מחפש אינסטלטור?
מחפש אינסטלטור? קבל עד 3 הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות!

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

אינסטלטור בדימונה

תיקון נזילה בכיור או בניאגרה? התקנת ברז חדש? לא משנה איזו עבודת אינסטלציה אתם מחפשים, דרכנו תוכלו לאתר אינסטלטור בדימונה בצורה קלה, נוחה ומהירה.

השוואת מחירים בין אינסטלטורים בדימונה

מי מאיתנו לא היה רוצה להזמין אינסטלטור במחיר זול, מבלי להתפשר כמובן על איכות העבודה והשירות? בעזרתנו, כל אחד יכול לעשות זאת! פורטל פייפר מציג את טכניקת השוואת המחירים. משווים בין אינסטלטורים בדימונה בעלי המלצות טובות, מקבלים מספר הצעות מחיר ולאחר מכן ממשיכים אך ורק עם מי שסיפק את ההצעה הכי טובה.

 

אינסטלטור בדימונה

מהו מחיר ביקור אינסטלטור בדימונה?

המחיר של ביקור נע בטווח שבין 200 ש"ח ל-400 ש"ח. יחד עם זאת חשוב לציין שישנן עבודות רבות אשר יעלו הרבה יותר ממחיר ביקור והסיבה לכך היא עלות הרכיבים שנדרש להחליף וגם מורכבות העבודה עצמה. למידע נוסף על העלויות של כל עבודה ועבודה בענף, ראו מחירון אינסטלציה מלא באתר שלנו.

עלות ביקור אינסטלטור בעיר דימונה

עלות ביקור אינסטלטור בעיר דימונה: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

אינסטלטור בדימונה - אלו העבודות הכי נפוצות:

  • איתור נזילות: בין אם מדובר בנזילה מצינור גלוי ובין אם הנזילה היא מצינור פנימי אשר חבוי מאחורי אחד מקירות הבית, ניתן לאתר את הנזילה באמצעות מצלמה טרמית מיוחדת ולאחר מכן לתקן אותה.
     
  • התקנת כלים סניטריים: החל מהתקנה של ברז במטבח או בחדר האמבטיה ועד התקנת אסלה או ניאגרה בשירותים. חשוב לציין שברוב המקרים האינסטלטור רק מגיע לבצע את ההתקנה ואינו רוכש את המוצר עצמו.
     
  • פתיחת סתימות מכל סוג: החל מפתיחה של סתימה פשוטה וקלה ועד פתיחה של סתימות מסובכות, כולל פתיחת סתימת שורשים בביוב.
     
  • שירותי ביובית: פרט לפתיחת סתימות קשות בביוב, תוכלו גם לקבל מענה בעבור תחזוקה, בדיקת תקינות קווי הביוב ושאיבת הצפות ובורות ניקוז. למידע נוסף ראו מחירון ביובית מסודר כאן באתר.

דברים שחשוב לבדוק עם אינסטלטורים בדימונה

ראשית כל, חשוב לוודא שהאינסטלטור בכלל פנוי להגיע אליכם ולספק את השירות במועד בו אתם זקוקים לו. אם למשל הוא אינו פנוי היום או מחר ויש לכם סתימה או נזילה - ייתכן שאין טעם להמשיך בבדיקות נוספות. במידה והאינסטלטור פנוי בתאריך, כדאי לבדוק בצורה מעמיקה את המחיר שהוא גובה בעבור השירות.

 

רק לאחר שהמחיר נשמע לכם הוגן (ראו קישור למחירון כאן למעלה בעמוד) תוכלו להמשיך לבדיקה הבאה  - ניסיון ורזומה. חפשו את שמו של האינסטלטור ברחבי רשת האינטרנט ונסו להבין האם מדובר באינסטלטור עם המלצות טובות. במסגרת הבדיקות, כדאי לשאול גם כמה זמן הוא נמצא בתחום והאם יש לו ניסיון בסוג העבודה הספציפית שברצונכם לבצע.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3633609

קבלו עד 3 הצעות מחיר. השירות ניתן בחינם וללא התחייבות! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

כיצד מתכוננים לביקור השרברב?

במידה ומצאתם אינסטלטור, חשוב שתתכוננו להגעתו בצורה נכונה. ראשית כל, פנו את האזור בו עתידה להתבצע העבודה. אם אתם מתכננים להחליף ברז במקלחת, כדאי לפנות את השיש והמדפים בשביל למנוע לכלוך וגם את הארונות שמתחת לכיור בשביל לאפשר גישה נוחה יותר. דרך נוספת להתכונן כראוי לביקור היא על ידי שליחת תמונות לשרברב בשביל שיבין בדיוק כיצד נראה האזור. כך הוא יגיע מוכן יותר ויביא עמו את כל הציוד הדרוש לו בשביל לבצע את העבודה על הצד טוב ביותר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה