החל מפתיחת סתימה פשוטה ועד להזמנת ביובית, ואנו נעביר את פנייתכם לעד שלושה נותני שירות אמינים ומקצועיים, הפנויים לספק שירות, ועובדים בסביבת מקום מגוריכם. השירות של פייפר אינסטלציה ניתן ללא עלות כלל, ללא התחייבות, וזמין לכל גולש.

כיצד פייפר אינסטלציה חוסך לי?

ובכן, האתר חוסך לכם כסף רב, אבל לא רק כסף. לאחר שתקבלו את הצעות המחיר מאותם בעלי מקצוע, תוכלו לבצע השוואת מחירים עבור השירות המבוקש, ובכך לבחור בהצעה המשתלמת ביותר. ידוע כי באמצעות השוואת מחירים תוכלו לחסוך לעיתים אף עד 40% מעלות השירות, אלא שבאמצעות פייפר אינסטלציה זה ייקח לכם פחות מדקה אחת, והמערכת שלנו היא זו שתדע להפנות אליכם את האינסטלטורים המתאימים לביצוע העבודה, הזמינים, המובחרים, והעובדים בסביבת המקום הנדרש לביצוע העבודה.

מעבר לעלות שירות האינסטלציה שתחסכו, אתם תחסכו גם בזמן (רגע, זמן שווה כסף... אז אולי גם פה חסכנו כסף), ומעבר לכך שתחסכו מאמצים מיותרים, חיפושים אין סופיים במנועי החיפוש, וכמובן שיחות לא רלוונטיות לבעלי מקצוע שבכלל לא מספקים את השירותה הנדרש לכם, או שאינם זמינים לעבודה, או בכלל לא מגיעים לאזור מגוריכם.

שנתחיל בעבודת האינסטלציה?

עברו כעת לעמוד יצירת הקשר באתר, או חייגו אלינו למוקד הטלפוני, מסרו לנו את פרטי השירות ואנו נדאג להפנות אליכם את בעלי המקצוע הטובים והמתאימים.
מה עוד באתר? מידע מקצועי בעולם האינסטלציה, מחירונים מושקעים אשר מטרתם לספק לכם אומדנים נכונים באשר לעלויות הצפויות לכם בטרם תבחרו בבעל מקצוע, כתבות ומאמרים. לאחר שתהנו משירותי האתר, נשמח אם תמליצו לאנשים נוספים בעמוד הפייסבוק שלנו. 

גלישה נעימה,
פייפר אינסטלציה